2.TUNING SHOW 2012 VELIKA KLADUSA

2.TUNING SHOW 2012 VELIKA KLADUSA

Kocka je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Imam kritiku za organizatora a to je da je bilo 150 pehara (karikiram) za Vw i 2 pehara za Opel i to dobije isti auto, a recimo dobar dio Opel vozila, onda stavite Vw skup i da se mi ne pojavljujemo nikako, jer onda džaba smetamo. Organizacija je super nema se tu šta pričati i pametovati ali ovo mi je ostalo bez veze, i isto tako sudiju nabavite koji se razumije u Opel!!!

Sad da ne otvaramo bespotrebnu polemiku i tenzije da stvaramo, ovo je čisto dobronamjerna kritika.

Nisi jedini sa takvom opservacijom, ali malo kritike poboljsanje ce doci :lol:

Meni je to stvarno bez veze bilo, opet ponavljam ostalo je bilo sasvim ok, i izbor nagrada za VW je prošao sasvim relano, dok s druge strane bio je tu i poneki pežoić, Reno...raznoliko baš.
 
Član
Harli_team je napisao(la):
Kocka je napisao(la):
Harli_team je napisao(la):
Imam kritiku za organizatora a to je da je bilo 150 pehara (karikiram) za Vw i 2 pehara za Opel i to dobije isti auto, a recimo dobar dio Opel vozila, onda stavite Vw skup i da se mi ne pojavljujemo nikako, jer onda džaba smetamo. Organizacija je super nema se tu šta pričati i pametovati ali ovo mi je ostalo bez veze, i isto tako sudiju nabavite koji se razumije u Opel!!!

Sad da ne otvaramo bespotrebnu polemiku i tenzije da stvaramo, ovo je čisto dobronamjerna kritika.

Nisi jedini sa takvom opservacijom, ali malo kritike poboljsanje ce doci :lol:

Meni je to stvarno bez veze bilo, opet ponavljam ostalo je bilo sasvim ok, i izbor nagrada za VW je prošao sasvim relano, dok s druge strane bio je tu i poneki pežoić, Reno...raznoliko baš.

ako su rekli da ce nagrade biti 1,2,3 mjesto za opela,francuza itd zasto nisu ocjenjivali
 
Član
Pozdrav svima
Hvala deckima koji su dosli na tuning i uvelicali ovaj dogadaj !!!!
Sto se tice dodjele nagrada .!!;
Kao prvo pod klasom
Maxi
Mini
Kao i exstrem
Su ocjenjivana sva vozila i tu je podjeljeno 9 pehara
Ocjenjivano je po broju bodeva tako da je u tim klasama bilo i vw ., opela, mercedesa itd
Ako je opel sto je bio na tuningu osvojijo 2 mjesto u klasi min , znaci bilo je auto sa naj vecim brojem bodova od opela i logicno je da je dobio i drugi pehar kao naj boli opel vozilo shova
Sto se tice sudija sto su ocjenivali decki rade svoj posao vec duze vrjeme i pravila su kakva oni ili organizator odrede ,

Sto se tice tuninga i ocjenjivanja nastojali smo da bude tacno ,
Za sve pogreske i nepravilnosti Ako su kome nanjete se izvinjavam u njihovo ime odnosno organizacije .

I vidimo se na skupovima koji vi organizujete !!!!
Pozdrav od clanova auto kluba speed



I nigdje nije napisano i receno da ce biti klasa opel 1-2-3- mjesto
Samo je naglaseno zbog veceg broja vw vozila da ce biti nagrade za golf 1,2,3
Na zalost nagradu golf 1 je ostala nedirnuta jer nije sudjelovo niti jeda .!!!


I jos da naglasim da ja u svoje auto sam bacio preko 20,000€ i odem na tuning u austriju budem dva dana i dodem kuci bez pehara sta bi trebao kritizirati organizatora ili vec koga
Meni po misljenu je bit Sudjelovati u takvim dogadajima i druziti se sa ljudima istog hobija i slicnog nevidi razlog da bi iko profitiro na tome .!!!!
 
Legend
jqoraq.jpg


chi51.jpg


xskdv.jpg


2yu0cc7.jpg


311ndef.jpg


2qwkew5.jpg


291ezqd.jpg


ofan36.jpg


104f7mo.jpg


bwwi8.jpg


2wh48k2.jpg
 
ova jetta sa rally frontom je pojava samo taka, imali igdje projekt od nje, po meni najbolja viđena na ovim prostorima :cool:
 
Član
http://www.radiovkladusa.ba/index.php?option=com_content&view=article&id=1163:u-organizaciji-auto-kluba-speed-odran-ii-tradicionalni-tuning-show-2012&catid=38:eek:stali-sportovi&Itemid=91
[/u]
 
Član
im-mijo-g2 je napisao(la):
ova jetta sa rally frontom je pojava samo taka, imali igdje projekt od nje, po meni najbolja viđena na ovim prostorima :cool:

jetta predobra nema rijeci a odakle je ona dvojka sa vr6 turbom ima samo slika motora jel ima ikakvih slika i od njega jel zna netko???

edit-vidio jednu sliku i ipak je samo ispod haube masina..
 
Član
golf g60 je napisao(la):
im-mijo-g2 je napisao(la):
ova jetta sa rally frontom je pojava samo taka, imali igdje projekt od nje, po meni najbolja viđena na ovim prostorima :cool:

jetta predobra nema rijeci a odakle je ona dvojka sa vr6 turbom ima samo slika motora jel ima ikakvih slika i od njega jel zna netko???

edit-vidio jednu sliku i ipak je samo ispod haube masina..

mislim da imas na forumu projekat
 
Top