2.TUNING SHOW 2012 VELIKA KLADUSA

2.TUNING SHOW 2012 VELIKA KLADUSA

Icealen je napisao(la):
Momci....dal ima kakvo okupljanje u Bihacu pa mozda da se nadjemo sa momcima iz Cazina pa da zajedno idemo do Kladuse!?!?!? ajd ajd ima jos 11 dana :D

zavisi cim planiras ici,ako ces s onim vw lešom onda ti necu javit a ako ide bmw onda ti javim hahahah........salim se javicu ti ja ako saznam sa kakvo okupljanje prije polaska ;)
 
Član
VELIKA KLADUSA JE SPREMNA ZA DOCEK NABRIJANI MASINA ,
PEHARI SPREMNI I NAGRADE ,AUTO KLUB SPEED DORADUJE I POSLJEDNJE PRIPREME ZA DRUGI TRADICJONALNI TUNING SHOW


NADAMO SE VASEM DOLASKU ...........U NAJAVI AUTA IZ SLOV,HR,AUSTRIJA ITD
DODITE I UVELICAJTE OVAJ DOGADAJ



AUTO KLUB SPEED
 
Član
renault_fan je napisao(la):
Icealen je napisao(la):
Momci....dal ima kakvo okupljanje u Bihacu pa mozda da se nadjemo sa momcima iz Cazina pa da zajedno idemo do Kladuse!?!?!? ajd ajd ima jos 11 dana :D

zavisi cim planiras ici,ako ces s onim vw lešom onda ti necu javit a ako ide bmw onda ti javim hahahah........salim se javicu ti ja ako saznam sa kakvo okupljanje prije polaska ;)

Adise deee malo :D znaci nisam jos odlucio scim cu doci Golf je vako malo vise "TUNIRAN" a bmw nije ono fkt nista poseban...pa sad nezzzz ja dolazim u petak a zovem te u subotu da se dog. ;)
 
Član
Prvo ste stavili za DB drag maxi i mini klasa, a onda je "Liga" stavio post sa svim klasama za DB drag. Čisto onako informativno me sad zanima hoce li se dijeliti pehari za 1.2.3. mjesto za sve klase u DB dragu? I jos nikakvih informacija o mjerenju ispuha i usisa, hoće li biti toga?
I uvijek isto pitanje: Ima li di oprat auto!? :)
Nadam se da se vidimo!
 
Član
Dvije praone na suprot ulaza .!!!!
Za db -!!!!!!
Maxi
A , B klasa
Za sve tri klase pehari

Sto se tice ispuha i usisa u dogovoru ss ligom ove godine nema jer nema valjani instrumenata za mjerenje tako da nebi pogresno koga ocjenili ili uvrjedili za ovu godinu NE .!!!!!!!!
 
Član
znaci ovi koji vole brzinu a nazalost te discipline nema suše se ovog puta :icon_cry: (salim se),sretno i mozda se vidimo!;););)
 
Član
Ako mozete malo objasnit kako to naci, da li ima nesto kraj toga parkinga pa da mogu nekoga pitat kad dodem i ako moze broj mobitela (moze i na pp) pa da se javim ako slucajno budemo kasnili. Kad to sve skupa pocima style i kvalifikacije za db? Za kada planirate dodjele nagrada?
 
Član
061323268 nermin
deckima iz splita naj blize za karlovac auto putem ,iz karlovca za kladusu 4o kilometar
i koga bilo gdje u kladusi upitate gdje se odrzava svi ce vas uputiti na pravu adresu
sto se tice natjecanja i prijava sve do 12 sati ....
u 12 sati pocinje program ..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
radujemo se vasem dolasku

AUTO KLUB SPEED


I POSLJEDNJE CISCENJE DANAS GOTOVO ..!!!!!!!!!!!
evo slika mjesta za odrzavanje
img2420c.jpg

img2421le.jpg

img2422o.jpg




cekamo vase auto da popunimo pistu koja je preko 3000 cm2

:lol::lol::lol::lol:
u ogradenom djelu mjesto za :123::123:
 
Član
Ja i Liga krecemo danas okO 17h prema Velikoj Kladuši, pa kad stignemo...
Vidimo se "gore" u što većem broju abd ;)
 
Top