Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Alfa Romeo 147 JTD Distinctive

Ko nije vozio Alfu,ne zna sta je to.Ja sam vozio od kolege 156 x puta,po meni auta sa naj sportivnijim serijskim ovjesom medju putnickim automobilima.
P.S:e da ti bi Quadrifoglio Verde :icon_smile:
 
Član
Hahaha, ja bi QV ali nema se para:lol:
Da je malo mladja nabacio bi mozda cip pa bi bila skoro kao QV,ovako je najobicnija alfa JTD koja ima ovjes koji pomalo skripi ali lovi krivine kao niti jedno drugo auto ove klase.;)
 
dumpors je napisao(la):
Hahaha, ja bi QV ali nema se para:lol:
Da je malo mladja nabacio bi mozda cip pa bi bila skoro kao QV,ovako je najobicnija alfa JTD koja ima ovjes koji pomalo skripi ali lovi krivine kao niti jedno drugo auto ove klase.;)
O tome ti ja pricam :cool:
 
Član
Evo nasao sliku od mog starog yuga 55, trenutno je na posudbi kumu, ali jos je u krugu porodice i vratice se kad tad. Ovako je nekad izgledao,ova maska i ralica je rucni rad, daaaaavno je to bilo,sad malo drugacije izgleda ali nemam slika nazalost.
Nadam se da ce nekad imati vlastitu garazu na forumu,do tad neka se malo šlepa u ovoj alfinoj:lol:

99670384.jpg

By dumpors at 2010-12-26

I ovdje sam se malo igrao sa naljepnicama,sve je bio spremno ali sam ipak odustao, razum prevagnuo:icon_smile:
a dobra je bila :cool:

dsc01004w.jpg

By dumpors at 2010-06-17

I jedna onako :icon_smile:

16012011168.jpg

By dumpors at 2011-01-16
 
Član
Jos je ona tu negdje, mislim da ce na kraju zavrsiti na pokrovu za auto sto ljeti koristim:icon_rolleyes:
 
Član
djabe ti, mahalska djecurlija ce ti ih puhnut za 5min...meni su puhnuli one cepove na duplo natezanje ( trebaju ti 2 kljuca i zavijas matice cepa u kontra strane u isto vrijeme )...;)
 
Član
Ma ja sam ih uzeo radi znaka,ne radi sigurnosti, ako im je sudjeno da ih pokradu,neka,samo me strah da mi ventile ne pokidaju jer mislim da ih je bez imbusa nemoguce skinuti.
Nejvise me brine balans točkova,danas sam je tjerao 110 i nije treslo, teski su ventili kao olovo:icon_rolleyes:
 
Član
ne kradu djeca samo, vec i odrasli :D ja sam ovima u mahali reko, ako vidim jos jedno biciklo sa skodinim poklopcima, nece bit veselo :lol: :lol: al zato mi skinuli odmah na grbavici zadnji put... ugl. skidaju kako god okrenes
 
Top