Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Mislis samo kazaljke stavljati, bez da mjenjas osvjetljenje i jos nesto?? ako je tako hmmm, pa imao bi kazaljke koje svijetle i idu gore/dole :D
 
Član
a usha, sto nisi zvao da je popijemo...ma extra govno moje izgleda, na laku sam dobio jos 3123 ogrebotine, i na 14-skama sam :cool:

Opet, sto nisi zvao da je pijemoooo ? :icon_mad:
 
Član
Kako smo stare letve izbacili, novi su konacno dosli...treba ih malo pripasat ali sam zadovoljan kako ce izgledati nakon pripasavanja i lakiranja.... ;)



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Mnogooo manje odstupaju nego prosli, jos kad 17-ske opet na bibi dodju, bit ce drama ;)
 
Član
Evo posto mi se ne da rastavljati temu, smao cu nastaviti ovdje lupat nove prerade :dobro

Poslije fijaska sa onim bivsim letvama, sad sam nove progave postavio...razlog je sto su potpuno istog dizajna ko serijski prag, samo su mu dimenzije malo povecane... :dobro



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


Eto to bi tako izgledalo, i vjerujem kad se vrate 17-ske i jos malo zavrnu gewinde, mislim da ce to lijepo izgledati...jos mi ostaje zadnji branik prepraviti i lakirati auto i ja vise-manje gotv....ufff :eek:cale
 
Član
Kultura brate;)

Ne mogu ništa definitivno reći dok je na ovim balonkama, ali nema odstupanja, prati sve linije. Trebalo bi biti odlično.
 
pragovi su ekstra legli, a tek kad vratis felge, kultura.
da li mi se cini ili je boja na karambolci i haubi drugacije
nijanse nego na ostatku auta
 
Član
U pravu si, boja na haubi i braniku su novije godine nego na ostatku auta, pa apsisala boja od sunca... na proljece je farbam pa sad samo lakiram da izdura zimu hehe... :)
 
Član
Pa jos nista nije sigurno, ali navjerovatnije ce ostatni zlatna, ali vjerovatno uz neku mahnitu kombinaciju perle i aribrusha...ali zlatna vjerovatno ostaje, jer jbga po tom je i prepoznatljiva :)
 
Top