americki raceri

americki raceri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
TDi Power je napisao(la):
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
ma nije to samo u USA

ima toga i vamo gdje ja zivim

samo nema da bude 400 auta odjednom
odklae im lova?

pa jbte vamo radis 2/3 mjeseca i mozes kuppit solidno auto
i jos jedan mjesec i kupis bodykit i svasta nesta :cool:

Cuj da kupis "bodykit i svasta nesta" ovdje ne mozes posteno ni karambolku da kupis:lol:

pa ja govorim ovde kod mene

a neznam kako je u bih :lol:

trizex je napisao(la):
corrado je napisao(la):
pa je zapravo.. znate ono iz F&F mislim da je prvi dio, kad mu za eclipsa sređenog do kraja kaže "good way to spend 10 000$" da je snimano u europi bilo bi good way to spend 20-30k i to € da dođeš blizu tome..

Tih 10k se odnosilo na stand alone fuel managment system ,ne citavo auto ;)

A dalje, serete ko foke, otkud im, pa tamo je normalno da sa 14 godina , pa i manje, radis part time job, a ne da gledas odakle je vedro i kukas. Nema sumnje da i roditelji tu potpomognu, mozda ne svakom ali ajde, ali isto tako je sigurno da ih ima koji stede i svaki dolar koji mogu stresu u svoje auto. Jednostavno, auto je kod njih kult.

da tako je od 15 godina radis
ko hoce da radi moze da ima dobro auto (kao ja) haha :lol::lol:
 
Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
ma nije to samo u USA

ima toga i vamo gdje ja zivim

samo nema da bude 400 auta odjednom
odklae im lova?

pa jbte vamo radis 2/3 mjeseca i mozes kuppit solidno auto
i jos jedan mjesec i kupis bodykit i svasta nesta :cool:

ovde radis 20 godina i kupis dvojku dizela da usparas na gorivu i malo ga sredis posto djelova ima na trafici a najjeftini:lol:
 
ma to je isto prica da se takozaradiva..isto kao i ovdje je too bolann..otac mu ima firmu i radi se i kupi see...a ko nema,sta bii..imam ja dosta rodbine u Americi,pa isto neko ima da uzme a neko ne jbg...
Kose bolje znade..Svi su oni u kreditima...i to je too..
 
Član
arminnn je napisao(la):
ovde radis 20 godina i kupis dvojku dizela da usparas na gorivu i malo ga sredis posto djelova ima na trafici a najjeftini:lol:

ovo je nokketa uradilo u muda :lol: .... sala mala ....

tepSIJA je napisao(la):
sjeba ih policija , al ja bih opet sutra dosao na isto mjesto :123:

pa i oni su se vratili i porazbijali ono skladiste gdje se policija skrivala :lol: ....
 
Početnik
black_devil je napisao(la):
ma to je isto prica da se takozaradiva..isto kao i ovdje je too bolann..otac mu ima firmu i radi se i kupi see...a ko nema,sta bii..imam ja dosta rodbine u Americi,pa isto neko ima da uzme a neko ne jbg...
Kose bolje znade..Svi su oni u kreditima...i to je too..

zar nisi vidio sta sam gore napiso? :icon_question:
 
Član
Skoro svi imaju obezbjeđen posao , kredite trenutne, limit na kartici kao nase godisnje plate, a osim toga svako auto im je u startu makar 150 ks i sta je tu onda problem , 400 auta ,pa amerika je ,isto ko da si kod nas vidjeo 10-15 auta na okupu
 
Član
u mene jaran mojih godina 19 jel .... radi tamo ....poceo sa 16 raditi .... prvo auto bila r32 golf ejjjj prvo auto cccc..jebote zivot .....i proda i sad voza krajslera 300 c .... a sve se nema hehe ...:lol:


kakva bosna ajoj ....
 
Član
mislim da njima ni zakon nebrani takve aute, mi tu do 24 godine sa manje od 102ks, oni sa 16 na 300

..mislim da nisu tolko "zreliji" i svjesniji od nas
 
Član
moj dajdza je otisao u Tampu prije nekih 6-7 godina...sad vozi skoro novog monovolumena,nesto kao chrysler yoyager,samo je od neke firme mercury,cini mi se,a dajdzinica vozi nissana...s tim da je on invalid,pa ima ogranicene mogucnosti zaposljenja...al opet,kaze,do sad,ko je htio,mogao je...uvalis se u kredit za kucu,ostalo pomalo,i kupis...i zar je onda cudno,sto recimo,djeca sa 14-15 godina vec imaju sredstava da kupe auto,zaradjujes par stotina $ mjesecno,stedis,za godinu-dvije,dok ne polozis,fina svota se sabere...moj rodjak vec raznosi novine po kvartu,ima 11-12 godina (i meni cudno,al stanuju u kucama,koje su daleko,nest slicno kao u flimovima,ja mislio furka ono za novine :D al fkt postoji)...i u Bosni,kad posmatras,kad bi nasao posao sa 14-15 godina,radio 2-3 godine,a pri tom se skolovao,hranio,oblacio i sve ostalo preko roditelja,skupio bi pare za fino auto...nazalost,ain't gonna happen' :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top