402 Street Race Živinice 2009

402 Street Race Živinice 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Oggy je napisao(la):
mene ne brine kisa mnogo,bitni je da se druzimo,upoznamo...samo jedno pitanje,jel ovo isti organizator ko i u Mostaru sad zadnji put kad je bilo 10 takmicara... :icon_question:
idemol mi
 
Početnik
fidel je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
mene ne brine kisa mnogo,bitni je da se druzimo,upoznamo...samo jedno pitanje,jel ovo isti organizator ko i u Mostaru sad zadnji put kad je bilo 10 takmicara... :icon_question:
idemol mi

ne znam,ako sutra bude kise ili sutra navece ne idem sigurno....
 

IGY

Član
Bojane komentar ti je obrisan, jos jedan onakav i ide ban na dugo vremena, provociranja i te glupe izreke ostavi za neki drugi forum :icon_mad:

:icon_exclaim:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
golf_mk2. je napisao(la):
pa ti sebi ponesi saonice!lol!dragan je u pravu!

PA TI ONDA OSTANI HEKLAT KUCI :icon_mad:

I to goblene :lol:

Mene nema ovaj put... sutra odoh nešto za auto ganjat... prekosutra isto tako ako uzmem završavat... ponedjeljak ispit... sastalo mi se ovaj vikend obaveza u pm...

Vidimo se slijedeću utrku ;)
 
Član
E ovako Doboj bar (a nije toliko daleko) cjelu noc sjevalo ali evo sada pticice pjevaju sjevanja nema (ja jos zivim pod nadom da nece biti kise) iskreno ne zato jer ce mi sjebat race vec zato sto ce manje ljudi doc a druzenje je vazno.
Mada kao sto moj prijatelj darko i njegovi SINUSI (NJEGOVA PROCJENA) kazu bice kise 100posto (nije neko otkrice al et:icon_smile::icon_smile:)
Ma ljudi eto mene tam pa makat i futrovani jazavci padali.:icon_smile::icon_smile:
 
80 km od tz naoblaka velika krenula samo crnilo znaci sve nade da nece biti kise padaju u vodu :icon_mad::icon_mad: al ja dolazim ipak jos malo pa cu krenuti za tz i prenocit cu dole pa sta god da bude takav nam grah pao jedino ako ko zna da gata u fildjane da otjera ovu kisu
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
80 km od tz naoblaka velika krenula samo crnilo znaci sve nade da nece biti kise padaju u vodu :icon_mad::icon_mad: al ja dolazim ipak jos malo pa cu krenuti za tz i prenocit cu dole pa sta god da bude takav nam grah pao jedino ako ko zna da gata u fildjane da otjera ovu kisu

treba se javiti indijancima da nadju kakav kontra efekat dozivanja kise :D
 
Član
U Gradačcu sinoć malo padala kiša, ali dovoljno samo da prašinu sapere... Jutros je evo vec sve suho, kao da je i nije bilo.... vjerovatno je to ta naoblaka 60-80 km od Tuzle... nije strasna bila, eto..;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top