1.6 td slabo povlaci

1.6 td slabo povlaci

Član
GreenDevil je napisao(la):
moguce da je K24 ili K14, ako je mala onda je K14...
odes mehanicaru i reci da ti malo pojaca, nemoj dirat ako ne znas, a i da znas svaki dan bi odvrto i zavrto pumpu i sjebo bi je ubrzo

pa nije bas mala...ne znam pogledaj na slici ak se vidi sta gore! a kave veze ima pumpa goriva sa turbinom
 
pa pojacas malo dovod goriva, mozda fali goriva, probaj to i vidi ako bude bolje iso ne diraj nista, ako ne onda ti ne gine druga turbina
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
pa pojacas malo dovod goriva, mozda fali goriva, probaj to i vidi ako bude bolje iso ne diraj nista, ako ne onda ti ne gine druga turbina

pa ne znam jer mi je cudno kad stisnem to crevo sto direkt ide iz turbine u usis se ništa ne napuše...a da taj pritisak ne ode onim drugim malim crevima tam u motor il ponovo u usis kak ima to razdvojeno???
 
hans01 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
pa pojacas malo dovod goriva, mozda fali goriva, probaj to i vidi ako bude bolje iso ne diraj nista, ako ne onda ti ne gine druga turbina

pa ne znam jer mi je cudno kad stisnem to crevo sto direkt ide iz turbine u usis se ništa ne napuše...a da taj pritisak ne ode onim drugim malim crevima tam u motor il ponovo u usis kak ima to razdvojeno???

pa napiso sam 5 puta da ne valja turbo, al opet malo probaj pojacat i vidi hocel bit kakva razlika
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
hans01 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
pa pojacas malo dovod goriva, mozda fali goriva, probaj to i vidi ako bude bolje iso ne diraj nista, ako ne onda ti ne gine druga turbina

pa ne znam jer mi je cudno kad stisnem to crevo sto direkt ide iz turbine u usis se ništa ne napuše...a da taj pritisak ne ode onim drugim malim crevima tam u motor il ponovo u usis kak ima to razdvojeno???

pa napiso sam 5 puta da ne valja turbo, al opet malo probaj pojacat i vidi hocel bit kakva razlika
oke..moram ja skinut creva i probat da vidim kak ona piri direkt iz nje i s preda pogledat krilca i jel ima lufta ! hvala hvala
 
Član
.nOKe je napisao(la):
na leru tesko da ce puhat crijeva.. ja na chukici pratim, u blokadi jedva napuse 0.3

aha pa kak tak malooo...sta mu onda signalizira pod opterecenjem?
mislim nisam ja probavao u leru...stisnem crevo i onda gasiram na pumpi el...tek na velikom gasi se malkoc osjeti!
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
pa kompresija gura turbo a ne turiranje na suho

ahaa... ma cudno mi je jer kad sam na astri stisko gas crevo od turbine se napuhivalo ko balon sam se siri heh pa mi zato cudno..dobro ono je turbina sa promjenjivom geometrijom paa
 
Član
I meni isto napuše crijeva, mjerio pritisak dijagnostikom 0,8 na leru na 4000, i to je max pritisak za moj motor, tako da griješite, mora duvati i na leru.
 
mara- je napisao(la):
I meni isto napuše crijeva, mjerio pritisak dijagnostikom 0,8 na leru na 4000, i to je max pritisak za moj motor, tako da griješite, mora duvati i na leru.

pa ti poredis novog puga sa golfom mk2 dizelom koji nema nikakve elektronike, sve je mehanicki
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Zar ne bi trebao svaki turbo da puše?

spoji na dijagnostiku i u voznji gledaj kolko nabije pritiska i meni na TDI na dijagnostici pokazuje tako nekako na leru

pa puše da kad imate turbinu sa promjenjovim geometriom i ona kad su mali okretaji zakrene klica i dobije pritisak dok kod ovih starih toga nema!
 
hans01 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Zar ne bi trebao svaki turbo da puše?

spoji na dijagnostiku i u voznji gledaj kolko nabije pritiska i meni na TDI na dijagnostici pokazuje tako nekako na leru

pa puše da kad imate turbinu sa promjenjovim geometriom i ona kad su mali okretaji zakrene klica i dobije pritisak dok kod ovih starih toga nema!

ne mora to znacit, imo sam i ja 1.6 tdi i puhala je na leru, napuse crijevo kad stisnes rukom
 
Top