1.6 td slabo povlaci

1.6 td slabo povlaci

Član
dali mi moze tko reci u cemu je problem na motoru iz pasata 1.6 td koji je sad u golfu zasto tek povlaci na jako velikim okretajima...nije prebacen ni interkuler a za ostalo ne znam pa ako mi neko moze pomoc?
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
vidi jel ti spojeno crijevo sa usisne grane na bosch pumpu, malo tanko crijevo

ma je neko malo tanko crno..sad cu stavit slike pa pogledaj el sta fali
20120524104824.th.jpg
[/URL][/img]

20120524104911.th.jpg
[/URL][/img]

20120524104841.th.jpg
[/URL][/img]

20120524104854.th.jpg
[/URL][/img]
 
On ti je govorio za ovo malo tanko crijevo na 4-oj slici... kod tebe ima... provjeri turbo, dizne... jel izbacuje kakav dim :icon_question:
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
On ti je govorio za ovo malo tanko crijevo na 4-oj slici... kod tebe ima... provjeri turbo, dizne... jel izbacuje kakav dim :icon_question:

A KAK DA PROVJERIM TURBOO...dizne su nove...dimi sam kad ga upalim a kad ga turiram jako malo skoro ništ! I kad ga vozim stisnem do kraja i ne vidim dim mozda jako malo a turbo pocen zvizdat i vuc tek u veelikim okretajima poslje 3500 odprilike!
I da jel mi moze tko rec kolko taj motor ima kw u knjižici piše 59 al je to motor od pasata pa nemam pojma?
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Ovo bi trebao biti 51 KW, 59 KW je td+intercooler a ja ne vidim ovde IC niti crijevo od IC-a. Moze biti da ti je turbo raskaltacen.

ne mora znacit ako nema IC da nije taj motor....

to je 1.6TD 51kw-70ks, moraces reparirat turbo ili kupi turbo od 1.9TD K14 i osjetit ces veliku razliku, bices blizu originalnog 59kw na ubrzanju i nema brda na kojem ces vracat u manju
 
Legend
je li dimi na manjim obrtajima, tj dok se ne upali turbo ?
moze biti tu dosta stvari, pogledaj da ti crijevo usis-turbo nije suplje, meni se desavalo da se "kasno pali turbina" jer je bio supalj IC, pa mu je trebalo duze da nabije pritisak, takodje moze biti problem i u bosch pumpi, ako nije namjestena kako treba..
da je otisla turbina, tj da je slaba, morala bi puno luftati, pogledaj u kakvom su ti stanju krilca, je li osovina ima puno lufta, ove turbine su izdrzljive pravo, tako da sumnjam da je do toga, ali eto opet provjeri i tu opciju..
dizne takodje mogu biti jedan od uzroka, zbog toga trebas pratiti je li ti auto dimi, tj je li ispravno pumpa gura gotivo i kako dizne rasprsuju isto, i u kom intervalu..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
je li dimi na manjim obrtajima, tj dok se ne upali turbo ?
moze biti tu dosta stvari, pogledaj da ti crijevo usis-turbo nije suplje, meni se desavalo da se "kasno pali turbina" jer je bio supalj IC, pa mu je trebalo duze da nabije pritisak, takodje moze biti problem i u bosch pumpi, ako nije namjestena kako treba..
da je otisla turbina, tj da je slaba, morala bi puno luftati, pogledaj u kakvom su ti stanju krilca, je li osovina ima puno lufta, ove turbine su izdrzljive pravo, tako da sumnjam da je do toga, ali eto opet provjeri i tu opciju..
dizne takodje mogu biti jedan od uzroka, zbog toga trebas pratiti je li ti auto dimi, tj je li ispravno pumpa gura gotivo i kako dizne rasprsuju isto, i u kom intervalu..

ovako da odg na prijasnje postove...motor je prebacen iz pasata i nije prebacen ic a zašt nemam pojma. za pumpu su mi rekli da je rađena na novo premotana il kak se to vec kaze. pa kad ga upalim zadimi malo i to je to, nema dima vise u leru ništa kad ga vozim ne vidim dim jer su dizne nove stavljene isto imam racune od tih gluposti.a znas sta sam probao da gasiram i onda stisnem crevo od turbine do usisa i on to nista ne napuhuje. i dosta mu dam gasa i nista ne osjetim nikakav pritisak na crevu...znam kad sam imo novi auto. stisnem gas a crevo se bez da ga stisnem rasiri ko balon :) tak da ne znam. moram ta crevca pogledat jos.
Bas sam gledo na youtubeu kak idu golfici tak sa ispravnom turbinom...to ide koludo stvarno :) moj ne ide tak mislim kad ga sisnem u okretaje povuce on al onak na kratko i npr kad ubacim u 4 ili 5 trebam cekat dok se dignu okretaji onda tek malo povuce
 
repariraj turbo ili kupi K14, kod tebe je vjerovatno Garett turbo i on kad je ispravan vuce tek na 2500rpm a K14 na 1600rpm

probaj ga malo pojacat na pumpi pa vidi hocel bit kakve razlike, jebes dizela ako ne dimi :lol:
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
repariraj turbo ili kupi K14, kod tebe je vjerovatno Garett turbo i on kad je ispravan vuce tek na 2500rpm a K14 na 1600rpm

probaj ga malo pojacat na pumpi pa vidi hocel bit kakve razlike

kak da ga pojacam, kakve veze ima pumpa sa turbom?? ne kuzim se u to paa

GreenDevil je napisao(la):
repariraj turbo ili kupi K14, kod tebe je vjerovatno Garett turbo i on kad je ispravan vuce tek na 2500rpm a K14 na 1600rpm

probaj ga malo pojacat na pumpi pa vidi hocel bit kakve razlike, jebes dizela ako ne dimi :lol:

haha ma znam mora dimit <l ne vidim ja to bas u retrovizor...vidim kad ga šišnem u okretaje onda se malo vidi

u nekom trokutu ima 3 slova k a sad sta je to drugo ne mogu vidjet
 
moguce da je K24 ili K14, ako je mala onda je K14...
odes mehanicaru i reci da ti malo pojaca, nemoj dirat ako ne znas, a i da znas svaki dan bi odvrto i zavrto pumpu i sjebo bi je ubrzo

imas malu plocicu na turbu i pise koji je model
 
Top