1.8T

1.8T

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zdravko je napisao(la):
allroad je napisao(la):
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)



daj mi nadji z g3 20 8 v katalizator
neprima u etki br motora
neprima br sasije
nijedan nepase na ocigled

ja sam stavijo primjer

ispravno je sta je covjek naveo,znam da je isplativo to uzeti ali to je bacanje para na takvo auto koje ne mozes vozat kod nas,sta kad se pokvari? sjedit ga i gledat? a sad ce ti i donijet zakon neces moc proci tehnicki sa takvim autom.. I evo banalni primjer ides ti 30,40 milja sta je tu vec policija te zaustavi ,stas ti njima racunat kolko si iso u miljama :D
 
Super Moderator
Astra je napisao(la):
zdravko je napisao(la):
allroad je napisao(la):
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)



daj mi nadji z g3 20 8 v katalizator
neprima u etki br motora
neprima br sasije
nijedan nepase na ocigled

ja sam stavijo primjer

ispravno je sta je covjek naveo,znam da je isplativo to uzeti ali to je bacanje para na takvo auto koje ne mozes vozat kod nas,sta kad se pokvari? sjedit ga i gledat? a sad ce ti i donijet zakon neces moc proci tehnicki sa takvim autom.. I evo banalni primjer ides ti 30,40 milja sta je tu vec policija te zaustavi ,stas ti njima racunat kolko si iso u miljama :D

ma ljudi nije problem dokazat cu vam ako hocete.... djelovi su identicni znaci nemojte se zavaravat sa tim stvarima a i 90% auta na cajgerima ima milje i kilometre (vidi na mom avataru) a ako ti to smeta moze se to promjenit skroz da pokazuje samo km/h sto smo mi uradili na allroad (al ljepse je izgleda sa miljama)... eh sad jedino ne znam hocel kod nas uvest onaj zakon ko u hrvatskoj da se auta iz amerike moraju prilagodit europskom trzistu to jest da im se ugase zmigavci koji svjetle ;)

tibor987 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)

Vecinom su isti, samo americke verzije su drugacije podesene, naprimjer signalizacija ne prolazi homologaciju, daleeeko mekse postavljen ovjes itd...

boga mi tibore ne znam al ja ne primjecujem da su nesto mekani :icon_rolleyes:... mozda si ti to negdje procito al ovaj u mene je tvrd bas ne znam sad...
 
Član
Nije teorija...drug ima eclipsea, a i passata USA....imaju daleko meksi ovjes jer im en treba, nemaju tako zavojite cestice kao kod nas...mozda je na tvom dirano nesto tko zna...usto ne znam jel svaka savezna drzava koja pravila u vezi ovjesa donosi...
 
Super Moderator
pa ne znam od ova 4 samo A4 ima mekan nako ovjes i visok je al to mislim samo jer je quattro... onaj X5 tvrd ko i europski jer smo imali i europskog a Allroad ko i svaki na jastucima...
al ne bitno fazon je da momku kazemo da nema veze sto je amerikanac :D
 
Član
allroad je napisao(la):
ah joj druze golf 3....
znas koja je sad godina ?
ja sam imo A4 1.8T 2001 godiste sve identicni djelovi i evo vec se duze vremena servisira, Audi Allroad i on isto, X5... evo sad 325i i sve isti djelovi... mozda je prije bilo komplikovano

ha gle sta fali g3
ja sad imam polo 2001 god i ocu g3
jer je to auto nad svim autima
 
Super Moderator
zdravko je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ah joj druze golf 3....
znas koja je sad godina ?
ja sam imo A4 1.8T 2001 godiste sve identicni djelovi i evo vec se duze vremena servisira, Audi Allroad i on isto, X5... evo sad 325i i sve isti djelovi... mozda je prije bilo komplikovano

ha gle sta fali g3
ja sad imam polo 2001 god i ocu g3
jer je to auto nad svim autima

ne drug ne kazem nista.. nista ne fali nego ti kazes da bjezi od americkog radi djelova... a ja kazem da je tako bilo mozda prije i da su sada djelovi identicni :D
 
Član
allroad je napisao(la):
zdravko je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ah joj druze golf 3....
znas koja je sad godina ?
ja sam imo A4 1.8T 2001 godiste sve identicni djelovi i evo vec se duze vremena servisira, Audi Allroad i on isto, X5... evo sad 325i i sve isti djelovi... mozda je prije bilo komplikovano

ha gle sta fali g3
ja sad imam polo 2001 god i ocu g3
jer je to auto nad svim autima

ne drug ne kazem nista.. nista ne fali nego ti kazes da bjezi od americkog radi djelova... a ja kazem da je tako bilo mozda prije i da su sada djelovi identicni :D

ja znm za g3 i to sam se tijo ubit kad sam radio a sa nekim drugim fala bogu se nisam susreco
mozda je isto vjerujem kad kazes ali.......opet nije to to kad svabo napravi
neznam kako je za vozit i bit vlasnik ali mislim da za radit nije bas sjajno
 
Super Moderator
heheh pa dobro eto ti kako hoces... a kazem ti kako jest.. a sta je BMW nego svabo nema veze gdje se pravi... i ovi europski se ne prave svi u njemackoj... a jos jedna informacija: sve i jedan Z4 i X5 (mislim da je samo novi) su napravljeni u americi :D
 
Super Moderator
dario18 je napisao(la):
a de mi recite koliko je turbina izdrzljiva?

ovaj sto sam ja imo, imo je haman 150 000 milja na satu... a masina bas ocuvana i odrzavana bila... sad ne znam kad mu je turbo repariran i to al predjeno je dosta sa njim i sa masinom nije bilo nikakvih ni najmanjih problema... sto se brinete puno super je ta masina
 

MyX

Član
Sve masine su odlicne! I kvalitet masine uglavnom ovisi od krajnjeg korisnika, tj. kupca... ako je dobro odrzavas slusat ce te, a ako ne, onda ces doci na forum i visiti u rubrici ''kvarovi i pomazite mi ljudi!'' ;)
 
Član
dario18 je napisao(la):
a de mi recite koliko je turbina izdrzljiva?



ona ti drzi dok se katalizator ne zastopa ako se zastopa e onda je banana

sve zavisi kakav si ti prema njemu takav je i on prema tebi
 
Član
jetta u garazu dolazi iduci vikend, samo mi nije jasno covjek kaze da ima 150 ks, a gdje sam god nasao 2003 godiste za Ameriku je 180 ks
 
Super Moderator
dario18 je napisao(la):
jetta u garazu dolazi iduci vikend, samo mi nije jasno covjek kaze da ima 150 ks, a gdje sam god nasao 2003 godiste za Ameriku je 180 ks

nek je sa srecom... a to sto on kaze 150 konja boli te briga dobices 180 konja za pare od 150 konja :lol:
 
Član
zdravko je napisao(la):
dario18 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
2003 godiste jetta ? ta bi trebala da ima 132kW onda je jos bolje... reci mi jel slucajno ta jetta amerikanac i tiptronic mjenjac ?
je amerikanac ali manuelni mjenjac

ako je amer moja preporuka bjezi otoga
di ces nac djelove
etka nepodrzava br sasije

sta ti got ode ili zovi ameriku ili kemijaj (znam iz iskustva)

zdravko je napisao(la):
allroad je napisao(la):
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)



daj mi nadji z g3 20 8 v katalizator
neprima u etki br motora
neprima br sasije
nijedan nepase na ocigled

ja sam stavijo primjer

allroad je napisao(la):
Astra je napisao(la):
zdravko je napisao(la):
allroad je napisao(la):
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)



daj mi nadji z g3 20 8 v katalizator
neprima u etki br motora
neprima br sasije
nijedan nepase na ocigled

ja sam stavijo primjer

ispravno je sta je covjek naveo,znam da je isplativo to uzeti ali to je bacanje para na takvo auto koje ne mozes vozat kod nas,sta kad se pokvari? sjedit ga i gledat? a sad ce ti i donijet zakon neces moc proci tehnicki sa takvim autom.. I evo banalni primjer ides ti 30,40 milja sta je tu vec policija te zaustavi ,stas ti njima racunat kolko si iso u miljama :D

ma ljudi nije problem dokazat cu vam ako hocete.... djelovi su identicni znaci nemojte se zavaravat sa tim stvarima a i 90% auta na cajgerima ima milje i kilometre (vidi na mom avataru) a ako ti to smeta moze se to promjenit skroz da pokazuje samo km/h sto smo mi uradili na allroad (al ljepse je izgleda sa miljama)... eh sad jedino ne znam hocel kod nas uvest onaj zakon ko u hrvatskoj da se auta iz amerike moraju prilagodit europskom trzistu to jest da im se ugase zmigavci koji svjetle ;)

tibor987 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
heh sto ljudi vole lupetat.... meni evo cetvrti auto iz amerike identicni djelovi :lol:
pusti suplju pricu amer ne valja... valja i bolji je super ih odrzavaju i bogatiji su sa opremom ;)

Vecinom su isti, samo americke verzije su drugacije podesene, naprimjer signalizacija ne prolazi homologaciju, daleeeko mekse postavljen ovjes itd...

boga mi tibore ne znam al ja ne primjecujem da su nesto mekani :icon_rolleyes:... mozda si ti to negdje procito al ovaj u mene je tvrd bas ne znam sad...



svi djelovi americkih i europskih auta su isti.ja licno uvozim auta iz amerike i vozim jettu 1.8t 132kw extra motor jos je automatik sto je po mom ukusu bolje.imo sam passata sa istim motorom koji je bio udaren dijelovi su kupljeni u bosni i svi dijelovi su isli saraf na saraf, a uz to znam dosta ljudi koji se bave uvozom karamboliranih vozila iz amerike i kupuju ovdje dijelove stavljaju na auto i sve ide normalno, sve pase.a jos sto se tice homologacije to ce ic navouvezena vozila koja se budu uvozila nakon sto homologacija bude uvedena a svi koji su ranije uvezeni nece radit homologaciju.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top