1.konferencija Street Race klubova Bosne i Hercegovine

1.konferencija Street Race klubova Bosne i Hercegovine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jes jes da je para dottore ne moze djaba - ali motor je zanimljiviji...
ti si retru predsjednik?

sike mi je sugerisao da se predstavim pa sam ja retru.. sta ces..


+cener
 
Član
Ovi iz laktaša su tusucima ljeta ispred "G" kupa, imaju pare imaju sve, jos rade besplatno! Ne znam sto uopste startninu naplacuju !?

Imamo mi para koliko nam treba i vise od toga!!!A i da nemamo nebi se prodavali za cenera:icon_cry:
Ja sam se predstavio na ovom forumu ali neznam kome su smetali moji postovi predstavljanja pa ih je izbrisao:icon_question:
Da smo hiljadama godina ispred g kupa tu se slazemo ali u potpunosti!!!;)
 
Član
retro je napisao(la):
Ovi iz laktaša su tusucima ljeta ispred "G" kupa, imaju pare imaju sve, jos rade besplatno! Ne znam sto uopste startninu naplacuju !?

Imamo mi para koliko nam treba i vise od toga!!!A i da nemamo nebi se prodavali za cenera:icon_cry:
Ja sam se predstavio na ovom forumu ali neznam kome su smetali moji postovi predstavljanja pa ih je izbrisao:icon_question:
Da smo hiljadama godina ispred g kupa tu se slazemo ali u potpunosti!!!;)

hehehehehehehehehe

;)
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
pa ako neko ogranizuje trke na svoju stetu onda je stvarno kreten,niko nebi pravio trke da mora iz svoga dzepa da to finansira.
Naravno da se moze desiti nesto neplanski kad se troskovi trke naglo povecaju(odgadjanje,dodatni zakup,nesto u zadnji cas sto se moralo vise platiti nego sto vrijedi itd...) i tada organizator moze otici u minus ali ako niko svjesno nece praviti trku a da na njoj nemoze zaraditi.Na zaradu mislim i +1 marku i vise.

AK Gradiska i Nitro su jedina dva kluba koja su pravila trke iz ljubavi ali taj period je bio davno i to vise nepostoji i nemoze se danas tako raditi.Mi kad smo pravili trke to je bas sve bilo na drugarskom nivou i svi su bili zadovljni i nikad nije bilo incidenata ali kad su se pojavili auti u koje je ulozeno mnogo para i kad su ti vlasnici poceli dolaziti na trke da uzmu nagradu i zarade tad se sve promjenilo i nesto je ono druzenje prevashodno koje je do tada bilo osnovno a doslo je nesto novo sto se zove sluzbenost i pravilnik.Od toga dana svi su ocekivali organizaciju bez greske i vise nije bilo bitno ko vozi i ko se takmici nego samo da se trka odrzi i da se opravdaju sponzori,tako je ostalo i dan dan.
Ovo o cemu ja pricam su davna vremena koja su iza nas i nikad se vise nemogu vratiti jer tada u to vrijeme AK Gradiska i AMK Nitro su bili toliko mocni i jaki klubovi da niko na bivoj exYU nije bilo jaci od nas.Imali smo toliki elan i volju da to radimo i tako su se dobre ekipe okupile sa obe strane da se to vise nemoze nikad ponoviti.Svi ostali klubovi danasnji nisu tad ni postojali i nisu ni znali sta znaci SR trka a kamoli da su nesto pametovali.Vrijeme uradilo svoje,AK Gradiska i Nitro se skoro raspali,jedni se ozenili,jedni odustali,jedni naljutili,jedni ostarili,jedni vise vremena nemaju i tako je valjda u zivotu normalo,pitanje kad ce se pojaviti sledeca generacija omaldinaca koje ce raditi onolike korake koje smo mi pravili kad smo napravili prvu legalnu trku 2004 a prije toga 2-3 godine smo pravili nelegalne SR trke na pistama.Ovo sad sve sto se radi je vec uhodan biznis i radi se radi profita,samo svako na svoj nacin radi i to je to.

Srdjan Matavulj
Inicijator i realizator prve legalne 402m trke u BiH

POTPIS
 
Član
KRVOLOK je napisao(la):
Ovo sad sve sto se radi je vec uhodan biznis i radi se radi profita,samo svako na svoj nacin radi i to je to.

Kako ko buraz kako ko... I prije se to radilo tako samo su neki derali muda a neki stavljali pare sebi u džep...

Malo je toga postalo previše. Ovome tvome "jedni se ozenili,jedni odustali,jedni naljutili,jedni ostarili,jedni vise vremena nemaju i tako je valjda u zivotu normalno" bih samo dodao "neki se opametili"... :icon_rolleyes:

Pozdrav.
 
Član
HONEY je napisao(la):
i ja cekam svoje dnevnice, i molim lijepo, zelim ih s kamatama !!

budite svjesni da slazem 4motion sto nije bas jeftino, takodjer moram i pumpati snagu da mogu zapeti pravim street racerima i tunerima, i da mogu biti i dalje najbrzi decko u gradu jer me planiraju svrgnuti s tog cool mjesta :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Svrgnut si ti .....
 
Početnik
Mrvica je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
i ja cekam svoje dnevnice, i molim lijepo, zelim ih s kamatama !!

budite svjesni da slazem 4motion sto nije bas jeftino, takodjer moram i pumpati snagu da mogu zapeti pravim street racerima i tunerima, i da mogu biti i dalje najbrzi decko u gradu jer me planiraju svrgnuti s tog cool mjesta :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Svrgnut si ti .....



radi tvojih 12.7 u Rijeci jel? joj pocesi me da se nasmijem.

za vikend ovaj nisam tu, ali zovni bilo koji drugi dan ako zelis i mozemo organizovati utrku na pisti za nas
 
Član
HONEY je napisao(la):
Mrvica je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
i ja cekam svoje dnevnice, i molim lijepo, zelim ih s kamatama !!

budite svjesni da slazem 4motion sto nije bas jeftino, takodjer moram i pumpati snagu da mogu zapeti pravim street racerima i tunerima, i da mogu biti i dalje najbrzi decko u gradu jer me planiraju svrgnuti s tog cool mjesta :icon_biggrin: :icon_biggrin:

Svrgnut si ti .....



radi tvojih 12.7 u Rijeci jel? joj pocesi me da se nasmijem.

za vikend ovaj nisam tu, ali zovni bilo koji drugi dan ako zelis i mozemo organizovati utrku na pisti za nas

Ne reče ti meni koliko si ti ustvari najbrže odvozio s ovim setupom?? Pitam te 10 puta ajde odgovori jednom!
 
Početnik
nisi ti mene nista pitao 10 puta. a i to sto pricas jako dobro znamo sta pricas, kao sto i jako dobro znas da radi problema na autu na sluzbenim utrkama nisam napravio neko vrijeme. ali vi ste zadnji kojima cu se pravdati. u mojoj temi o golfu je savrseno objasnjeno sve.

posto po vasim rijecima iz AK Hercegovine, vi sada imate najjace auto u gradu, hajde onda da to i provjerimo na pisti, ja cu doci sa ovim stalno prozivanim "svojim novim setupom", bez nitra, vi ga pak koristite ako zelite. znaci golf ce biti isti kakav je bio i preprosle nedelje kad sam isao na pistu, necu nista pipnuti osim r888.

nakon toga, dok se na kadettu zavrsi setup za 2009-u, zavrsit cu i ja svoj novi, pa i onda mozemo opet probati.

posteno?
 
Član
HONEY je napisao(la):
posto po vasim rijecima iz AK Hercegovine, vi sada imate najjace auto u gradu, hajde onda da to i provjerimo na pisti...

Da ne bi bilo priča da tebe netko iz AK Hercegovina izaziva, uzmi zaozbiljno da razgovaraš samo sa jednom konkretnom osobom (ili dvije) koji ti kažu da te Mrvica izaziva!
Ne miješaj jedan klub u odnos sa tobom. Ja sam u tom Klubu i nemam ama baš nikakve veze s tim niti me briga imalo da li si brži ti ili Mrvica.
Malo razmisli što pišeš po forumima o klubovima jer ljudi su u tim klubovima, nije ti 15 godina da pišeš što ti padne na pamet.
Osobno si mi simpatičan momak koji se rudi oko svog auta, ali me malo iritira nalčin na koji pišeš o nekoj zavjeri protiv rtebe u Mostaru. Budi malo realniji.
Svatko svoje auto priprema za sebe a ne za klub.

P.S. A jeste se i nakačili na topicu koji nema ninakve veze sa vašom temom rasprave, ali izgleda da vam mozak ne smeta da to radite.
 
Član
HONEY je napisao(la):
nisi ti mene nista pitao 10 puta. a i to sto pricas jako dobro znamo sta pricas, kao sto i jako dobro znas da radi problema na autu na sluzbenim utrkama nisam napravio neko vrijeme. ali vi ste zadnji kojima cu se pravdati. u mojoj temi o golfu je savrseno objasnjeno sve.

posto po vasim rijecima iz AK Hercegovine, vi sada imate najjace auto u gradu, hajde onda da to i provjerimo na pisti, ja cu doci sa ovim stalno prozivanim "svojim novim setupom", bez nitra, vi ga pak koristite ako zelite. znaci golf ce biti isti kakav je bio i preprosle nedelje kad sam isao na pistu, necu nista pipnuti osim r888.

nakon toga, dok se na kadettu zavrsi setup za 2009-u, zavrsit cu i ja svoj novi, pa i onda mozemo opet probati.

posteno?

Evo jesam a ti i dalje ništa nisi odgovorio. Ti nađi te naše riječi u kojima MI kao klub tvrdimo da imamo najbrže auto ja ću ti dati šta god hoćeš. Ti možda imaš najjače auto NA PAPIRU a u praksi nisi pokazao NIŠTA! I to je činjenica a ti možeš zabavljati ovu djecu svojim šarafima i Haldexima i turiranjem po gradu koliko god hoćeš. REZULTATI????

I još si se ufurao da imaš neke neprijatelje, neke špijune, e moj Repo da si svjestan koliko si nebitan ne bi se više nikad ni javio...

Toliko od mene, za probanje će biti prilike, neću da se zavlačim u beskorisne rasprave.

Pozdrav.
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
nisi ti mene nista pitao 10 puta. a i to sto pricas jako dobro znamo sta pricas, kao sto i jako dobro znas da radi problema na autu na sluzbenim utrkama nisam napravio neko vrijeme. ali vi ste zadnji kojima cu se pravdati. u mojoj temi o golfu je savrseno objasnjeno sve.

posto po vasim rijecima iz AK Hercegovine, vi sada imate najjace auto u gradu, hajde onda da to i provjerimo na pisti, ja cu doci sa ovim stalno prozivanim "svojim novim setupom", bez nitra, vi ga pak koristite ako zelite. znaci golf ce biti isti kakav je bio i preprosle nedelje kad sam isao na pistu, necu nista pipnuti osim r888.

nakon toga, dok se na kadettu zavrsi setup za 2009-u, zavrsit cu i ja svoj novi, pa i onda mozemo opet probati.

posteno?

Evo jesam a ti i dalje ništa nisi odgovorio. Ti nađi te naše riječi u kojima MI kao klub tvrdimo da imamo najbrže auto ja ću ti dati šta god hoćeš. Ti možda imaš najjače auto NA PAPIRU a u praksi nisi pokazao NIŠTA! I to je činjenica a ti možeš zabavljati ovu djecu svojim šarafima i Haldexima i turiranjem po gradu koliko god hoćeš. REZULTATI????

I još si se ufurao da imaš neke neprijatelje, neke špijune, e moj Repo da si svjestan koliko si nebitan ne bi se više nikad ni javio...

Toliko od mene, za probanje će biti prilike, neću da se zavlačim u beskorisne rasprave.

Pozdrav.



OK. evo odgovora - isao sam najbolje 2008 g. 13.5 sec na 402. tocno tako, to je NISTA, ali je jos i dobro s obzirom kakve sam probleme imao.
tocno 6 puta u godini sam stao na liniju na nekoj od utrka. od toga je bilo 2 probe, i 4 kvalifikacije. niti jedna utrka u klasi! najiskrenije i najtocnije.

ovo ostalo cu se praviti da nisam ni procitao jer forumi su ocito mjesta gdje je svatko samom sebi u pravu, uvjek odgovor na odgovor, preoblikovanje nekih izjava i recenica, i beskrajne rasprave, stvarno vise ni ja nemam volje pisati.

jos da se vratim na to tko je najbrzi u gradu. moj odgovor isto vazi i vazit ce za svakoga, Mrvicu ili nekog desetog, tko misli da je jaci mozemo se potrkati i jednostavno ce se vidjeti cija kola jace idu, nije me briga eto ako razvalim mjenjac sada radi forsiranja, ionako uskoro stavljam sasvim drugi. bez ikakvog neprijateljstva, cisto sportski.
bit cu dole svejedno ovako iduce nedjelje, pa ako bilo tko hoce da se trka nema problema, a mogu se i dogovoriti za inace.
jer nemam razloga ikome priznavati i presutati da je jaci od mene, ako mislim da nije, bez obzira koliko je tko postigao vrijeme u toku 2008 sezone.


toliko od mene.. bye ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
I to je činjenica a ti možeš zabavljati ovu djecu svojim šarafima i Haldexima i turiranjem po gradu koliko god hoćeš. REZULTATI????

Ovu djecu ?

Koji su tvoji rezultati ove sezone?

Na audiju si ti našarafio nitro?
 
Član
Almir je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
I to je činjenica a ti možeš zabavljati ovu djecu svojim šarafima i Haldexima i turiranjem po gradu koliko god hoćeš. REZULTATI????

Ovu djecu ?

Koji su tvoji rezultati ove sezone?

Na audiju si ti našarafio nitro?

A tvoji rezultati almire osim saranja po forumima...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top