Alfa Romeo 147, 1.6 benz - mišljenja

Alfa Romeo 147, 1.6 benz - mišljenja

Član
Kaze da nije unutrasnjost od gt nego je ovo posebna i ujedno najjaca oprema 147.

Njegov je interior iz "Ti" modela..
Samo sto je kod njega u drugu boju. ;)
8pNJHvP.jpg
 
Super Moderator
Nema TI u onoj boji, TI imaju ova crna sa crvenim koncem, to su im najljepsa sjedista, a ono kod njega je izvadjeno iz GT, jer su u GT svakoj ona sjedista razlicitih materijala i boja al istog oblika. I onaj centralni dio izmedju sjedista i gdje je mjenjac je isto izvadjeno iz alfe GT
147 nema sa ovim sjedistima u ovoj boji i sredisnjim dijelom ovakvim
TI ima one siceve, alcantara ili kozne tapacirunge vrata i tamniji krovni tapacirung
 
Legend
Nema TI u onoj boji, TI imaju ova crna sa crvenim koncem, to su im najljepsa sjedista, a ono kod njega je izvadjeno iz GT, jer su u GT svakoj ona sjedista razlicitih materijala i boja al istog oblika. I onaj centralni dio izmedju sjedista i gdje je mjenjac je isto izvadjeno iz alfe GT
147 nema sa ovim sjedistima u ovoj boji i sredisnjim dijelom ovakvim
TI ima one siceve, alcantara ili kozne tapacirunge vrata i tamniji krovni tapacirung
pa napisao je covjek kozna gt sjedista :D
al i meni smrd prica, ima ebc 305mm diskove a stavlja 15ke celikare na nju.. hmm nekim magicnim potezima zipuje disk ?
 
Član
Komplet maska je iz gt ako je moguce, jer ovaj sat dolazi na facelift , sve je od gt sto uopste nije lose cak naprotiv al iznenadit cete se na njegov odgovor koja je oprema kod njega , za pleske je :)
 
Član
Meni je poslao ovo:
6l893kh.png


Ja licno mislim da jednostavno covjek laze (ili je neko njemu slagao).
Nego neku tude uzeo 147-u i prebacio neke stvari iz GT-a u tu 147-u.
Inace su sve te ostale opcije 'normalne' opcije kao sto je se tad moglo
naruciti na svakom 147, jedino sto je ovdje interior drugaciji i 18" felge.

Neko je se tude malo potrudio i sklopio interior ovog finog autica.,
ali uglavnom ovo auto sa tom opremom nikad nije izaslo iz fabrike.
 
Član
Izvinjavam se autoru teme :) malo smo vise offtopic ;) uglavnom ne preporucuje ti niko benzinca , a ova ne vrijedi 10.000 . Imas na forumu finu 147 pogledaj na prodaji je mislim
 
Član
9800 je meni rekao da je cijena, skoro mozes 159 uzet za tu lovu
alfa kao alfa je extra,al je previse love...za alfu
 
Top