11.11.2008 @ interex garaza

11.11.2008 @ interex garaza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
adnane fkt me cudi tvoje razmisljanje :S:S. . ti umjesto da si xtra sa svima i da si ok sa njima koji vole tuning i auta bash kao ti ... ti se ness istices :S ...jadno fkt :(
 
Član
a da se sad u Petak opet okupimo:icon_rolleyes: jer su za subotu najavili padavine :icon_sad:
 
Član
eLLymaLLeee je napisao(la):
adnane fkt me cudi tvoje razmisljanje :S:S. . ti umjesto da si xtra sa svima i da si ok sa njima koji vole tuning i auta bash kao ti ... ti se ness istices :S ...jadno fkt :(

cuj istice ba znas li ti za zajebanciju nidje veze da tako nesh govoris ne budi smijesan
 
Legend
ma znaju se adnan i svi ostali tako da ne vjerujem da je to ikakva provokacija, znajuci adnana nebih rekao da je takav da provocira..
 
Član
http://www.youtube.com/watch?v=aflQjlJvmCg

Eh narode ovo je uspio da snimi moj tata,nije extra kvalitete ali je ipak snimljeno,dobro je odradjen prilog,bio sam najbrzi sa unom,hhehe!!! Evo pa gledajte i nadam se opet nekom ovakvom skupu,pozzz za sve underground sarajlije!!!!
 
Član
Ma sta je cool ispalo,mislim da su tuneri opet ispali u losem svjetlu,provlacenja,klosarenje...Jbg ako vi mislite da je dobro onda sorry :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top