1. aprila svi na brčansku pistu!!!

1. aprila svi na brčansku pistu!!!

Davor_ je napisao(la):
Ajd erole posalji mi tacnu adresu lokacije ili na google maps gdje je to da kucam u navi 90%cu doc i ako budem dolazio doci cu SAM.;)

jesil bio na SR-u u Brckom:icon_question::icon_question:
na ulazu kad prodjes FIS i benz pumpu imas skretanje desno odma iza zgrade, nezz kako se zove firma
 
Član
OmO trebamo vidjet brate to da napravimo kakvu kolonicu da idemo :) vidi skupi raje neznam da li cu ja moci :icon_question: imam nekih obaveza pa zato
 
Član
shurda je napisao(la):
ima li neko da bi isao samnom,,pa da se dog.:icon_question:

ako budem ja isao javicu ti sutra , pa cemo zajedno sa ostalima iz srebrenika, usput ti dodje ;)
vjerovatno hocu ali opet ti javim :)
 
mi smo gore oko 11, da ocistimo malo pistu i pripremimo docek, a vi dodjite u 1, valjda nas vrijeme posluzi :cool:

Davore, kad dodjes kod Fisa na Maleziji, sibni meni poruku docu ja po tebe, 063 983 182
 
Član
ma pustite Erola, dodjite kod mene na rodjendan :D


svakako, dobru zabavu vam zelim i popratite to kojom slikom, a i vrijeme da vas posluzi :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
shurda je napisao(la):
ima li neko da bi isao samnom,,pa da se dog.:icon_question:

ako budem ja isao javicu ti sutra , pa cemo zajedno sa ostalima iz srebrenika, usput ti dodje ;)
vjerovatno hocu ali opet ti javim :)

evo ti moj broj pa mi posalji poruku ako budes htio 062947297,,mozda ce ici jos jedan,,a koliko si ti tezak druze posto mi malo kacaju rubovi kada sjedne jedan pozadi:D
 
Top