Alkohol + volan

Alkohol + volan

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bogme ne vozim pijan..ako mislim piti, jaran me vozi i gotovo..a ako sam izasao sa autom onda tu noc ne pijem...
jedna casa vina ili piva pod ovim se ne ubraja :)
 
Član
ITALY je napisao(la):
Hajd evo ovdje da iskreno odgovori ko želi, koliko ste puta(ako ste) u životu pjani sjeli za volan i molili boga da vas ne klepi murija negdje:icon_question:
Ja ću evo prvi da priznam da barem jednom sedmično idem kući nekakvom obilaznicom samo da me nebi klepili po ušima! Volio bi da može bez toga ali nigdje bez auta ne idem.:)
Jbga. znate kako to ide, bila plata ovom ili onom, vidiš hladnu Stellu, Heineken ili sl., pojave se žene i nemožeš odolit, a kasnije šta bude.:lol:
Pa eto oni koji priznaju, možem ozajedno na pivu, ali bez auta:lol:
I možete eto napisati kakav ste vozač "pod dozom" kad ste, ja vozim iskreno malo brže ali ne riskiram previše.;)

iso cesto tom zaobilaznicom,sad slabije,ma ja ne pijem:lol:,a za ovo da ne riskiras,ma koga lazes, doduse ne budes ti kriv tebi se neke stvari stvore na sred ceste,pa nemas kud:lol:;):cool:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
bogme ne vozim pijan..ako mislim piti, jaran me vozi i gotovo..a ako sam izasao sa autom onda tu noc ne pijem...
jedna casa vina ili piva pod ovim se ne ubraja :)

I onda ti jaran na.ebe:lol::lol::lol:

E jesam vam našo temu, džaba je;)
Sve alkosi, majko draga a ja mislio da sam jedini:lol::lol::lol:
 
Član
fidel je napisao(la):
ITALY je napisao(la):
Hajd evo ovdje da iskreno odgovori ko želi, koliko ste puta(ako ste) u životu pjani sjeli za volan i molili boga da vas ne klepi murija negdje:icon_question:
Ja ću evo prvi da priznam da barem jednom sedmično idem kući nekakvom obilaznicom samo da me nebi klepili po ušima! Volio bi da može bez toga ali nigdje bez auta ne idem.:)
Jbga. znate kako to ide, bila plata ovom ili onom, vidiš hladnu Stellu, Heineken ili sl., pojave se žene i nemožeš odolit, a kasnije šta bude.:lol:
Pa eto oni koji priznaju, možem ozajedno na pivu, ali bez auta:lol:
I možete eto napisati kakav ste vozač "pod dozom" kad ste, ja vozim iskreno malo brže ali ne riskiram previše.;)

iso cesto tom zaobilaznicom,sad slabije,ma ja ne pijem:lol:,a za ovo da ne riskiras,ma koga lazes, doduse ne budes ti kriv tebi se neke stvari stvore na sred ceste,pa nemas kud:lol:;):cool:
JBGA, ja vozim kad odjednom ulična izskoči na cestu i poče mi nešta srat, ma reko je.at ću ja tebe i tras u nju:lol::lol::lol:
 
Član
Sasvim rijetko. Mozda 3-4 puta u ove dvije god kako imam vozacku. Najnovija scena je bila za bajram napravili dernek u kuci kod jarana i tek pocelo sijelo on popio jednu sarajevsku "klipacu" (moja omiljena poslije tocene) hehe a ja do tada popio jedno 5 i zovu cure da se dodje po njih a jedino taj drug sa autom bio kaze ne mogu ja popio sam kaze evo idi ti po njih i tako sam ja tu noc glumio taxi:lol: ishao pa raju, kasnije razvozio. Sta da se radi ovaj nije htio ici nikako,pa je morao neko :) a cure ne mogu cekati :lol:
 
Član
$hwabo je napisao(la):
Sasvim rijetko. Mozda 3-4 puta u ove dvije god kako imam vozacku. Najnovija scena je bila za bajram napravili dernek u kuci kod jarana i tek pocelo sijelo on popio jednu sarajevsku "klipacu" (moja omiljena poslije tocene) hehe a ja do tada popio jedno 5 i zovu cure da se dodje po njih a jedino taj drug sa autom bio kaze ne mogu ja popio sam kaze evo idi ti po njih i tako sam ja tu noc glumio taxi:lol: ishao pa raju, kasnije razvozio. Sta da se radi ovaj nije htio ici nikako,pa je morao neko :) a cure ne mogu cekati :lol:

sve za njih, ha?:lol::lol::lol:
 
U mene u Kecu ima vazda 1.8 promila tako da se ne sekiram kad vozim kazem ostalo od prosle noci pa udiso jebi ga i puste me :lol::lol:
 
Član
ITALY je napisao(la):
$hwabo je napisao(la):
Sasvim rijetko. Mozda 3-4 puta u ove dvije god kako imam vozacku. Najnovija scena je bila za bajram napravili dernek u kuci kod jarana i tek pocelo sijelo on popio jednu sarajevsku "klipacu" (moja omiljena poslije tocene) hehe a ja do tada popio jedno 5 i zovu cure da se dodje po njih a jedino taj drug sa autom bio kaze ne mogu ja popio sam kaze evo idi ti po njih i tako sam ja tu noc glumio taxi:lol: ishao pa raju, kasnije razvozio. Sta da se radi ovaj nije htio ici nikako,pa je morao neko :) a cure ne mogu cekati :lol:

sve za njih, ha?:lol::lol::lol:

A znas kako je cure ne smiju da trpe:lol: , za njih se vazda moze a i mora naci neki kompromis:cool:
 
Početnik
Bekir_SA je napisao(la):
Davno sam ja reko da na ovom forumu i najveći miševi imaju mišiće...

svasta nesto si ti rekao pa te 99% ljudi nije shvatilo ozbiljno, jer 99% tvoje priche je vic.

samo da mi je znati koji genijalac brishe postove? znaci ja iznesem svoje misljenje o necemu i neki isfrustrirani debil to obrishe zato sto se mozda u tom postu radi nesto o njegovom kolegi sa bujnom mastom?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top