Živinice 12.09.2010.

Živinice 12.09.2010.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
datumi za osijek znali su se jos u maju..
nije bio zvanicni kalendar utrka ali ko god je trazio informaciju znao je za trke u osijeku, a i organizatori utrka u zivinicama su u prvoj objavi stavili da je plan 3 trke, ali da nije sigurno odrzavanje sve 3...
mislim da je steta sto se utrke poklapaju, pogotovo zbog publike u tuzli koja ce se zbog ovoga naci u nedoumici...
u zivinicama je u ovakvim okolnostima tesko ocekivati brza auta od 14 sec, sto je steta i za domacu publiku...

bilo kako bilo, organizaciji sretno, a svako nek ide tamo gdje mu vise pase..
pozz
 
Član
Bolja promocija daje nadu da ce biti, nadamo se, odziva i u Živinicama, mada, tesko je davati bilo kakve komentare jer s druge strane stoji to da vecina raje daje prioritet Osijeku jer odlazak tamo smatraju malo ozbiljnijim i dinamicnijim. IPAK JE OSIJEK DALJI OD KUCE!
 

IGY

Član
svakako je malo bilo takmicenja ove godine, jos treba i da nam se datumi poklapaju

kao sto i Sejo rece malo ce auta biti u klasama 14 i nize, jer i kad nije bilo Os prosli put tanko je bilo, a auta koja voze 15+ su manje vise auta svakodnevnice koja se i po gradu trkaju :D:D:D

puno uspjeha i srece zelim ;)
 
Aditas je napisao(la):
Vec najavljeni street race na www.racingteam.ba

12.09.2010. Živinice pista Ciljuge

u organizaciji AMK Racing team i Auto Media Group te AMK Piemonte

- Street race 402m
- Styling
- Drift show
- DB cup... jos treba potvrditi

Hrana, piće, pehari, ograda... itd. sve...

Detaljnije informacije uskoro.

Evo prvobitne verzije plakata:





ljuboje je napisao(la):
kakve se nagrade mogu ocekivati na styl-u?
molio bih sto iskreniji odgovor...

E druze moj, ovako da ti neobecajem nesto sto nece tako bit, znaci sve uplate takmicara idu za prvo mjesto+ pehar, 2mjesto nagrada sponzora+ pehar i trece nravno pehar.

Klase ce bit prema broju takmicara (velika,mala)
german style
clean look
rat style.

U biti nesto identicno proslogodisnjem okuplanju u nasoj organizaciji,

ZAGARANTOVANO DOBRO DRUZENJE I POVOLJNE CIJENE HRANE I PICA
 

IGY

Član
plakat je super, samo sto recimo ne bi stavili neku domacu fotku kao pozadinu
recimo Alen i Faja imaju dobrih fotki sa proslog SR u Zivinicama
pa neku fotku kao pozadinu iskoristiti, da se malo promovisu domace staze i domaca auta, npr Repo je zasluzio da bude na plakatu basta takodze itd
nemojte me krivo shvatiti ovo je samo sugestija da bude sto bolje ;)
 
Legend
IGY je napisao(la):
plakat je super, samo sto recimo ne bi stavili neku domacu fotku kao pozadinu
recimo Alen i Faja imaju dobrih fotki sa proslog SR u Zivinicama
pa neku fotku kao pozadinu iskoristiti, da se malo promovisu domace staze i domaca auta, npr Repo je zasluzio da bude na plakatu basta takodze itd
nemojte me krivo shvatiti ovo je samo sugestija da bude sto bolje ;)

Slazem se, budemo to jos vidjeli ;)
 

JD.

Član
jel ovo radi sad sa Gerom ona ekipa kojoj je prosle god upravo Gera zeznuo odrzavanje Street Racea ?
 
Legend
IGY je napisao(la):
plakat je super, samo sto recimo ne bi stavili neku domacu fotku kao pozadinu
recimo Alen i Faja imaju dobrih fotki sa proslog SR u Zivinicama
pa neku fotku kao pozadinu iskoristiti, da se malo promovisu domace staze i domaca auta, npr Repo je zasluzio da bude na plakatu basta takodze itd
nemojte me krivo shvatiti ovo je samo sugestija da bude sto bolje ;)

ja sam radio plakat i ne znam zasto svi plakati moraju ici na isti fazon stavljanjem domacih auta na njega,ali ovo za pozadinu se slazem i upravo sam od faje dobio jednu koju bih trebao da postavim pa cemo iskombinovat nesto;)
 
Član
IGY je napisao(la):
plakat je super, samo sto recimo ne bi stavili neku domacu fotku kao pozadinu
recimo Alen i Faja imaju dobrih fotki sa proslog SR u Zivinicama
pa neku fotku kao pozadinu iskoristiti, da se malo promovisu domace staze i domaca auta, npr Repo je zasluzio da bude na plakatu basta takodze itd
nemojte me krivo shvatiti ovo je samo sugestija da bude sto bolje ;)

prvo Basta neda Bimota na plakat, (nekad je bila priča oko toga) a sto se tiče Repe ja ga poštujem al on neće ni doci na ovaj race, zasto da on bude na plakatu, a naša staza, eto saće je Dario stavit pa cemo vidjet
 
znaci covjek koji nece doci na Race nije zasluzio da bude na plakatu boze sacuvaj nek ti dragi Allah podari pamet :lol: svi se spremaju za Osjek ili pomjerite ili se nadajte da ce vas vise biti na nekoj prvomajskoj rostiljadi otvoreno govoreci , svi idu u Osjek i ko je ozbiljan vozac i ko voli dB i style i ko se zeli provesti jer se gore stvarno ima svasta vidjeti jos traje 2 dana ne moras u jednom danu tamo vamo , malo party subota ovo ono :123:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
znaci covjek koji nece doci na Race nije zasluzio da bude na plakatu boze sacuvaj nek ti dragi Allah podari pamet :lol:

Jok ti si zasluzio, a Repo je legenda i zasluzio je mnogo vise, al ja kao neinformisan, vidim plakat na kojem je Repin golf, i dodjem na race zbog tog golfa, da vidim kako vozi 10.xxx.
Nije plakat samo za vas, plakat je da vide ljudi u gradu (koji nisu na ovom forumu) da ce biti Street Race.
 
Član
Odlično razmisljanje ;)..mislim da Sandro ima pravo, jer plakati jesu prvenstveno da informišu druge strane koji nisu dovoljno ili nikako upoznati sa održavanjem ove manifestacije. Plakat je čak i više nego dobar ovakav kakav je, Repo je dokazao svima i sebe i svoj auto ,svaka mu cast na tome, ali se slažem sa misljenjem Sandra. To bi predstavljalo obmanu publike, sto za sobom povlači nezadovoljstvo iste i moze uticati na stvaranje loseg misljenja o samom street race-u što nebi bilo dobro jer svi znamo kako je prošla organizacija bila loša, a prevenstveno jer se fondovi nagrada ponajviše pune iz dzepova publike.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top