americki raceri

americki raceri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mentalitet takav očito, kod nas normalno da radiš sa strane tipa skladište, mcdonalds, trgovački centri možda tek na faxu eventualno, izgleda oni žive kao u filmu, treba se selit tamo :)
 
Početnik
edoze je napisao(la):
moj dajdza je otisao u Tampu prije nekih 6-7 godina...sad vozi skoro novog monovolumena,nesto kao chrysler yoyager,samo je od neke firme mercury,cini mi se,a dajdzinica vozi nissana...s tim da je on invalid,pa ima ogranicene mogucnosti zaposljenja...al opet,kaze,do sad,ko je htio,mogao je...uvalis se u kredit za kucu,ostalo pomalo,i kupis...i zar je onda cudno,sto recimo,djeca sa 14-15 godina vec imaju sredstava da kupe auto,zaradjujes par stotina $ mjesecno,stedis,za godinu-dvije,dok ne polozis,fina svota se sabere...moj rodjak vec raznosi novine po kvartu,ima 11-12 godina (i meni cudno,al stanuju u kucama,koje su daleko,nest slicno kao u flimovima,ja mislio furka ono za novine :D al fkt postoji)...i u Bosni,kad posmatras,kad bi nasao posao sa 14-15 godina,radio 2-3 godine,a pri tom se skolovao,hranio,oblacio i sve ostalo preko roditelja,skupio bi pare za fino auto...nazalost,ain't gonna happen' :icon_rolleyes:

imam i ja novine..17 mi je god

tako ad mogu ustedit + imam poso poslije skole

zasto nebi imo dobro auto? :icon_question::lol::lol::lol:
 
Član
I moja jaranica u Americi ima posao prije i poslije skole po 4h. Mjesecno izadje na 1000 dolara koje stedi... Tako radi od 15-te godine, a trenutno voza passata 5 2002 god. 2.0T i josh kaze da je to kod njih slabo auto i motor:D
 
Početnik
vw_damir je napisao(la):
I moja jaranica u Americi ima posao prije i poslije skole po 4h. Mjesecno izadje na 1000 dolara koje stedi... Tako radi od 15-te godine, a trenutno voza passata 5 2002 god. 2.0T i josh kaze da je to kod njih slabo auto i motor:D

"josh kaze da je to kod njih slabo auto i motor"


naravno :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top