402 Street Race - Mostar 2008

402 Street Race - Mostar 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
tepSIJA je napisao(la):
"malo" je relativno sirok pojam, drugi put ce biti bolje, pitanje je koliko bolje.
niko od nas ne ide na gore, nego na bolje, stoga svi idemo "bolje" :) jel tako :p
al u tome je i car svega. samo polako.

aj ne pametuj :D
bolje da sam rekao ici ce puno 11sec do godine, i zdrao,nebi mi morao lekciju ocitavat :p

tepSIJA je napisao(la):
ja bih volio da mi svi vozimo 11 klasu i da ima 50 auta u istoj.

to jarane, kad odes u njemacku/us&a ili tako nest, pa onda ce ti biti u 11 klasi 50 auta :D
 
Član
iskreno, organizacija mi je nekako skroz slaba bila, a cini mi se da i oni semafori nisu uredu, ali eto...
najvise me je nerviralo to kad lik koji ima vrijeme 14,1xx vozi klasu 17, drago mi je sto je 2x probio klasu i isp'o.... a takvih je bilo masa, samo da im je da nesto osvoje... mene bi bilo stid...
mi smo vozili klasu 16, ali je na kraju presudio RED LIGHT, koji je neznam ni ja zasto... jer koliko sam vidio, auta su u isto vrijeme krenula, a postoje i snimci o tome... da to nije sjebalo stvar mozda bi bilo neko dobro mjesto...

od raje s foruma, sto sam prepozn'o, Tepsiji svaka cast, VR6Boki je dobro vozio i odlican mu je VTS, c seat a mogu reci samo al' ide dobro i dobra voznja... Madzi i Veki cestitke za styling.... kao i ostalima koji su bili i takmicili se...

... a ja ostajem blago razocaran do sljedeceg racea... ;)
 
Član
Cile je napisao(la):
Prije svega pozdrav KRVOLOK-u mom starom znalcu sa foruma :icon_smile:

Čestitam Repi na ostvarenom vremenu, svaka čast!!!

Ja sam razgovarao s njim zajedno s Gerom, momak se vratio s cilja i rekao da imam problem s autom i tražio je vremena da to napravi. Odmah smo pristali da sacekamo da to popravi kako bi mogao da potvrdi vrijeme klase 13.

pozdrav i za tebe cile...

Nije vam uredu to pravilo jer takmicar nema sta potvrdjivati ako je to odvezao na kvalifikacija i svaki rekord ili rezultat koji je odvezen na kvalifikacijama je validan kao i u toku trke.
Ako ste uzeli sva pravila iz HR onda ste trebali i to da uzmete,to je veoma vazno pravilo i dosta takmicara racuna na to.

Ako prijavis klasu bez voznje onda je moras potvrditi a ako odvezes na kvalifikacijama sta onda treba potvrdjivati,paradoks je to,nemoze biti isto prijaviti klasu bez voznje i odvesti klasu na kvalifikacijama.

Popravite to za ubuduce,pozdrav SR ekipi...
 

JD.

Član
ma to je bilo ono... 1 auto u klasi pa sto ce sam bolje da vozi vecu klasu :lol:
 
Član
JD ne mozes voziti sporiju klasu od onog vremena koje si imao na kvalifikacijama. Ako jedne kvalifikacije vozis 15 a druge 17 sekundi, automatski ce te svrstati u klasu 15. Dobrovoljno mozes upisati 14 sekundi, to jest brzu klasu, al to moras onda potvrditi rezultatom na trci. Jest u ovom slucaju malo glupo ispalo, jer je lik odvezao to vrijeme u kvalifikacijama, al takva su pravila, svi do sada su potvrdjivali svoj rezultat i u voznji na trci kasnije, ako su htjeli u toj klasi nastupiti.
 
Član
Eko je napisao(la):
boki kako prodje vts, koje si imao najbolje vrijeme ?

Ispao u drugoj voznji - svojom krivicom, prespora reakcija.

Prve kvalifikacije vozio 16.7 s - 16.120 vrijeme auta. Druge kvalifikacije imao 17.2 vrijeme (los start, izlazna brzina ni 140 km/h - obicno je 150 km/h), prvu trku vozio 16.3 s, drugu 16.5 s. Auto nije bilo olaksavano...
 

Eko

Član
hmm.. pa nije lose.. rekoh ti ja da vts ide :p moze to i bolje.. vidimo se onda u Sarajevu ;-)
 
Član
Bocky je napisao(la):
od raje s foruma, sto sam prepozn'o, Tepsiji svaka cast, VR6Boki je dobro vozio i odlican mu je VTS, c seat a mogu reci samo al' ide dobro i dobra voznja... Madzi i Veki cestitke za styling.... kao i ostalima koji su bili i takmicili se...

... a ja ostajem blago razocaran do sljedeceg racea... ;)

ide seat dobro al me zeznu RED LIGHT s HGT-om onim i et ...
ako ima IKO kakve video zapise nek negdje postavi!!!!
 
Početnik
http://www.youtube.com/watch?v=Jr_fxhe4d8Y


utrka protiv Honde. na snimku se cuje u toku utrke pucanj kad su mi se razletila crijeva, treba dobro pojacati jer je los snimak, uzivo se je jako culo, a meni jos odzvanja u glavi :D
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
Cile je napisao(la):
Prije svega pozdrav KRVOLOK-u mom starom znalcu sa foruma :icon_smile:

Čestitam Repi na ostvarenom vremenu, svaka čast!!!

Ja sam razgovarao s njim zajedno s Gerom, momak se vratio s cilja i rekao da imam problem s autom i tražio je vremena da to napravi. Odmah smo pristali da sacekamo da to popravi kako bi mogao da potvrdi vrijeme klase 13.

pozdrav i za tebe cile...

Nije vam uredu to pravilo jer takmicar nema sta potvrdjivati ako je to odvezao na kvalifikacija i svaki rekord ili rezultat koji je odvezen na kvalifikacijama je validan kao i u toku trke.
Ako ste uzeli sva pravila iz HR onda ste trebali i to da uzmete,to je veoma vazno pravilo i dosta takmicara racuna na to.

Ako prijavis klasu bez voznje onda je moras potvrditi a ako odvezes na kvalifikacijama sta onda treba potvrdjivati,paradoks je to,nemoze biti isto prijaviti klasu bez voznje i odvesti klasu na kvalifikacijama.

Popravite to za ubuduce,pozdrav SR ekipi...


SR Cup će ici po ovim pravilima do kraja ove godine. Za sledecu sezonu cemo pripremati pravilnik pa mozda uradimo neke izmjene.

e KRVOLOK haj bujrum u Sarajevo na SR , bio bi red da i ti posjetis naš sr.
 
Član
bio sam u Tuzli ove godine...dosta ste napredovali.
Nevjerujem da cu vise igdje ici na trke do kraja godine,imam posla dosta ovde,ali hvala ti na pozivu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top