Zujalice po svicarskim cestama(nove slike str.27 )

Zujalice po svicarskim cestama(nove slike str.27 )

RE: Zujalice po svicarskim cestama

jel ovaj Fokus RS neko iz Čelića, ili okoline. Sto posto sam siguran da sam ga ljetos vidio jednom u Čeliću.
 
RE: Zujalice po svicarskim cestama

octavian je napisao(la):
jel ovaj Fokus RS neko iz Čelića, ili okoline. Sto posto sam siguran da sam ga ljetos vidio jednom u Čeliću.

obadva su iz celica i golf i focus kao i ja hehehehe:icon_smile:
 
RE: Zujalice po svicarskim cestama

ironican post = zujalice , zujalice kod svicaraca ne postoje , jer njihovo zujanje to jest pokusaj se placa zestoko , toliko striktan zakon o brzini nepostoji nigdje u evropi. prekoracenje od svega par kilometara se placa. nema autobahna ali imaju autoputeve sa ogranicenjem. zao mi ovih dobrih auta . predobra su auta za jednu svicarsku. super su auta a i licno sam se uvjerio u vozni park svicarske , voze auta preko glave , zamisli jedan lamborgini koji nesmije prec 120...ili sl neki....tuga
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

leoncupra je napisao(la):
ironican post = zujalice , zujalice kod svicaraca ne postoje , jer njihovo zujanje to jest pokusaj se placa zestoko , toliko striktan zakon o brzini nepostoji nigdje u evropi. prekoracenje od svega par kilometara se placa. nema autobahna ali imaju autoputeve sa ogranicenjem. zao mi ovih dobrih auta . predobra su auta za jednu svicarsku. super su auta a i licno sam se uvjerio u vozni park svicarske , voze auta preko glave , zamisli jedan lamborgini koji nesmije prec 120...ili sl neki....tuga
:icon_confused::lol::icon_confused:
 
RE: Zujalice po svicarskim cestama

leoncupra je napisao(la):
ironican post = zujalice , zujalice kod svicaraca ne postoje , jer njihovo zujanje to jest pokusaj se placa zestoko , toliko striktan zakon o brzini nepostoji nigdje u evropi. prekoracenje od svega par kilometara se placa. nema autobahna ali imaju autoputeve sa ogranicenjem. zao mi ovih dobrih auta . predobra su auta za jednu svicarsku. super su auta a i licno sam se uvjerio u vozni park svicarske , voze auta preko glave , zamisli jedan lamborgini koji nesmije prec 120...ili sl neki....tuga

drug jedan vlasnik lamborginija ili bilo koje bijesne masine budi siguran da prekoraci tempo 120,jer takav jedan ima dovoljno i za kaznu i za ludovanje kad mu je cejf,a i u svici za bogatase se nadje rupa u zakonu iako su rigorozni,vecinom stradaju male ribice i bijdnici a lovatori se izvuku opet,para vrti gdje burgija nece.

ah ja autobahn na njemacki je autoput tako da je to isto hehehe:icon_smile:;)
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
E da mi je Ford-a samo na jedan sat!!!
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

koja kultura i cistoca...e ovo mi se svidja brate mili...
 
Član
RE: Zujalice po svicarskim cestama

:icon_cry: cesta :icon_cry: :lol: hehe naseg makadama i kuda mi "polivamo" :lol::lol::lol:
 
Top