402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo javljaju se i Zivinice
Juce cijeli dan suncan, sinoc ni kap kise, evo od jutros samo cujes pticice. Eh sad, vidi se neka minimalna naoblaka, cini mi se iz smjera Lukavac i ima dosta vjetra. Javljacu vam jos u ostatku dana kakvo ce stanje biti;)
 
Član
u tuzli evo vec postaje oblacno...samo da nepadne..a toliko sam se nalozio na trku..:icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
fiat_hgt je napisao(la):
u tuzli evo vec postaje oblacno...samo da nepadne..a toliko sam se nalozio na trku..:icon_smile::icon_smile::icon_smile:

:D:D:D nije meni do trke meni je samo do puta od tz do zivinica :lol::lol::lol:
 
Član
Za organizatore utrke-moje misljenje je da igrate na sigurno i odgofite ovo dok jos nije prekasno,sta treba da se zaputim gore da bacim pare na gorivo i sve i da gore dodjem i bude kisa,ma fuj!! Nadam se da znate sta radite i da nece biti kise eto toliko!
 
Član
Evo i mali update za vrijeme ovdje, u meduvremenu se malo naoblacilo, ali se sunce opet probija.
Slijedeci update za nekoliko sati:cool:
 

MyX

Član
Davor_ je napisao(la):
MyX je napisao(la):
I kod nas na Jelahu... :cool: jos kad bi ovako suncano ostalo do sutra..yaaaaay :cool:

E kad me vidis tamo pridji da prozborimo koju (bice mi auto tamo pa se mozes orjentisat :icon_smile:))

No problem my man! I'll catch ya there.. ili, u koliko Vi iz Doboja krecete, da Vam se pridruzim ja sa svojom rajom. ;)
 
U brckom savrseno vrijeme,joj da hoce sutra biti bar upola ovako,ma samo da ne bude kise,nek bude 10 stupnjeva manje,samo da ne bude padavina.

Sto neko rece,nije mi tolika furka taj SR koliko put DO piste.:cool:
 
Član
MyX je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
MyX je napisao(la):
I kod nas na Jelahu... :cool: jos kad bi ovako suncano ostalo do sutra..yaaaaay :cool:

E kad me vidis tamo pridji da prozborimo koju (bice mi auto tamo pa se mozes orjentisat :icon_smile:))

No problem my man! I'll catch ya there.. ili, u koliko Vi iz Doboja krecete, da Vam se pridruzim ja sa svojom rajom. ;)

budi 15 do 9 na OMV pa cemo kad se ispricamo i razbudimo(citaj odmamuramo) krenut.
Pa ako stignete doletite samo da znate kolona se krece brzinom od 80 -90 km/h i to je to.
KULIRAMO hhahahaha:lol::lol::lol::lol:
 

MyX

Član
80-90???? Ja ne mogu ici toliko... :lol: :lol:

Ako ne stignem ili odem ranije vidimo se tamo. :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top