402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pretpostavljam da je najbolje na Tuzlu-Lukavac-Gracanica-Doboj
al reko da provjerim?

@roki

hvala druze pretpostavljao sam da je to to
 
Član
Doboj kao sto se i ocekivalo kisa pala padala 1 sat onak' i oce i nece,ali sam zato u garazi pripremao golfa i gepek kablove i to ma kao sto sam rekao DOLAZIM!
A al galone nije frka vratimo se zajedno (kolona) iz zivinica
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Doboj kao sto se i ocekivalo kisa pala padala 1 sat onak' i oce i nece,ali sam zato u garazi pripremao golfa i gepek kablove i to ma kao sto sam rekao DOLAZIM!
A al galone nije frka vratimo se zajedno (kolona) iz zivinica

Jes se mali nazlio ne vracaj se ovamo bez 145+:D
 
od organizatora se niko ne javlja koliko vidim ja sam planirao doci padala ne padala....samo me zanima sta ce biti s manifestacijom u slucaju kise, mislim ako cu otic dole da mi kazu da je otkazano nema mi smisla...
 
Član
danas sam citav dan mazao,lickao i prao i sutra mora biti manifestacije!
uostalom ja cu tamo biti kako sam i planirao...makar sam bio!
 
Član
Nece biti otkazano, slobodno dodji...

Danas bio karting i pravo vruce, naoblacilo se navecer al nije nista padalo...
 
Član
Evo u Zivinicama jos nema kise. Javicu vam jos jednom veceras imal kakvih promjena, i jos jednom ujutro kako je prosla noc i kakvo je jutro, oko 6:30;)
 
Član
upravo sam pricao sa Dinom iz AMG i kaze da je sve postavljeno i da su neki dosli cak danas i da nece biti otkazano tako da se vidimo sutra u Zivinicama ako bude SR bice ako ne ROSTILJADAAAAA :cool::cool::cool::cool:
 
Član
Ja znam da su neki iz Hrvatske vec stigli tamo..I odma upali na neki TUBORG PARTY...:icon_smile: :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top