402SR, Klase, prijedlozi

402SR, Klase, prijedlozi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
HONDA POWERR je napisao(la):
hehe znao sam ja toga vec podosta o gregoru a novi motor pravi ali neznam ni ja o cemu se radi ali bi mi bilo drago da ostane i dalje atmosverac i da doda jos barem 1000 rpm na max snagu hehe bice to zvjer a.. i dario koji je vozio onog ficu ce da vozi tako sam procitao vozice nekog ww siroka fwd a o motoru i ostalom neznam...au odosmo bas u off ali mozda neko procita ovo


pa cim slaze novi motor znaci da ocekuje da bude brzi : - )
s obzirom koju lovu ima, vjerujem da ce pucat da bude u vrhu

sto se darija tice pusti te price, ja ti iz prve ruke kazem - dali ce da vozi ne zna niti sam, niti auto slaze samo za race nego ga sredjuje sebi, niti je lakirao i zavrsio auto, niti je sastavio motor

sto se fice tice imao je tocno 350ks, i mogao ici i ispod 12. sad je unutra isti takav ali kovani motor (bivsi Vicin) , i s obzirom koje su im turbine u opciji da si uzmu za taj motor, pucat ce se najmanje na 450ks. poslozi li se sve dobro, mogao bi biti dosta brz
 
hehe naravno fico je bio medju najjbrzim kod nas pre 2 godine i od ede askona sta bi sa askonom covek vozi vec 2 sezone istu klasu a u bl je vozio nekog golfa II gti i saltao ga svaka mu cast niko nije bolje od njega...znas li ko jos sklapa neku masinu za 402 a ove god i bike race ce da bude tu ce u bl da bude sve popunjeno do maximuma i bice motora koji ce ici oko 10s jesi bio u BL 2007 u mahovljanima
 
Početnik
HONDA POWERR je napisao(la):
hehe naravno fico je bio medju najjbrzim kod nas pre 2 godine i od ede askona sta bi sa askonom covek vozi vec 2 sezone istu klasu a u bl je vozio nekog golfa II gti i saltao ga svaka mu cast niko nije bolje od njega...znas li ko jos sklapa neku masinu za 402 a ove god i bike race ce da bude tu ce u bl da bude sve popunjeno do maximuma i bice motora koji ce ici oko 10s jesi bio u BL 2007 u mahovljanima


mislim da je golfa vozio iz zajebancije na kraju jer su tada vec osvojili dovoljno bodova da budu prvo mjesto u timskom natjecanju

mnogi u HR rade strasne aute od ove godine. mnoge od njih vise i ne znam, ali prica mi Hic da ih radi dosta.

ono sto znam je Petar sa Lupom W12, ali to ce biti pravo jako tek kad ih prepravi na turbo motore ili barem udari nitro na njih.

Vesko radi golfa Rallye 1.8T na oko 500ks + 100ks nitra.

Edo mislim da sklapa neko auto od navodno 1000ks, da su motor vec dovezli iz USA. Koliko znam da sa Asconom nece vise voziti.

Grubelic radi auto od valjda preko 1500ks sa nitrom, tezak oko 1000kg i to je po meni prvi favorit.

Tonci u Splitu radi audija quattro 2.7 BI-TURBO, kovani motor, Vems elektronika, uglavnom ocekuje se stotine i stotine konja.

Dario Konopek sa Corsom takodjer ostaje na 2.7T motoru ali je slozio kovani i pumpat ce ga na jos vecu snagu pa ga mozemo ocekivati u 10 klasi jer je vec odvozio 11.0 !

Hardi mislim da radi golfa keca sa pogonom od 4motion, 1.8 T 20V, mislim da ce ici sad zasad na oko 400ks.

EDIT -- i kako sam zaboravio -- Vice Bojko sa Golfom Syncro si je slozio kovani VR6 TURBO, sa Autronicom, minimalno 600ks, prica se da ce mozda ga pokusati dici i do 700.

i jos brdo njih vise nije mi trenutno u glavi, a koliko ih jos samo radi za koje ne znam. uglavnom rasplamsalo se je u HR i extremno jakih auta je sve vise i vise, i pocinje se vidjeti koliko je HR miljama naprednija od BiH

Nisam nikad u zivotu bio u BL. Nemam pojma ni hocu li
 
Član
Ma HR je prije pokrenula Street Race scenu, a i imaju vise para, pa su naravno i razvijeniji. Gledam po HR forumima, ljudi masovno kupuju nove aute i to neke zvjeri od CTR-ova, STI-a i Evoa. A kod nas su ti auti u vecini slucajeva san. Vjerujem da ce se i nasa SR scena razviti za koju godinu, pa da ce biti par bas brzih auta. A mislim da ce i ove godine biti neki pomak naprijed, dovoljno je vidjeti tepsiju koji je dosta brzi nego prije, neke likove iz srcs, racing teama i amk carbona, koji lagano postaju sve brzi i brzi...
 

Lav

Član
ma boki sve je to jos u niskom rangu. repo je nekako najvise iskocio od sviju nas. emir isto, samo je emir isao raditi unikatan auto i dobio je to.
ovdje jednostavno ne postoji covjek koji ima firmu, uspjesnu, ima mnogo para a da voli automobilizam. svi ovi gore nabrojani iz repinog posta su bogatasi i ljudi koji imaju firme.
 
Član
Znam, tako nesto sam i htio iznad napisati...

U Srbiji isto ima par takvih likova, koji imaju para i slazu superbrzeaute. Kod nas svi koji imaju firme a vole automobilizam, vecinom voze brdo, nisu se na SR skoncentrisali. No i mi cemo se polako razviti, HR je jaca, nema sumnje. U HR se mjesecno proda oko 7000 automobila, kod nas se za pola godine ne proda toliko. Kud ces dalje... :)
 
tacno tako LAV svi oni imaju love da kupuju radilice od par hiljada e a ovi kod nas za to kupe ceo motor i voze i opet dobro jer oni za taj novac rade i muce se da bi ga ulozili u motor ili auto i sutra mogu da ga razbiju ili slicno nedaj boze nikome..... treba biti zadovoljan onim sto imas i jer ko ima love ima i auto i sve ostalo.............

a sto bre neces da dodjes u BL pa uvjek bude najjbolje ovdje kraj sezone najjvece borbe svi budu pripremnjeni za trku i da odvoze sto bolje. Svrati videces i organizacija je extra.I kod nas par brzih auta nije sve crno... recimo hota omar djafic i peugeot iz bl bi moto
 

Lav

Član
Picture029.jpg


Picture030.jpg


eto malo exluzivnih slikica markovog motora, sa nekom omanjom turbinom.
hahahahahaha
u pitanju je marko frzop- alfa 145 turbo integrale:D
 
jao covece i on ce isto da ide u klasu 10s.......Ove godine ce da bude ,,masno,, bice dosta brzih auta oce li se kod nas uvesti ljepak na stazi mislim da je za auta koja voze 9 s to potrebno. ima li o tome sta info
 
Početnik
HONDA POWERR je napisao(la):
jao covece i on ce isto da ide u klasu 10s.......Ove godine ce da bude ,,masno,, bice dosta brzih auta oce li se kod nas uvesti ljepak na stazi mislim da je za auta koja voze 9 s to potrebno. ima li o tome sta info


kakve veze ima izgled motora satim kolko ce ici? da bi on iso 10s mora posloziti jos 10 stvari na autu kako spada :lol:
ko da se 10 ide tek tako
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Ebo te drzava, kolika turbina :!

To ce da leti, ne bude li prevelike turbo rupe...


a kakve veze ima to kako ce da leti sa turbo rupom? :D
i kakve veze ima turbo rupa sa 402? :D
pa nije tip pravio auto da se poteze od semafora do semafora pa da mu je bitan spool na malim obrtajima.

btw, odlican turbo
 
Početnik
Lav je napisao(la):
ma boki sve je to jos u niskom rangu. repo je nekako najvise iskocio od sviju nas. emir isto, samo je emir isao raditi unikatan auto i dobio je to.
ovdje jednostavno ne postoji covjek koji ima firmu, uspjesnu, ima mnogo para a da voli automobilizam. svi ovi gore nabrojani iz repinog posta su bogatasi i ljudi koji imaju firme.


dao je repo u auto i pogotovo sad u ovaj novi motor, dovoljno da se mogla otvoriti neka dobra mala firma :D :D
 
Početnik
HONDA POWERR je napisao(la):
I kod nas par brzih auta nije sve crno... recimo hota omar djafic i peugeot iz bl bi moto


a mene nema na spisku brzih jel? : - )

dodje li mi sve sto sam porucio (Lav zna sto mi je jos ostalo ccc), i ako izdrzi pogon (sto je upitnik naravno) i sve funkcioniralo kako prizeljkujem, jedva cekam susret sa Hotom, nisam vise u stanju slusati te epove o njemu i baljezganja kako nikad nece imati konkurencije u BiH, sljedit cu ga gdje god isao voziti ako treba da se susretnemo. ja zelim rekord BiH, a on ga drzi, posto najjaci moze biti samo jedan, ili ce on satrati moje ambicije ili cu ja skinuti njega ;)
ili cemo se izmjenjivati tko zna :D

ne podcjenjujem ostale iz BiH ali realno gledano nema nitko ni blizu motore ni turbine ni nista kao nas dvoje. eventulano dvo-motoraši sa tonom nitra mozda zapnu ali iskreno nesto puno ne strahujem od njih

valjda ce biti utrka i valjda cemo svi moci nastupiti ove godine pa da bude uzbudjenja i svega ovoga
 
Legend
HONEY je napisao(la):
HONDA POWERR je napisao(la):
I kod nas par brzih auta nije sve crno... recimo hota omar djafic i peugeot iz bl bi moto


a mene nema na spisku brzih jel? : - )

dodje li mi sve sto sam porucio (Lav zna sto mi je jos ostalo ccc), i ako izdrzi pogon (sto je upitnik naravno) i sve funkcioniralo kako prizeljkujem, jedva cekam susret sa Hotom, nisam vise u stanju slusati te epove o njemu i baljezganja kako nikad nece imati konkurencije u BiH, sljedit cu ga gdje god isao voziti ako treba da se susretnemo. ja zelim rekord BiH, a on ga drzi, posto najjaci moze biti samo jedan, ili ce on satrati moje ambicije ili cu ja skinuti njega ;)
ili cemo se izmjenjivati tko zna :D

ne podcjenjujem ostale iz BiH ali realno gledano nema nitko ni blizu motore ni turbine ni nista kao nas dvoje. eventulano dvo-motoraši sa tonom nitra mozda zapnu ali iskreno nesto puno ne strahujem od njih

valjda ce biti utrka i valjda cemo svi moci nastupiti ove godine pa da bude uzbudjenja i svega ovoga


Bogami, moram ti reci da imas velike ambicije, bas si se nalozio da skines Hotu. Koliko znam on je sad pripremio auto za brdo i opasno se naljutio na odredjene tipove koji voze brdo pa i krug, upitnik je da lice se on uopste pojaviti na SR ove sezone, medjutim volio bi te prvo vidjeti sa dizelom kako ces voziti, pa onda ganjaj Hotu, jer kakva je trenutna situacija cadzo je veoma blizu Hoti, svasta moze da se dogodi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top