1.8T

1.8T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako netko zna da mi kaze kakav je to motor, njegove nedostatke i dobre strane, znaci 1.8T vw 150 ks
 
Super Moderator
imo sam ja A4 1.8T quattro 2001 godiste 110kW... taj motor je super druze vjeruj.. neki pricaju nesto preopterecen i nije dobar al to meni djeluju gluposti... a i kako ide za 150 konja to ces tek vidjeti kad probas... izdrzljiv je motor a dobar je i na velikoj kilometrazi samo ko i svaki turbo motor turbo mu se zna pokvarit... a vjeruj druze ja nisam mogo vjerovat kako u petoj brzini ide od 120-200km/h... mi na autoputu bas gledali ma ode, pravo snazno auto jos je bio quattro... sto se tice potrosnje ovaj quattro trosi oko 12 litara a taj VW sumnjam da ima pogon na sve cetri tocka tako da trosi mozda 2 litra manje u prosjeku...
 
Super Moderator
2003 godiste jetta ? ta bi trebala da ima 132kW onda je jos bolje... reci mi jel slucajno ta jetta amerikanac i tiptronic mjenjac ?
 
ja imam takav motor u passatu i vrlo sam zadovoljan,mana nema nekih vecih,osim to sto se mora gledati na neke stvari,posto je to ipak turbak,a mislim da znas sta se gleda u turbo motora,inace je sve ok
 
Član
Motor jr strava...Pripazi ga malo na strtanju dok nepostigne radnu temeraturu i takodje kada ga nakon dobrog gonjenja mislis ugasiti prvo ga ohladi malo na leru i zatim ugasi...Sve ovo radi turbine....
 
Super Moderator
zizosb je napisao(la):
Motor jr strava...Pripazi ga malo na strtanju dok nepostigne radnu temeraturu i takodje kada ga nakon dobrog gonjenja mislis ugasiti prvo ga ohladi malo na leru i zatim ugasi...Sve ovo radi turbine....

potpis
naravno da je tako ;)
a dobro i vecinu motora ne valja stiskat dok se ne zagriju...
 
Član
dario18 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
2003 godiste jetta ? ta bi trebala da ima 132kW onda je jos bolje... reci mi jel slucajno ta jetta amerikanac i tiptronic mjenjac ?
je amerikanac ali manuelni mjenjac

ako je amer moja preporuka bjezi otoga
di ces nac djelove
etka nepodrzava br sasije

sta ti got ode ili zovi ameriku ili kemijaj (znam iz iskustva)
 
Super Moderator
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)



daj mi nadji z g3 20 8 v katalizator
neprima u etki br motora
neprima br sasije
nijedan nepase na ocigled

ja sam stavijo primjer
 
Super Moderator
ah joj druze golf 3....
znas koja je sad godina ?
ja sam imo A4 1.8T 2001 godiste sve identicni djelovi i evo vec se duze vremena servisira, Audi Allroad i on isto, X5... evo sad 325i i sve isti djelovi... mozda je prije bilo komplikovano
 
Član
allroad je napisao(la):
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)

Vecinom su isti, samo americke verzije su drugacije podesene, naprimjer signalizacija ne prolazi homologaciju, daleeeko mekse postavljen ovjes itd...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top