Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Član
Pa i nisam ga bas previs naspricao sa spric kitom, na vecini mjesta sam ga skoro potpuno skinuo i sa p800, prilicno je glatko ispalo,jedini ima na par mjesta sitnih udubljenja ali nisam ni ganjao da budu savrsene, nemam zivaca:lol:

Uglavno znacajno je bolje nego ranije,jer je ova jedna bila u katastrofalnom stanju,druga je bila relativno ok.
A slike lakirane felge imas nesto ranije u temi
http://www.bhtuning.com/alfa-romeo-147-jtd-distinctive-t-48467-19.html
 
BHT Ovisnik
auuu extra extra,i ja planiram sad nekad zimi svoje odraditi u sl. boju:cool:

samo nikako da ti poznam alfu po gradu,mozda te i sretnem nekada:D
 
Član
ma ne vozim je nikako, samo je u garazi sredjujem :D

a sta ja znam, nije nesto posebna da bi upadala u oci, mozda nemas oko za alfe,ja ih znam skoro sve napamet :lol:
 
BHT Ovisnik
ma viđam ih redovno,upadaju mi u oci isto kao i volvo na cesti,kada god vidim nekog od mmka kontam mozel bit da je ovo s foruma:D bila je jedna identicna u lijanovica kad sam radio homologaciju,nesto belaj bio oko kljuca,da to nisi ti:D upamtit cu ti tablice da ti sviram-masem:D
 
Član
ma nije boja takva u stvarnosti,tamno grafit metalic sa nekom briliant perlom,doslovno tako. Skoro pa crne.
Cole, nisam to ja bio,srecom,hehe,kod alfe 147 ako ode blokada paljenja,niko to vise ne popravi,mora ici novi za cca 200 eura.
 
Član
smijem li da ja pitam kakav je ovo kit,, ja sam trenutno u fazi pripreme svojih alu felgi, imam par dubljih parnica, ako predjem samo sprickitom nije to to, morat cu necim prvo zaravnat povrsinu,,jel moze savjet:cool:
 
Član
bolje da ti ja ne dajem savjete:lol:

kit je obicni kit za metal, bolje bi bilo da je alu ali....
Na kraju, ispalo je super, 3 su extra ali problem sa cetvrtom, i to onom sto sam davno uradio. Prelakirao sam je jos jednom jer se nikako nije sjajila kako treba,ali je doslo do neke cudne reakcija, iako je bezbojni lak bio identican. Izgleda da je ovaj sto sam ranije s njim lakirao bio star, pa nije davao sjaj, i jos je sa ovim novim nekako cudno reagovao iako je ponavljam identican, duplicolor bezbojni lak.:icon_question:

Pokusacu to sutra malo srediti, preleticu je sitnim vodenim ponovo pa vidjeti sta ce biti.

evo slike jedne zavrsene felge

 
Član
ma drugar odlicno je ovo ispalo
ja imam par parnica koje ni sprickit nece pokrit, pa bih prvo da iskitujem malo, zaravnam i onda sprickit, da to bude cakum pakum, jer ih ne planiram opet uskoro radit

a kod tebe je ovo fkt fino ispalo, svidja mi se i boja, ljepota;)
 
Top