Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sporting je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Pa sta su drugacije od mojih samo smoked iznutra crni,mislim da i ja mogu replicirati ovo:cool:

mozes al na sta ce to liciti na kraju:icon_rolleyes:

U vecini stvari sam perfekcionista tako da se ne brinem kako ce ispasti samo me brine kako da rastavim far,a da ga ne ostetim ostalo je sala napraviti...;)

-adnan- je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Pa sta su drugacije od mojih samo smoked iznutra crni,mislim da i ja mogu replicirati ovo:cool:

imas na crotuners stranici detaljno opisano kako od obicnih farova alfe 147 'napraviti' GTA.

drago mi je da nisam jedini koji misli da si uradio pravu stvar zamjenom;)

Vecina kaze da sam ispravno postupio ja sam to uradio samo radi promjene,a daj mi link da vidim kako rade;)

djogi86 je napisao(la):
Sve ti je super samo ti ovaj Nick nevalja nista...

Hvala ti,eeeeee stari sam ja clan a nick sam stavo radi tadasnje vozilice:icon_smile:

muha_edition je napisao(la):
ma sta kaze tipicno bosanski....ha zene i auta..nide veze...:icon_confused:

Najbolja kombinacija...A jbg bosnjo tada vjerovao u svog dizela mnogi su pricali o njemu kako je isao pa mi je dao inspiraciju za nick:icon_smile:
 
muha_edition je napisao(la):
ma sta kaze tipicno bosanski....ha zene i auta..nide veze...:icon_confused:

Rekla bih ti nešto na ovo al neću jer bih time uvrijedila druge vozače Golfa a nije mi to namjera, nije toga vrijedno, a ne mogu se ni spuštat na tvoj nivo ;) Ohladi ;) i od Eldinove teme i spominjanja mene
 
Član
djavolica je napisao(la):
muha_edition je napisao(la):
ma sta kaze tipicno bosanski....ha zene i auta..nide veze...:icon_confused:

Rekla bih ti nešto na ovo al neću jer bih time uvrijedila druge vozače Golfa a nije mi to namjera, nije toga vrijedno, a ne mogu se ni spuštat na tvoj nivo ;) Ohladi ;) i od Eldinove teme i spominjanja mene

Ma nece vise,prvo ulaganje u auto mora se termostat zamjeniti mrznem se svako jutro,zakovo na pola pa molim Boga da stanem na semafor da se ugrijem jer kada vozim on hladan ko spricer:lol::lol::lol:
 
Član
imas na crotuners stranici detaljno opisano kako od obicnih farova alfe 147 'napraviti' GTA.

drago mi je da nisam jedini koji misli da si uradio pravu stvar zamjenom;)
[/quote]

Vecina kaze da sam ispravno postupio ja sam to uradio samo radi promjene,a daj mi link da vidim kako rade;)


evo link za farove

http://www.crotuners.com/forum/index.php/topic,3987.0.html
 
Početnik
muha_edition je napisao(la):
ma kakva alfa sta vi to pricate kakvo je to auto koje kosta 10.000 a godiste 2000i neko... bmv coupe kao sto je eldinov bio 1995 ako se nevaram kosta izmedzu 10 000 12 000 pa mi vi recite bolja alfa.... BMV JE AUTO.... A STO SE TICE ALFE NO KOMENT....:icon_twisted:


e moj moha...:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

taj BMW iz 1995 moze kostat i 20000km,problem je sto ga nece niko kupit,bilo ih je par po marketu,vec godinu se prodaju,ko je lud dat tolike pare za auto staro preko 15god kad moes kupit auto bar u pola mladje...cijene auta su pale...:icon_rolleyes:
 
Legend
ja jesam ljubitelj BMW-a,ali stvarno nikad ne bih izdvoio tolike pare za auto koje je staro 15 god...
 
bravof je napisao(la):
muha_edition je napisao(la):
ma kakva alfa sta vi to pricate kakvo je to auto koje kosta 10.000 a godiste 2000i neko... bmv coupe kao sto je eldinov bio 1995 ako se nevaram kosta izmedzu 10 000 12 000 pa mi vi recite bolja alfa.... BMV JE AUTO.... A STO SE TICE ALFE NO KOMENT....:icon_twisted:


e moj moha...:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

taj BMW iz 1995 moze kostat i 20000km,problem je sto ga nece niko kupit,bilo ih je par po marketu,vec godinu se prodaju,ko je lud dat tolike pare za auto staro preko 15god kad moes kupit auto bar u pola mladje...cijene auta su pale...:icon_rolleyes:


Samo budala moze dati tolike pare za auto staro 15 godina,cuj 95 godiste bolje od 2001,mozda je tebi kralju bolji,ali normalnom insanu nije i ne lupaj..stalno podcjenjujete druge proizvodjace a dizete BMW i ostale svabe,da se razumijemo ja sam fan BMW i Alfe podjednako,imao sam alfu a BMW planiram u skorijoj buducnosti,ali nikad nebih dao 10 000KM za auto staro 15 god,uvijek cu kupiti sebi neki mladji auto za te iste pare,pogotovo Alficu....a ti kralju uzivaj u svom Golfacu,on je bas onako mrtva extravagancija :123::lol:
 
Član
I meni nije jasna opsjednutost golfovima i slicnim autima..i price o tome kako italijani ne valjaju..volio bih bar neko nek mi kaze po cemu italijanska auta ne valjaju..imao sam prilike raditi par mjeseci kod Beriza u Fiatovom servisu na stupu ( pored inine pumpe ) i nisam primjetio da ne valjaju, pogotovo 1.9 jtd motori koji su nevjerovatno pouzdani..usotalom ko pravi te silne famozne marke npr. Ferari, Lamborghini, Maserati..., pa i firma Oz racing cije felge se veoma cijene na nasim prostorima..mozda Mongoli ili Brazilci???
 
Član
elvirjahic je napisao(la):
bravof je napisao(la):
muha_edition je napisao(la):
ma kakva alfa sta vi to pricate kakvo je to auto koje kosta 10.000 a godiste 2000i neko... bmv coupe kao sto je eldinov bio 1995 ako se nevaram kosta izmedzu 10 000 12 000 pa mi vi recite bolja alfa.... BMV JE AUTO.... A STO SE TICE ALFE NO KOMENT....:icon_twisted:


e moj moha...:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

taj BMW iz 1995 moze kostat i 20000km,problem je sto ga nece niko kupit,bilo ih je par po marketu,vec godinu se prodaju,ko je lud dat tolike pare za auto staro preko 15god kad moes kupit auto bar u pola mladje...cijene auta su pale...:icon_rolleyes:


Samo budala moze dati tolike pare za auto staro 15 godina,cuj 95 godiste bolje od 2001,mozda je tebi kralju bolji,ali normalnom insanu nije i ne lupaj..stalno podcjenjujete druge proizvodjace a dizete BMW i ostale svabe,da se razumijemo ja sam fan BMW i Alfe podjednako,imao sam alfu a BMW planiram u skorijoj buducnosti,ali nikad nebih dao 10 000KM za auto staro 15 god,uvijek cu kupiti sebi neki mladji auto za te iste pare,pogotovo Alficu....a ti kralju uzivaj u svom Golfacu,on je bas onako mrtva extravagancija :123::lol:
hajd da se ne svadjate oko njemaca i italijana ja cu vam reci najbolji su JAPANCIIIIIIIIIII:123:
 
Član
hajd da se ne svadjate oko njemaca i italijana ja cu vam reci najbolji su JAPANCIIIIIIIIIII3
hahahaha..upravo tako
Usput alfica je odlicna;)
 
Član
prelijepa afica svidja mi se pravo....
boja za 10 felgice takodje....
sve po mjeri mozda jos samo llumar i to je to :D:D

:cool::cool::cool::cool:
 
ma nemate vi pojma...:lol::lol::lol::lol:golf je najljepsi..hahahahahahahah
zao mi je samo sto su neki ovo svatili preozbiljno...ali nema veze ati elda sa svojim novcem radi sta ti volja..sretnoo....
ja vozim golfa i veoma sam ponosan na njega iz razloga sto sve na svom autu radim sam.. a ove dame nek se neljute sta bi smo mi bez njih....;);););):spam:
 
Član
muha_edition je napisao(la):
ma nemate vi pojma...:lol::lol::lol::lol:golf je najljepsi..hahahahahahahah
zao mi je samo sto su neki ovo svatili preozbiljno...ali nema veze ati elda sa svojim novcem radi sta ti volja..sretnoo....
ja vozim golfa i veoma sam ponosan na njega iz razloga sto sve na svom autu radim sam.. a ove dame nek se neljute sta bi smo mi bez njih....;);););):spam:

:lol::lol::lol: Uvijek si bio nekakav otkacen;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top