Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Zlatna Vabija iz Mostara grada...

Član
Pike_gti je napisao(la):
ja mislim da su ovo 18ke na crnoj fabiji a mozda cak i na sivoj... nisu ni priblizno ovoliko velike 17ke na nasim autima... bujrum pogledaj moj auto :) jest drzip al nisu ogromne felge :) al dobro moj je bio na felgama 15ak dana i ide u pod odma 1-og aprila :) nek struze boli me dupe ionako je dvosjed niko ne sjedi nazad nikad :D

a i ti tibore ko taxi cuj uvijek mu puno auto... kad ti je rodjendan da ti kupim firmu taxi za krova i brijes :)



haha, pa jebi ga, puno raje, i to pijane pa nije u stanju da u svoje auto da sjedne :lol::lol::lol:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Goca sad za kuljve i to ne treba hvala...a za vatrenu vodu ili kavicu preko dana sam raspolozen ;)

tibor987 je napisao(la):
Pike_gti je napisao(la):
ja mislim da su ovo 18ke na crnoj fabiji a mozda cak i na sivoj... nisu ni priblizno ovoliko velike 17ke na nasim autima... bujrum pogledaj moj auto :) jest drzip al nisu ogromne felge :) al dobro moj je bio na felgama 15ak dana i ide u pod odma 1-og aprila :) nek struze boli me dupe ionako je dvosjed niko ne sjedi nazad nikad :D

a i ti tibore ko taxi cuj uvijek mu puno auto... kad ti je rodjendan da ti kupim firmu taxi za krova i brijes :)



haha, pa jebi ga, puno raje, i to pijane pa nije u stanju da u svoje auto da sjedne :lol::lol::lol:



Nemoj mi samo reći da ne piješ :icon_confused: sve mi reci samo to nemoj :lol::lol:...
 
Član
Evo gotovi retrovizori, nisam bas super odusevljen s njima, prvenstveno zato sto se nije dalo uklopiti onaj dio kod drzaca retrovizora, jer da sam tamo radio lip da se uklopi ne bi mogao carbonsku kapu navuci preko, tako da je ostalo nekako poluzavrseno, ali rijesit cu i to sa vremenom...







...a sto se tice ostatka dusa ovog foruma koji su me gnjavili za felge, dosle su stilauto sr500 7x17" za nekih 630 marki...polovne su i treba ih farbat ( nesto mi vuce na mat crnu, ali vidit cemo jos, ionako vise nemam kesha ), i treba srediti ove rubove felgi jer su ostecene od trotoara i slicno...najbitnije da nisu usinute niti ispravljane...



...a ovdje se vidi 17" vs. 14" hehehe...



u planu sad nabaviti neke gume 205-40/r17, mislim da je mjera na odnosu BiH stanja puteva...
 
extra su felge baš mi je drago da si i to rješio napokon što se tiče guma to je ok mjera samo vidi dal su ti došli prstenovi ako nisu kupi jer kad budeš montiro da izbjegneš vibracije prstenovi za to služe i jedan mali prijedlog krakove ispoliraj a rubove u mat crnu i to će da bude perfektno (sretno sa felgama da se navozaš zaslužio si zovem te ovih dana da ih zalijemo) samo naprijed drug :cool:
 
Član
Hvala ti boze napokon felge, ne do ti bog da farbas mat crno. Prstenovi obavezno, jebes vibracije, one su najmanji problem, one su samo nuspojava cinjenice da bez odgovarajucih prstenova felgu ne nosi centralna rupa, kao sto bi trebala, nego je nosi sarafi, kojima to nije posao.

P.S. Pogotovo na 17" felgama
 
Član
dadao_style je napisao(la):
extra su felge baš mi je drago da si i to rješio napokon što se tiče guma to je ok mjera samo vidi dal su ti došli prstenovi ako nisu kupi jer kad budeš montiro da izbjegneš vibracije prstenovi za to služe i jedan mali prijedlog krakove ispoliraj a rubove u mat crnu i to će da bude perfektno (sretno sa felgama da se navozaš zaslužio si zovem te ovih dana da ih zalijemo) samo naprijed drug :cool:

Misli da samo lice kraka bude polirano a bokovi kraka farbani u crno ? Ako si tako mislio, nije losa ideja uopce, samo pitanje tko ce mi znati to fino i kvalitetno odradit...bi li znao alen ? :icon_eek:
 
Član
fabija ti je drama......danas sam je vidio kad sam kreno u sarajevo ti se taman vracas,mocna je skrozz,nadam se da nisam fulao auto..;)
 
Član
oj Deyo sto nam ono pobrisao :lol::lol::lol:

ali ustvari neka si,nek ga sad masta golica sta je pisalo :lol::lol::lol::lol:
 
Top