Alkohol + volan

Alkohol + volan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hajd evo ovdje da iskreno odgovori ko želi, koliko ste puta(ako ste) u životu pjani sjeli za volan i molili boga da vas ne klepi murija negdje:icon_question:
Ja ću evo prvi da priznam da barem jednom sedmično idem kući nekakvom obilaznicom samo da me nebi klepili po ušima! Volio bi da može bez toga ali nigdje bez auta ne idem.:)
Jbga. znate kako to ide, bila plata ovom ili onom, vidiš hladnu Stellu, Heineken ili sl., pojave se žene i nemožeš odolit, a kasnije šta bude.:lol:
Pa eto oni koji priznaju, možem ozajedno na pivu, ali bez auta:lol:
I možete eto napisati kakav ste vozač "pod dozom" kad ste, ja vozim iskreno malo brže ali ne riskiram previše.;)
 
Član
ma ja ti ne idem obilaznicama.... ja idem normalnom rutom... al sve... joj sta ako su dole.... nayebo sam.... ma ajd boli me *****... pa onda opet... paranojica... i u tom se dodje kuci... al sad kad sam bio kod kuce bio sam sretan koliko sam tezak (sam' 70-tak kg) petak na subotu... oko 1h (vec subota) blizu omladinskog u TZ lizalo.... a ja i nodiash cuge teske i zhene sa nama... jedna onako manje pripita... a druga trudna... :D .... stao ja... standardno vozacka saobracajna... kaze coik jesi li pio? reko nisam... kaze coik dobro.. hvala dovidjenja.... eee nisam mogo da vjerujem... ja i nodiash smo uglavnom umrli od smijeha.... eh reko sto imam lijepe oci.... :D
 
Član
:lol::lol::lol:
Ja sam ti tako iz studentskog doma krenuo kući u 3h naveče, bila magla+ja popio, ma ništa ne vidim:icon_eek:
I na ulazu u kakanj, kad patrola. Dobro veče, dokumente, gleda on mene... Kaže imal magle, reko ja ima i previše! Pa hajd bolan onda kući otrijezni se, šta se vozaš po magli:lol::lol::lol:
Dobar neki čika policajac:lol::lol::lol:
 
Član
bulex je napisao(la):
ma ja ti ne idem obilaznicama.... ja idem normalnom rutom... al sve... joj sta ako su dole.... nayebo sam.... ma ajd boli me *****... pa onda opet... paranojica... i u tom se dodje kuci... al sad kad sam bio kod kuce bio sam sretan koliko sam tezak (sam' 70-tak kg) petak na subotu... oko 1h (vec subota) blizu omladinskog u TZ lizalo.... a ja i nodiash cuge teske i zhene sa nama... jedna onako manje pripita... a druga trudna... :D .... stao ja... standardno vozacka saobracajna... kaze coik jesi li pio? reko nisam... kaze coik dobro.. hvala dovidjenja.... eee nisam mogo da vjerujem... ja i nodiash smo uglavnom umrli od smijeha.... eh reko sto imam lijepe oci.... :D

vidio sam ja odma njemu u ocima da si mu bio simpa decko:lol:

A kao odgovor na temu...pa btw...non stop kad dodjem kuci sam ili pjan ili pripit za volanom...50 na sat i moli boga da te ne klepe...na svu srecu jos nisu...nadam se da i nece...
 
Član
Iskerno prije mi se to znalo desit :icon_smile:, a onako jednom u pet do šest mjeseci :lol:, sad to izbjegavam ako mi se i desi to je u krugu oko kuće na par kilometara pa onda laganini do kuće :lol:
 
Član
ITALY je napisao(la):
:lol::lol::lol:
Ja sam ti tako iz studentskog doma krenuo kući u 3h naveče, bila magla+ja popio, ma ništa ne vidim:icon_eek:
I na ulazu u kakanj, kad patrola. Dobro veče, dokumente, gleda on mene... Kaže imal magle, reko ja ima i previše! Pa hajd bolan onda kući otrijezni se, šta se vozaš po magli:lol::lol::lol:
Dobar neki čika policajac:lol::lol:

:lol::lol::lol:
oplakah bgm:lol::lol:
a sto se tice teme,ne pijem ja;)
 
Član
Hebiga prije sam imo masinu i po pa nisam pio....
sad imam 1.2 motor pa cini mi se da ne ide sve dok se ne nacugam...
kad se nacugam onda leti:)
 
Član
sto neko rece minimalno jednom u sedmici vozim pjani kad sjednem u auto u takvom stanju vozim sporije nego obicno al obavezno kroz zabrane i crvena :lol::lol::lol:
 
Kad sam bio u bosni ovog ljeta vozio sam pjan sa zabave sa par drugova i svi smo se u isto vrjeme bojali da nas ne sjebu murijaci.. ali kad bi me ovde uhvatili u USA izgubio bi vozacku i sjebalo bi mi sve cak zavrsio i u zatvoru i ostalo bi mi na rekordu.. moras imati muda da ovde reskiras a policija na svakom cosku ....

sedin
 
iskreno nikad nisam sjeo za volan ako sam popio i jednu pivu ili sta zesce..
ja kad mislim piti,idem u grad bezz auta..i onda se narokam..al to se malo kad desi..jer bas nisam neki ljubitelj alkohola:icon_smile:
 
Član
trizex je napisao(la):
Mislim da nema potrebe da ja odgovorim na ovo :D:D:D:D:D:D:D

sta bi onda adam trebo rec :lol:
Nego ako se zadesim u takvoj situaciji lagano idem i eto , ali kad eto svi nesto lafo priznajete , da i ja nesto :D Meni je merak napit se pa za volan :)
 
Član
Isto sto i ja :D

Nego nije mi neki poseban ceif :D jednostavno ne idem nigdje bez auta, ha orilo ha gorilo

Ne ureklo se, ni ogrebotine nit icega dok sam pijan, ponasam se isto kao i trijezan :D zivio meni 1.4, sta god mu radio, isto ne ide :mrgreen

A vracam se jednom iz Zivinica, gluho doba noci, mozda pola 3-3, a magle, prst ne vidis pred okom :D Drug i ja torbe, muzika do kamze, idemo 40 :icon_twisted: i nigdje nam se ne zuri :D kad, odjednom, sliiiipaaaa :D sreca pa ga nekako ugledah stotinjak metara unaprijed pa se stignemo svezat. Dobro vece, saobracajna, vozacka, kaze Ajdine jesi kad duvao balon, reko nikad, kaze sad ces, aj izadji :D a sta cu, izadjem, a meni onako sve veselo, sta cu mu sad, kud puklo, puklo :D I tako ja do njih tamo, a oni vec zaustavili 2 auta prije mene i pisu ih, uzima on meni podatke za evidenciju, reko imal sudara nocas od ove magle, nema kaze mirno je, aha reko, dobro je to, dobro je :D Gleda on mene, koliko ti ima god jaran, reko 28, trebal vozacka njegova :D Zbuni se cojk, daj kaze da vidim ako ti nije mrsko :) donesem ja, pogleda covjek, vidi bogami, ne bi pogodio :) de reci ba jesi pio, ko ja, ma niiiiiiikad i okes od uha do uha :) vrati covjek papire, aj sa srecom i polako :) Jos 3 !! patrole do Tuzle, sreca, nijedna nije pretjerano obracala paznju na mene :)
 
Legend
nisam vozio nit cu vozit pijan,ako kad dodjem s autom i nalijem se negdje,radije cu ostavit ga na parkingu i pjehe kuci jbg,sto je sigurno sigurno

trizex je napisao(la):
Isto sto i ja :D

Nego nije mi neki poseban ceif :D jednostavno ne idem nigdje bez auta, ha orilo ha gorilo

Ne ureklo se, ni ogrebotine nit icega dok sam pijan, ponasam se isto kao i trijezan :D zivio meni 1.4, sta god mu radio, isto ne ide :mrgreen

A vracam se jednom iz Zivinica, gluho doba noci, mozda pola 3-3, a magle, prst ne vidis pred okom :D Drug i ja torbe, muzika do kamze, idemo 40 :icon_twisted: i nigdje nam se ne zuri :D kad, odjednom, sliiiipaaaa :D sreca pa ga nekako ugledah stotinjak metara unaprijed pa se stignemo svezat. Dobro vece, saobracajna, vozacka, kaze Ajdine jesi kad duvao balon, reko nikad, kaze sad ces, aj izadji :D a sta cu, izadjem, a meni onako sve veselo, sta cu mu sad, kud puklo, puklo :D I tako ja do njih tamo, a oni vec zaustavili 2 auta prije mene i pisu ih, uzima on meni podatke za evidenciju, reko imal sudara nocas od ove magle, nema kaze mirno je, aha reko, dobro je to, dobro je :D Gleda on mene, koliko ti ima god jaran, reko 28, trebal vozacka njegova :D Zbuni se cojk, daj kaze da vidim ako ti nije mrsko :) donesem ja, pogleda covjek, vidi bogami, ne bi pogodio :) de reci ba jesi pio, ko ja, ma niiiiiiikad i okes od uha do uha :) vrati covjek papire, aj sa srecom i polako :) Jos 3 !! patrole do Tuzle, sreca, nijedna nije pretjerano obracala paznju na mene :)

:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top