Zatamnjena stakla

Zatamnjena stakla

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drustvo sledec sedmice trebam na more u CG, pa treba li da skidam folije sa prednjih stakala(vozac i suvozac)??? Jel imao ko kakvih problema i iskustava sa policijom ovom nasom i crnogorskom??? Ja u Brckom i Bijlejini nemam, na ovoj relaciji me stalno zaustavljaju i nisam imao problema osim mozda po neki put al to je sitno..
 
Član
620EURa sam platio kaznu u Budvi pre 2 godine zbog zatamljenog "prtljažnog" prostora na JEEPu
Do duše, auto je na njihovim tablama. Ja sa drugim autom prelazim granice bez problema i imam Llumar 50%
 
Član
BEMWE je napisao(la):
620EURa sam platio kaznu u Budvi pre 2 godine zbog zatamljenog "prtljažnog" prostora na JEEPu
Do duše, auto je na njihovim tablama. Ja sa drugim autom prelazim granice bez problema i imam Llumar 50%

Auuuu druze sto je puno puno je:-( Vidjecu ja do petka sta cu ako treba skinucu skroz jbg.. Bolje mi je ponovo postaviti nego platiti tako neku kaznu kao tvoju!!! Crnogorci ti naplatili kaznu kao sto su sad u Grckoj:-/
 
Član
Mislim da kao drzavljanin druge zemlje nemas nista sa njima,jer auto nije registrovan kod njih! U najgorem slucaju moze da se nadje indijanac pa da te pegla samo na granici i da ti ne dozvoli ulazak,s tim da i to nisam cuo nikad da se desilo,ali da te dole kazni zbog stakala mislim da ne! Neka me neko ispravi ako grijesim jer i ja planiram isto put u CG u skorije vrijeme!
 

IGY

Član
de malo pogledajte prije nego tovorite novu temu
o zatamnjenim staklima ima milion tema, malo potrazite sve fino pise;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top