americki raceri

americki raceri

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/lQUbLN1t338&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/lQUbLN1t338&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Pogledajte malo kad idu snimat po autima, sve je to 16-18 godina max,, 400 auta, i to kakvi auti.. od kud im lova?? Šta im starci kažu kad odu van sami sa autom tuniranim sa nitrom i sa 16 godina?
Ti ameri su stvarno fckd up, ja bi njima digo na 20 za polaganje, ne 18, i definitivno ne 16.. Znači oni igraju doma NFS, uskoče u prelude sa nekih 200-300ks pa malo prakse nakon teorije.
Mislim.. ja imam 20 godina, al prije 4 godine da sam imao takvo nešto pa ubio bi se jbt
 
Početnik
ma nije to samo u USA

ima toga i vamo gdje ja zivim

samo nema da bude 400 auta odjednom
odklae im lova?

pa jbte vamo radis 2/3 mjeseca i mozes kuppit solidno auto
i jos jedan mjesec i kupis bodykit i svasta nesta :cool:
 
Član
HoNdA_CiViC_ je napisao(la):
ma nije to samo u USA

ima toga i vamo gdje ja zivim

samo nema da bude 400 auta odjednom
odklae im lova?

pa jbte vamo radis 2/3 mjeseca i mozes kuppit solidno auto
i jos jedan mjesec i kupis bodykit i svasta nesta :cool:

Cuj da kupis "bodykit i svasta nesta" ovdje ne mozes posteno ni karambolku da kupis:lol:
 
Član
pa je zapravo.. znate ono iz F&F mislim da je prvi dio, kad mu za eclipsa sređenog do kraja kaže "good way to spend 10 000$" da je snimano u europi bilo bi good way to spend 20-30k i to € da dođeš blizu tome..

za mustanga oni svi steeda, neki modeli shelby, to sve 5-15k $ (tuning dijelova) i imaš pure blood racera
 
Član
corrado je napisao(la):
pa je zapravo.. znate ono iz F&F mislim da je prvi dio, kad mu za eclipsa sređenog do kraja kaže "good way to spend 10 000$" da je snimano u europi bilo bi good way to spend 20-30k i to € da dođeš blizu tome..

Tih 10k se odnosilo na stand alone fuel managment system ,ne citavo auto ;)

A dalje, serete ko foke, otkud im, pa tamo je normalno da sa 14 godina , pa i manje, radis part time job, a ne da gledas odakle je vedro i kukas. Nema sumnje da i roditelji tu potpomognu, mozda ne svakom ali ajde, ali isto tako je sigurno da ih ima koji stede i svaki dolar koji mogu stresu u svoje auto. Jednostavno, auto je kod njih kult.
 
hehe corrado bolan,pa znas da kasnije u filmu veli da je Johnny Tran unistio eclipsa vrijednog $150 000 ;)

A ima veze to sto triza prica,ali svejedno,opet imaju bolje izglede od nas,sto puta,ko ce kod nas dat djetetu sa 14 godina da radi,hoce klinac.

Uglavnom ja im zavidim!:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top