Zdra'o

Zdra'o

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz raja ...

Adnan /91/Sarajevo/ vozila nema jos jbg :D ...

A sto se tice razloga .. on je slijedeci ... naime prije nekih sat vremena ( na Ilidzi) ispred prozora sam vidio prejeben autic .. Znaci terenac kome se vrata otvaraju kao u ferarija xD .. sa rotirajucim felgama ( Pa kada krene imas dojam da se tockovi ne okrecu ) i zvukom kao avion ..
Uspio sam i snimiti nesto ( doduse dok stoji a i tada se felge ne prestaju okretati ) ... Pa bi volio znati o kojem se autu radi ..

evo i video ( puno los al jbg ) :
http://www.youtube.com/watch?v=rUAT9c7s_-w
 
Član
Radi se o nekom american musel car-u sa spinerima(i kako ti kazes vratima prema gore)...jesu nase table?:icon_biggrin:
 
M A R E X je napisao(la):
Radi se o nekom american musel car-u sa spinerima(i kako ti kazes vratima prema gore)...jesu nase table?:icon_biggrin:

A table.. ja mislim da su bile americke .. one male uglavnom :D ... a prejak mi je ovaj efekat sa flegama , ako si primjetio rotiraju se i dok stoji ..
 
Član
Dobro dosao!
Heh, ono ti GMC Yukon, mada nisam siguran da li je XL varijanta... Vidjao sam ga na ilidzi, to je lola sa limuzinama iz Hrasnice dovezao... ja sam pre 4 godine hteo od njega da kupim mercedesa 420SE samo se nismo dogovorili oko cene.
Ovi GMC (chevrolet) SUV-ovi su zbrljani do kraja, bukvalno lajsna na braniku ili oprema diktira naziv modela.... pa imas dosta varijacija, uglavnom ovaj je Yukon i nije preterano skup u stock varijanti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top