11.11.2008 @ interex garaza

11.11.2008 @ interex garaza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Joj fakat kod katedrakle je bilo,gori hala,hehhe,15 auta i svi gas ali na kraju kolone dva turbaka,adi sa a3 te ja sa unom,to zvizdi blow-off ko u prici!!! Fakat je bilo extra extra,sarajevski underground!!! We are fast and furious!!!;)
 

JD.

Član
dobre slike bas ;)


haj iduci put kad se bude sta organizovali napisite ovdje da dodje vise raje ;)
 
Član
JD. je napisao(la):
haj iduci put kad se bude sta organizovali napisite ovdje da dodje vise raje ;)

Da, ak uspijete jos javiti bar 24h prije eventa, bit ce super. Samo ne zaboravite staviti dobar naslov teme, da svi po naslovu znaju o cemu se radi... :icon_biggrin: Inace, fine slikice Igy, za slike sa stativa, bolji aparat ti ne bi puno pomogao. Tu je sve stvar koliko ti se da potruditi oko toga i koliko imas vremena, da fino namjestis aparat i sve ostalo...
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
i zaboravih reci..odavno noc nije bila ludja ..pogotovo trkanje kroz grad nekih 15 tak auta...lodillooo :icon_smile:

haha vekko jesi lood . . aa loodi klipovi pravvo . . ! al adija manijaka hahahah
 
Član
ei iceman . . ili ko zna .. ak nie probleem da kazete tacan datum kada ce ta emisija biti . .:) ne zelim da je propustim hehe .. ett ak ko zna neka kazee!
 
eLLymaLLeee je napisao(la):
ei iceman . . ili ko zna .. ak nie probleem da kazete tacan datum kada ce ta emisija biti . .:) ne zelim da je propustim hehe .. ett ak ko zna neka kazee!

To sam i ja hjeo pitati hehe... I mene zanima kad tacno ce biti i na kojem programu??
 
Član
Evo ponovo emisija se emituje nedjeljom navecer od 10 do pola 11... Nasa emisija ce doci na red tek za 2 sedmice... kad saznam tacno objavim
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top