Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
mozda crno unutar da ostane, a pored bijel enijanse polirat jedino...mada cemo vidit, jos se dvoumim...na kraju cu ih prodat i ostat na 14 :lol::lol::lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
mozda crno unutar da ostane, a pored bijel enijanse polirat jedino...mada cemo vidit, jos se dvoumim...na kraju cu ih prodat i ostat na 14 :lol::lol::lol:
poslusaj ti mene...
nadji prvo gume...namontiraj na te felge da vidis kako ce to da izgleda uopste...pa ce ti sama ideja naici vremenom...
a to o prodaji nadam se da se salis... :icon_mad:
 
Član
otisle felne na farbanje, ostaju u kombinaciji kao i sada, normalna "alu-boja" sa procelja, unutar felne neka perla siva ili sta li je vec, samo ce se obnoviti uglavnom ;)
 
Član
sad jos cekam gume i imbus sarafe za felne...100km set je 20 sarafa i nastavak za kljuc...sudeci po svemu, prije drugog mjeseca nece biti na Vabiji :icon_confused:
 
Član
eto drugog mjeseca za 7 dana,felge ti se ionako rade,a sad za par dana stize zahladjenje,ako si je ovoliko vremena gledao na tim felgama,strpi se jos malo,brzo ce proci..

SLATKE MUKE :lol:
 
Član
Kakve imbus sarafe?

Da se ispravim, znam zasto, nego odakle ih nabavljas, pravis po narudzbi ili?
 
Član
trizex je napisao(la):
Kakve imbus sarafe?

Da se ispravim, znam zasto, nego odakle ih nabavljas, pravis po narudzbi ili?



ma ko bi se zahebavao za 100km, 20 sarafa i adapter na obicni kljuc u a3m-u ima uzet... ;)
 
Član
A3M ti je u banjaluci, telefon je: 051 215 453, zovni i pitaj...ali mislim da ima za koje hoces jedino je problem sto nema Sasa to na stanju, nego ima na lageru tek u Sloveniji, pa ces ko i ja morat malo pricekat za sarafe ;)
 
Top