402 Street Race - Mostar 2008

402 Street Race - Mostar 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
evo pravilnika, nigdje ne nadjoh u njemu da pise ni da treba potvrditi voznjom u klasi ni da ne treba

http://www.streetraceclub.com/download/pravilnikag.pdf

zbog toga izbjegavam voziti taj cup....druga stvar tko je reko da se moraju voziti kvalifikacije mozes jednostavno upisati klasu i voziti...kad definiraju pravilnik i KAD POCNU ISPRINTAVATI VREMENA ODMAH NAKO UTRKA I VODITELJ CITATI STO SE DESAVA KAD DVA AUTA UDU U CILJ(TJ:ISCITITAI VREMENA) ONDA CE CIJELI NITRO DA VOZI TE UTRKE DO TADA NISTA ...jer dok sve zavrsi sta ja znam sta se tamo kuha s vremenima ....kad nitro pravi utrke vremena se momentalno citaju na mikrofon cim auta udu u cilj a nakon svake klase cejau isprintana na ulazu u predstartni prostor nek svi vide(osim ako se nesto ne krije kao kod nekih)
 
Član
Svaki put poslije voznji (kvalifikacije 1, kvalifikacije 2, klasa) na svakoj trci bila su vremena okacena na oglasnu tablu, odnosno kamion :icon_smile:
 
Legend
ovo sto maza kaze je istina, i tako treba da bude
kad ne mozemo imati semafor kao u hr gdje odmah pise vrijeme, onda bar da ti Cile, koji si voditelj programa koliko sam primjetio treba bi malo vise informisati raju sta se desava..

Cile je napisao(la):
Svaki put poslije voznji (kvalifikacije 1, kvalifikacije 2, klasa) na svakoj trci bila su vremena okacena na oglasnu tablu, odnosno kamion :icon_smile:

za zakasnjenjem
nisu odmah bila.
 
Član
Cile oprosti ali to nije istina ja sam samo vremena od kvalifikacija vidio,mogocu da ih je neko skinuo,ali opet ja nisam vidio. Modrica takodjer samo ste 17klasu isprintali a ostale nigdje.

Bas sam nedavno govorio kako je super kada Nitro organizuje trku i cijelo vrijeme pricaju na mikrofon tj odmah izbacuju vremena jasno i glasno cak i procitaju vremena reakcije.
To nigdje jos nisam dozivio osim U Mostaru kada se Maza prihvati mikrofona.
 

IGY

Član
.nOKe je napisao(la):
ovo sto maza kaze je istina, i tako treba da bude
kad ne mozemo imati semafor kao u hr gdje odmah pise vrijeme, onda bar da ti Cile, koji si voditelj programa koliko sam primjetio treba bi malo vise informisati raju sta se desava..

Cile je napisao(la):
Svaki put poslije voznji (kvalifikacije 1, kvalifikacije 2, klasa) na svakoj trci bila su vremena okacena na oglasnu tablu, odnosno kamion :icon_smile:

za zakasnjenjem
nisu odmah bila.

polako ljudi, nemoze sve odjednom, noke sjecas se emafora prosle godine??? ovo je napredak o to ogromni, mozda sljdece godine bude i display sa ispisom vremena,
 
Član
@mazamali to si u pravu al vjerovatno ce uvaziti kritike jer ih nista ne kosta, to je voditelju jos par sekundi posla po voznji a nama svima znaci, i vozacima i gledaocima...
 
Član
c SEat a je napisao(la):
ide seat dobro al me zeznu RED LIGHT s HGT-om onim i et ...
ako ima IKO kakve video zapise nek negdje postavi!!!!

imam ja nekih klipova pa cu postaviti, na klipovima se vidi jedno a oni govore drugo....

@vr6Boki, kako je onaj lik sa schirocom napravio vrijeme 15.xxx, drugi put 16.xxx i na kraju vozio u klasi 16 ???
 
Legend
IGY je napisao(la):
polako ljudi, nemoze sve odjednom, noke sjecas se emafora prosle godine??? ovo je napredak o to ogromni, mozda sljdece godine bude i display sa ispisom vremena,
to jeste
treba sabura
al opet, moje je samo da predlozim sta i kako,pa promjenit ce se naravno, i njima je u interesu da dignu kvalitet takmicenja na vecu razinu, da privuku takmicare iz HR, SLO, srbije , CG itd itd..

samim tim ce biti i vise posjetitelja, vise sponzora, vise zarade, za takmicare i organizatora..
 
Član
Bocky je napisao(la):
@vr6Boki, kako je onaj lik sa schirocom napravio vrijeme 15.xxx, drugi put 16.xxx i na kraju vozio u klasi 16 ???

Koliko sam ja cuo, imao je vrijeme auta od 15.* sekundi, a ne ukupno vrijeme. Ukupno vrijeme - sa reakcijom dakle, se uzima za rangiranje u odredjenu klasu...
 
Legend
pa ja..
bilo ih je sa reakcijom od 3-4 sec, i onda vrijeme auta 14 i tamam prijave 17 klasu
 
Član
U pravu ste, trebali bi pročitati vremena odmah, moja greška. Što se tiće printanja vremena, kad se završi klasa, printaju se kako su isli parovi i koja su vremena ostvarivali, tako je bilo u Mostaru a i na predhodnim trkama.

Lahko je napraviti da se odmah prikazuju rezultati ali je problem što je displej preskup a od malih displeja nemamo koristi.
Valjda ćemo u budućnosti moći i to obezbjediti.
 
Član
Ma daj... cuj display vam preskup... mislim :) i ovo sa Romanom uopste nije uredu, u pravilniku se nigdje ne spominje potvrdjivanje klase ako je kvalifikacija prosla, i tako nesto nema nigdje ni vani HR ili SR, tako da ja mislim da momku dugujete izvinjenje ili sta vec treba da uradite jer je zasluzio klasu 13. To je jedan od rijetkih kvalitetnih momaka sa kvalitetnim autom, bilo bi steta takvim nedoglednim ponasanjem da ga otjerate. Samo toliko.
 
Član
Cile je napisao(la):
U pravu ste, trebali bi pročitati vremena odmah, moja greška. Što se tiće printanja vremena, kad se završi klasa, printaju se kako su isli parovi i koja su vremena ostvarivali, tako je bilo u Mostaru a i na predhodnim trkama.

Lahko je napraviti da se odmah prikazuju rezultati ali je problem što je displej preskup a od malih displeja nemamo koristi.
Valjda ćemo u budućnosti moći i to obezbjediti.

netreba nikakav displej lijepo mikofon stanes ispred one kutije gdje izbacjue vremena reakcije i vremena vozaca i dok traju utrke citaj ....dakle samim time bio covjek na startu na ogradi ili na dnu ili negdje pisao iza drveta cuje tocno sta se dogada ....govorim iz prakse jer ja tako radim ...i svi zadovoljni :)
 
Član
core2sa je napisao(la):
Ma daj... cuj display vam preskup... mislim :) i ovo sa Romanom uopste nije uredu, u pravilniku se nigdje ne spominje potvrdjivanje klase ako je kvalifikacija prosla, i tako nesto nema nigdje ni vani HR ili SR, tako da ja mislim da momku dugujete izvinjenje ili sta vec treba da uradite jer je zasluzio klasu 13. To je jedan od rijetkih kvalitetnih momaka sa kvalitetnim autom, bilo bi steta takvim nedoglednim ponasanjem da ga otjerate. Samo toliko.

e pa paša moj kupi ti displej pa izbacuj vremena ili ga izmajmljuj nama kad si toliko pametan.

Što se tiće čitanja vremena, maza je u pravu.
 
Član
Cile je napisao(la):
core2sa je napisao(la):
Ma daj... cuj display vam preskup... mislim :) i ovo sa Romanom uopste nije uredu, u pravilniku se nigdje ne spominje potvrdjivanje klase ako je kvalifikacija prosla, i tako nesto nema nigdje ni vani HR ili SR, tako da ja mislim da momku dugujete izvinjenje ili sta vec treba da uradite jer je zasluzio klasu 13. To je jedan od rijetkih kvalitetnih momaka sa kvalitetnim autom, bilo bi steta takvim nedoglednim ponasanjem da ga otjerate. Samo toliko.

e pa paša moj kupi ti displej pa izbacuj vremena ili ga izmajmljuj nama kad si toliko pametan.

Što se tiće čitanja vremena, maza je u pravu.

Ti si se pored svega ovoga sto sam napisao oglusio na sve osim na display. I ja fino pisem, a ti "kad si tako pametan". Nije mi samo jasno kako mozes prije svega biti tako xxxxxxxxxx, pa onda xxxxxxxxxx i na kraju xxxxx. Usmjerio si odgovor na sve osim na ono sto treba, ovaj post je za display-vise manje bio, htio sam samo da kazem da se moze citat zato sam reko da si smjesan za display, a tekst je bio namjenjen onome cemu preskaces da odgovoris, i nije bio uopste negativan niti provokativan, nego sam samo htjeo da ukazem na to da ste napravili gresku i ogrijesili se o momka koji nije to zasluzio, jer on svojim dolascima moze samo da uvelica Street Race u bilo kojoj organizaciji. A ti meni tu prdis gluposti neke, nemoj samnom tako vise da pricas, samo cu te to zamoliti.

edo_16v EDIT post.. BEZ UVREDA..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top