Zatamnjivanje stakla - Ostaju bijele fleke između folije i stakla

Zatamnjivanje stakla - Ostaju bijele fleke između folije i stakla

Član
Franki je napisao(la):
Je li zna netko koliko je para llumar za sva stakla? Okvirno.

od 200km pa gore, sve zavisi opet

Ima ovdje kod nas llik koji radi s llumarom, naplacuje po 200km, brata mi bolje budu ove od 7km sto ja zalijepim nego njegov llumar
 
Član
Mislio sam da ja kupim lumar, pa kad se stelnem sa pijacarskim folijama da probam stavit lumar
Jos samo jedno pitanje oko fena. Mislio sam da kupim neki fen od 40 km za pocetak, a i netreba mi nista bolje jer ja to radi sebe radim necu pare zaradjivat na tome. Uglavnom nemam prestavu koliko je on jak, tj. koliko izbaciva topal zrak. Moram li pazit kad oblikujem foliju na vanjskoj strani da ne dohvatim laka bi li bilo ista i unutra na tapacirungu
Hvala unaprijed
 
Član
Ovo sto Armin radi je extra za ovu foliju sa pijace :icon_eek:;)

LLumar u TZ rade u inter autu isto je 200 KM ima i zoka u lipici kod njega je od 250 pa nadalje najjeftinij je ovaj u kalesij komplet auto 150 KM nije llumar al je neka bolja folija;)
 
Administrator
Mirsado je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
Evo sad jedno "mozda" glupo pitanje a sta je sa zakonom :icon_question: sta se smije a sta ne, ja koliko znam da se folije nesmiju postavljati ?

drug na forumu ima kamara tema o tome :) Koristi search i otvoriće ti se dosta tema o zakonu. Naravno gledaj što novije datume tema :)

po ZOBS-u smiješ imati samo zadnja bočna zatamnjena i ništa više :)

Drug to ti je stari ZAKON imas izmjenu zakona prema kojima se ne smije zatamnjivati zadnje i bocna stakle od toga su izuzeti vojska, policija i guzonje

E to ti ne bih znao reći. Treba potražiti izmjene i dopune zakona pa tačno saznati šta i kako :)
 
Član
zadnja i bocna ne smije a prednja smije :D
Ma otkad je to vec po zakonu pa opet narod i dalje lijepi nekog ne kazne godinama ni jedanput a neko cim stavi odma kazna i peglaju na tehnickom ne bitno sto je mali procenat zatamnjenosti :icon_rolleyes:
 
Član
Streethunter28 je napisao(la):
@ ArminM dobro odrađeno;) Koji je procenat na ovom crnom Polu i jesu li llumar folije?

na Polu je nazad 50% a naprijed 30%, uradjeno jeftinom folijom, za prednja stakla iskoristeno jedno pakovanje, nazad jedno i po cini mi se. sve ukupno 21km materijala
 
Top