22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

22.06 - Živinice - 402 STREET RACE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
jesil mogo zaustaviti se bezbjedno?
ipak izlazna brzina bude oko 170 ak se ne varam

zavisi kako koje auto .. a od prilike od 130-200+ kmh su izlazne brzine..

a sto se tice staze koliko sam cuo dobra je i jedna od boljih prosle sezone tako da nema brige sto se toga tice.
 
Legend
HONEY je napisao(la):
daki je napisao(la):
A takmicenje jock ja. Da se nije onaj tip prevrno prijavio bi se 100 % pogotovo obzirom da su vremenske klase, ali ovako, da slupam auto od 30K radi budalastinje i neozbiljnosti nepada mi napamet. Ali druzenje zato uvjek, pa se vidimo gore.


pa kakve veze ima taj tip sa ovom sada utrkom? nije ni ista staza, te je 402 umjesto 201.

evo ujedno mozemo odmah i upitati koliko je zaustavni put ostavljen na ovoj stazi/utrci ??

Pa nikakve veze nema sa organizacijom, staza je OK duga, zaustavni put je koliko i sama staza, sve je po PS, ali jednostavno suhva mi od tog udesa, i jednostavno nepada mi napamet to da radim... Ali da se druzim i budem 100% :D
 

JD.

Član
daki je napisao(la):
Pa nikakve veze nema sa organizacijom, staza je OK duga, zaustavni put je koliko i sama staza, sve je po PS, ali jednostavno suhva mi od tog udesa, i jednostavno nepada mi napamet to da radim...

ma i da nije bilo udesa i toga, sto ces se trkati i yebavati takvo auto bezveze... ;)
 
Član
Trka se odrzava, koliko sam upoznat na istoj lokaciji kao i prosle godine, a ta pista posjeduje dobre uslove za SR. Kazu mi da je jos asvaltirana na par dijelova koji su bili losiji, tako da, vidjet cemo...

A daki, s cim bi se ti trkao? Ne mislis valjda da tvoj Focus moze voziti na trkama gdje je najsporija klasa 17+?
 
Legend
VR6Boki je napisao(la):
Trka se odrzava, koliko sam upoznat na istoj lokaciji kao i prosle godine, a ta pista posjeduje dobre uslove za SR. Kazu mi da je jos asvaltirana na par dijelova koji su bili losiji, tako da, vidjet cemo...

A daki, s cim bi se ti trkao? Ne mislis valjda da tvoj Focus moze voziti na trkama gdje je najsporija klasa 17+?

Kao sto rekoh odnosilo se na Škodu.
 
Član
Ja dolazim sa 3 momaka, odnosno sa 3 auta pa eto ako je neko raspoložen da mu se pridružimo... neka se javi na PM. :)
 
Član
Evo ovako drugovi.... Okpljenje je 22.06
Benzinska pumpa OMW Tuzla - Kod Mercatora .... Svi zainteresovani su dobrodosli....


Vidimo se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top