22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edo_16v je napisao(la):
Dolazim ako slozim mjenjac do nedelje

do nedjelje ??? ja svoj mjenjac slozim za 4-5h :icon_eek: sta ti treba tako dugo :)

ps. vidimo se na stazi gore...

neka neko napise gdje je tacno ta staza , da mogu ukucat u navigaciju i doci gdje treba doci... ne snalazim se bash najbolje u taj gore dio Bosne
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Dolazim ako slozim mjenjac do nedelje

do nedjelje ??? ja svoj mjenjac slozim za 4-5h :icon_eek: sta ti treba tako dugo :)

ps. vidimo se na stazi gore...

neka neko napise gdje je tacno ta staza , da mogu ukucat u navigaciju i doci gdje treba doci... ne snalazim se bash najbolje u taj gore dio Bosne

Nije problem sloziti mjenjac nego ga naci, sasuo se...
 
Legend
tepSIJA je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Dolazim ako slozim mjenjac do nedelje

do nedjelje ??? ja svoj mjenjac slozim za 4-5h :icon_eek: sta ti treba tako dugo :)

ps. vidimo se na stazi gore...

neka neko napise gdje je tacno ta staza , da mogu ukucat u navigaciju i doci gdje treba doci... ne snalazim se bash najbolje u taj gore dio Bosne

Ukucaj Zivinice na navi..
 
Član
@Iceman
moj post je napisan u drugom kontekstu u odnosu na taj sto si ti skontao... poznajem se odavno i dobro s edom da bih mu zelio nesta lose ili kritikovao na slican nacin.

kad smo kod toga sto mu se sasu ? fulao kao ja i brao djelove za sobom ili jednostavno dotrajao i izdahnuo nakon par tortura od strane eda

@daki
hvala na info. a moze li poblize info gdje je ta staza.. doci cu u Zivinice i onda gdje, prije, poslije, blizu cega, da mogu pitat nekoga i snaci se gore
 
Član
tepSIJA je napisao(la):
a moze li poblize info gdje je ta staza.. doci cu u Zivinice i onda gdje, prije, poslije, blizu cega, da mogu pitat nekoga i snaci se gore

Pista Ciljuge kod Živinica, bivša vojna baza.
Inače mislim da je na toj pisti sniman film "Partizanska Eskadrila" :D
 
Legend
Samo pitaj Ciljuge gdje su, a kad ides glavnom cestom vidjeces skretanje na desno ili ljevo kako ko odakle dolazi, tebi bi trebalo biti ljevo ako budes doso preko zenice. Baza EAGLE je bila tabla, sad ima semafor, tabla vjerovatno bude postavljena.
 
N

nenad

Ako ides iz Sarajeva, ili ako ides iz Zenice preko Zavidovica, Banovica... kada prodjes nadvoznjak prije Zivinica poslije nekih stotinjak metara, 2. skretanje na desnu stranu i samo pravo.
 
Ja se moram strpiti dok ne bude SR u Modrici, tek tad' cu moci doci, nadam se da nece manjkati u Modrici styling i db vozilica hehehe
 
Član
Ovi stvarno ne odustaju :icon_rolleyes:

Netko reče da su kopali nešto nasred piste? Ako će tko voziti molio bih ga nek dvaput provjeri jesu li to za-kopali... :icon_rolleyes:
 
Član
A sigurno neka marketinska fora :D Bitno je da je staza dobra i zadovoljava pa nek se SR zove i SR Tokija :)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ovi stvarno ne odustaju :icon_rolleyes:

Netko reče da su kopali nešto nasred piste? Ako će tko voziti molio bih ga nek dvaput provjeri jesu li to za-kopali... :icon_rolleyes:

nije to ta pista na kojoj je kopano :p na ciljugama 100% nije kopano a dole na terminalu rivinom ima vec duze vrjeme nesto iskopano kod motela diplomat zato se i ne vozi dole... :p dole je bilo samo prve godine... :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top