Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
electroboy je napisao(la):
Dobro je kad ti se da oko toga raditi... moga si i sa moje alfe srediti felge???

hehe, dobar si. Ja ovo samo za svoju dusu radim, bolje ti to nekom proficu odnesi;)


Grga je napisao(la):
jel ima sprickit u spreju ili si moro komresorom?

ima sprickit u spreju uzeti, oko 10KM cini mi se,nemam ni ja kompresor niti ista od opreme za lakiranje:D
 
Član
Evo slika, na kraju me je zeznuo bezbojni lak koji sam ranije kupio, sa njim sam odradio dvije felge,a sa novim druge dvije i iako su potpuno identicni kako se vidi na slici, jedan je matirao dvije felge,ne vidi se mnogo ali mi je krivo:icon_mad:
Ste se moze,nemam volje za ponovo raditi, pa cu dvije savrsene staviti na jednu stranu,a dvije matirane na drugu



Lijevo matirane, desno sjajne





ovdje obrnuto

 
Član
Stigao konacno kalendar za Novu Godinu, i to kakav :cool:

I jedna onako usput, dohvatio se nekog SLR aparatica pa okinuo:D



 
Član
;)

hehe, ma kakvo spustanje, jednom cu snimiti kakav je put do posla pa ce ti biti jasnije. 10 lezecih policajaca, 2 pruzna prelaza, rupa bez broja, i tako dva ili vise puta svaki dan.
I ovako placem za ovjesom svaki dan :lol:
Stalno prebirem opruge po internetu i taman pomislim evo ih, i onda se sjetim kakvo bi to bilo ubistvo.
 
Član
Zimski setup stigao, Uniroyal MS plus 66, 185/65/15, nesto volim njihove gume, mora da je zbog cijene:lol:

Valjda ce biti ok

 
Član
ma moraju biti nije lose ovako sa slika de mi kazi jel na njoj dojdu fabricke 185 ili si to ti stavio radi boljeg gripa?:icon_confused::cool:
 
Član
raymo je napisao(la):
ma moraju biti nije lose ovako sa slika de mi kazi jel na njoj dojdu fabricke 185 ili si to ti stavio radi boljeg gripa?:icon_confused::cool:
Fabricka dimenzija naravno, istina najmanja koja je isla. Inace ide jos 195/60/15 ali su skuplje,a posto je zima kratka u hercegovini, i ove ce posluziti;)
 
Top