402 Street Race Mostar 2009

402 Street Race Mostar 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
IGY je napisao(la):
ja nisam za jednu klasu
jer primjera radi
Veko koji radi auto iskljucivo za style, i promjenio je svaki detalj
Ervix takodze
Adnan audi bijeli

npr ta auta su skroz preradzena i mala su klasa, isto tako i moja ibiza npr je dosta preradzena ali nije toliko kao njihova auta tako da npr kad ne bi bilo dodatnih klasa ne bih ni imao motivacije za prijavljivanjem, ne kazem sad da se prijavljujem zbog pehara, nagrade i sl, ali svi mi volimo kad se na neki nacin nagradi nas trud

ervix je valjda u velikoj klasi,al nebitno,i ja sam za vise klasa,al uplate nek budu vece i rijesen problem...
 
Pa eto onda nek organizatori porade malo na sponzorima,i nek se povecaju uplate,i u potpunosti se slazem sa Kiletom,za prvo i drugo mjesto da ide novacana nagrada,a trece nagrade sponzora,kad su mogli naci ponzore momci iz AK Hercegovina valjda moze i vi,a sto se tice zajednicke klase,svakako se vidimo u otvorenom prvenstvu... :icon_smile:;)
Sretno svima sad u Subotu ako se bude odrzalo....pozz
 
Član
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz
 
serialgf je napisao(la):
e vidite sad jednu stvar ovo je moje misljenje i samo moje ...

ovo sto vi pisete su veeeeelikeee gluposti (nek se uvrijedi ko hoce)..

Kakva vam je logika da derete jedni druge i uzimate jedni drugima pare i povecavate uplate za natjecanje ...Kakav je to organizator koji ne moze naci sponzora za minimum 500 km po jednoj klasi ....

Postavlja se pitanje da li treba uopste ici na takvo takmicenje i da li se ti ljudi zapitaju sta rade i povodom cega oni to sve rade..

e vidite sada jednu stvar kazete da vam nije do para e pa lazete sada vam ja dajem jednu drugu soluciju ..

Ja cu dati iz svog dzepa 500 km da se sastanemo u subotu ili nedjelju i rostiljamo na bjelasnici , igmanu ili gdje hocete povedete djevojke i uzivamo igramo lopte ,odbojke ,saha kome sta odgovara i druzimo se ...Ovaj street race je ustvari upravo to.. ili da li vam odgovara ovako . Kada god neko bude organizovao street race sa nagradom od 100 km ja cu se ponuditi da dam 500 km da napravimo rosiljadu po vasem izboru...

DAKLE NEMA TAKMICENJA...nema nagrada samo druzenje i zajebancija bez zavisti ,ljubomore , losih namjera, ogovaranje , laganja ,jer sam do sada samo to vidio na ovakvim manifestacijama....

i da ne otimati jedni drugima pare jer se uvijek za te nase pare mozemo mi sastati i negdje drugo i napraviti zezanciju

pozz
tako je Amire brate... :cool:
kako god ja idem sa tobom na rostiljanje.. :icon_biggrin:
 
E sada sobzirom da sam nov na forumu zelio bi otvoriti kladionicu i to sljedece:

KOLIKO CE PUTA REPO PRECI DIONICU OD 402METRA A DA MU NISTA NE CRKNE

Prva trka kvota je 1.03
Druga trka kvota je 2.2
Treca trka kvota 99

:123::123::123:

Hypo banka garantira isplatu:cool:
 
Član
Yugo turbo... kakve ti probleme imas... cemu takav post ? zasto omalozavanje necijeg rada, truda, para, znanja, zivota i slicno , suzdrzavam se maximalno da ne psujem jer ce se sve obrisat al slobodno racunaj da sam ti napisao sve najgore na gore navedeni post. krajnje jadno i pateticno od tebe, pa bilo tko da se krije iza tog nika... ne shvacam (na svu srecu) ljude tipa tebe...

ti spadas u nekolicinu jadnika koji su pokvareni u ovom auto moto sportu i zao mi je zbog toga. zbog takavih kao ti samo se mogu cuti negativne strane istoga.


molim te procitaj sta si napisao gore

KOLIKO CE PUTA REPO PRECI DIONICU OD 402METRA A DA MU NISTA NE CRKNE

pa majko draga, kako mislis da ce ti stvari u zivotu ici na bolje kada si tako LOS covjek.

vidis ja komentarisem i imam negativan stav prema onome sto si napisao uglavnom.... inace zelim ti sve najbolje , da ima brze , jace , ljepse auto od mene, brdo para i svu srecu.
Slucajno poznajem i doticnog "repu" i to fino, mogu ti reci da je momak za primjera , i smijem se kladiti da kada bi te vidio prvo sto bi uradio jeste zvao na pivu...

zao mi je sto si toliko jadna osoba da pises slicne komentare... gadi mi se sva scena i forumi zbog pojedinaca , ocit primjer si TI.

druze zivio 100 godina.

tepSIJA
(Nedim Pinjo)
 
BHT Ovisnik
ja samo jedva čekam da repo izađe na stazu i da ispraši guzove dušmanina;)
ljubomora vlada
 
Član
Repo je sastavio zvjer i ja sam cuo,heheh ce da prasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Član
dina je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
dina je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
JEDNA MOLBA ZA ORGANIZATORE

ZAMOLIO BIH ISPRED SVOGA KLUBA AK HERCEGOVINA DA NE OSTAVLJATE SMEĆE PO PISTI (KOJU SMO MI OČISTILI, POMJERILI OTPAD BAGEROM, ZAKRPILI RUPE I OPRALI PISTU, KAKO PRIJE TAKO I POSLIJE UTRKE)!!

Znači sve ok nema nikakvih problema, samo vi radite svoj posao i organizirajte i vozite utrku ali MOLIMO VAS da obezbjedite vrećiće za smeće, i ostavite pistu i okolne površine čiste, bit će draže nama i mještanima Blagaja koji se uvijek bune (ipak je to turističko mjesto)

Unaprijed hvala

Goran AK Hercegovina


Poštovani Gorane,

Jučer smo imali trku OSV u Mostaru, tom prilikom iskoristili smo vrijeme da obidjemo i stazu na kojoj će se održati Street Race. Jednom riječju - UŽAS, smeća po svuda.
Ne kažem da je ostalo iza vas, no napominjem ti da nismo ni kročili na stazu a već smo zatekli nered.
Oni koji prate našu organizaciju znaju kakvu mi stazu iza nas ostavimo, doslovno bez ijednog papirića, tome pridajemo veliki značaj, i gdje god pravimo trku dobijemo ponovo dozvolu za tu lokaciju iz tog razloga :))))
I prošli put kada smo imali trku na toj pisti zatekli smo je neurednu ali ostavili čistu.

Stoga, nema potrebe za panikom ili opomenama, znamo svoj posao ;)

Pozdrav

Poštovani dina

normalno da je prljava pa nećemo mi ići svaki dan da je čistimo ;) ja nisam ni rekao da je sada čista nego da smo je mi očistili kako prije tako i poslije utrke ;)

Da pratim vašu organizaciju vjeruj mi imam puno pametnijih stvari za pratiti, al ono što sam čuo i vidio ne ide vam ni blizu u prilog.

A ja ću osobno da odem u subotu popodne poslije utrke i poslikam pa ćemo vidjeti jel ono što govoriš zaista tako ili su to (opet) Gerina šuplja obećanja.

Pozdrav.

Hahahaha, evo ih opet. aj dobro, kako god :)
i btw, nije postovanI nego postovanA, kad vec postujes ;)





Pardon poštovanA nisam znao ste ženski rod :icon_smile:

Ali ovo što sam napisao i dalje stoji pa ćemo vidjeti ;)

dadao_style je napisao(la):
nisi normalan kao se može rećemo moj golf tiborova škoda ili rećemo igijeva ibiza poredit sa madzidom rećemo ovim novim astrama i drugima autima koja su 2000 i dalje godišta a mi stara vozila kakva je tu realnost nikakva jer ni golf ni seat ni škoda nikad neće moć biti ravni tj nisu u rangu tih vozila i zato je smješno stvaljat sve u jednu jer mi iz male klase nikad nećemo imat šanse nigdje nažalost ove godine nisam dovršio auto za svoju klasu al iduće godine hoću i glupo je da se mješaju svi u jednu jer se automatski ubijaju stara vozila ne samo moje nego i sva ostala znači bacaš pare na prijave a auta 20 i nikad neće uć ni u prvih deset a kamoli drugo ili treće

Ovi meni "styleri" nikako nisu jasni :icon_confused: kakve života ti veze ima godište auta sa bilo čime? Imam samo jedan komentar na ovo:

pobjednika Styla u Gorici:

slika.php


Koje je godište ova Corsa :icon_question:
 
Član
sve sto sam napisao u svom predhodnom postu yugo turbo je potvrdio boze sacuvaj

kad se pare uloze i 500 godina auto moze biti staro
 
Bas tako GocaS6, dobar primjer. nije bitno godiste auta, bitno je da si ti njega uradio s ukusom i kvalitetom. a sto predhodni spomenu stara auta su u prednosti, jer za njeg je branik u pola cijene od novijih auta i sl.
Ipak ce neko dr o ovome odlucivat, dzaba se spama:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top