Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Drug kako ide ovaj poso,imal zajebancije dosta?Posto sam i ja konto radit na nissanu,al sam malo nespretan oko tih preciznih radova :icon_smile:
 
Član
ovo sto sam radio je prvi put da sam uzeo foliju u ruke. Nije bas ni lako,treba zivaca i strpljenja,i iz mog iskustva ne ulaziti u posao bez prokleto ostrog skalpela. Ja sam improvizarao sa ziletom za brijanje,a imam 3 skalpela od kojih ni jedan nije valjao. Treba pro skalpel.
 
Član
treba zivaca,ali srecom bar toga ne fali. Ovaj rukohvat bez komandi za prozore mi je uzeo sat i pol,sa demontazom i montazom tapacirunga,samo folija oko sat.
 
Član
Svaka cast, Alfa je odlicna, a vidim nije ti ni mrsko da malo i sam radis. Steta samo sto Alfica nije benzin, ali eto.

I zamolio bih te da mi objasnis ili u koliko si u mogucnosti da slikas, kako si uspio skopcati mp3 player na fabricku muziku, gdje si otsavio ulaz, itd itd. Ja nemam nesto puno vremena da sam eksperimentisem, a ovaj jedan cd sto samo njega cita mi je vise dosadio. :)
Hvala unaprijed
 
Član
ma pomalo se zabavljam sa sitnicama,krupnice majstor. Dizel ima zvuk kao i svaki dizel,katastrofa, ostalo su samo prednosti da ih ne nabrajam. Imam na drugom forumu temu za mp3, stavicu link pa pogledaj,ako zapne sta pitaj,inace nije problem ako se imalo kontas u kablove,muziku i busilicu:lol:

evo link

http://alfisti.hr/forum/index.php/topic,46131.0.html
 
Član
Uhvatio malo vremena da postavim naljepnice na kocnice,i usput prebacio zadnje gume naprijed i obrnuto :rol:
U pripremi je i neki carbon experiment ali to malo kasnije

Prije par dana je zamjenjen set kvacila, sad je savrseno,nema skripe, mnogo mekse nego ranije. Valeo set, cijena nesto manje od 400KM, usput i seleni gornje lafete zamjenjeni,ne skripi vise mada mi izgleda balans stanga pomalo lupka ali to ce malo sacekati jer nije strasno.





 
Član
mocno ovo bogami, dobar ti je ovo fol definitinvo, ako do sada nisam razmisljao o carbonu mozda je vrijeme da pocnem:cool::cool:
fkt mi se svidja
 
Član
ideja mi je pala iz vedra neba,narucio carbon i opleo
tek sutra moram vidjeti kako po danu izgleda
 
Član
Imas ti finih ideja koje vjesto realizujes kako bi uljepsao alfulju, svaka cast na dosada uradjenom, veliki like :cool:
 
Top