Zatamnjivanje stakala

Zatamnjivanje stakala

Član
duurma je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
normal_4a2c11e1e550b.jpeg



jel ovo dosta tamno :) nikad niko rijeci hehe


extra izgleda bimer a reci mi koji je ovo postotak:D

a sta je ovde sa zadnjomsajbom ebemu daj i to uradi
 
Član
Slobodno meci,jest da znaju malo handrit ali
imam osjecaj kao da ni oni tacno ne znaju
sta je dozvoljeno pa popuste lahko
 
Član
U zakonu fino pise da je dozvoljeno jedino zatamnjenje zadnjih bocnih stakala ali ne i zadnje sajbe tako da sve je jasno ko dan, mogu da vas kazne kad god pozele e sad je do njih hoce li ili ne..........
 
evo
19774_244847846343_647161343_3370019_5344669_n.jpg

znaci nazad je skroz zatamnjeno da ni po danu ne vidis nista unutra kad se primaknes na 10 cm naprijed mi je 65 % lumara nazad je 85 % al sam ja imao i fabricki nazad nekih 30 % pa je to ispalooo crnoooooo....uglavnom nikakvih problema do sad kad mi police prilazi ja otvaram prozor i palim svjetlo unutra da se bolje vidi i ono kultura se ponasam pa ne peglaju a to oko osvjetla kasnije kad sam izasao da vidim jel se sta bolje vidi haha kad ono i dalje crno al et :D dobro je... a sto se tice gdje radit cac folija u otesu ima na forumu reklama negdje ljudi su profiji...
 
U mene je zatamnjeno sve,znaci prednja stakla,zadnja stakla i zadnja sajba.Platio sam kaznu za glasnocu auta (zbog auspuha) ali folije mi niko spomenuo nije.Jesu malo na granici zezali (posumnjali da je mafija neka) pretresli komplet auto ccc
 
BHT Ovisnik
Dzeniii je napisao(la):
nesobrzi je napisao(la):
duurma je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
jel ovo dosta tamno :) nikad niko rijeci hehe


extra izgleda bimer a reci mi koji je ovo postotak:D

a sta je ovde sa zadnjomsajbom ebemu daj i to uradi

hehehehee,prvo govori ako neko hoce zatamnit samo pozadi bolje da ne dira nikako,,a on na bmw-u sve zatamnio osim zadnje sajbe pa bolje da nisi ni ti nikako:lol:
vidim ja ti ne razumijes,govori za samo zadnja bocna stakla,ne sajbu
 
Legend
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=39803&highlight=Fusion

evo ti slika zatamljena sva stakla, Llumar folija

http://www.bhtuning.com/attachment.php?aid=32453
 
Član
imam ja zatamljena stakla 65 %,radio sam kod lumara i svako malo me zaustavljaju i peglaju,sto si tamnio sto nisi uradio atest i tako to i neku noc me zaustave organi vlasti i napisu mi kaznu od 40 km za zatamljena stakla!!!
 
noni je napisao(la):
U zakonu fino pise da je dozvoljeno jedino zatamnjenje zadnjih bocnih stakala ali ne i zadnje sajbe tako da sve je jasno ko dan, mogu da vas kazne kad god pozele e sad je do njih hoce li ili ne..........

Ako je to zakon ja sam bezbijedan :cool: nece bit kazni, jest da sam radio samo zadnja bocna i neki ce reci da je ruzno, ali nije na svakom autu super sve ili pola tako da tudja misljena ne potvrdujem. Dosta zavisi i kakav je auto.
 
Top