* Zatamljivanje stakla*

* Zatamljivanje stakla*

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trebalo bi slikati Llumar foliju iznutra i pijacarsku ali sa istim postotkom pa da se rijesimo svih misljenja i dokazemo raji sta je prava stvar...
 
Legend
MA nema tu uopste diskusije, poenta je samo da se vidi koliko rasticno je to. To je za ne povjerovati...
 
Putovanja.ba
Administrator
Znamo za to, o tome vec duze vremena pricamo, a neki su tu i uradili.
 
ma otvoris sve prozore,pa reci im ono "na hinjaka" joj jest vruce bas sam danas stavio foliju na zadnje staklo,ubi me ovo sunce,da nema folije ja ne znam sta bi...
 
Legend
Radim jos. Ponekad nesto jaranima nacrtam. Imam nekih obaveza ovih dana, radim nesto na kolima. Pa tako...
 

JD.

Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
trebalo bi slikati Llumar foliju iznutra i pijacarsku ali sa istim postotkom pa da se rijesimo svih misljenja i dokazemo raji sta je prava stvar...

nema uopste potrebe za tim

ako ne znas sta je dobro onda znas sta je skupo.

razlika u cijeni govori i vise nego treba.

@daki nabavio sam i ja atest iz njemacke ;) hoces upisivati u saobracajnu ? ja sam kontao sad kad mi dodju registracije upisati
 
Legend
JD. je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
trebalo bi slikati Llumar foliju iznutra i pijacarsku ali sa istim postotkom pa da se rijesimo svih misljenja i dokazemo raji sta je prava stvar...

nema uopste potrebe za tim

ako ne znas sta je dobro onda znas sta je skupo.

razlika u cijeni govori i vise nego treba.

@daki nabavio sam i ja atest iz njemacke ;) hoces upisivati u saobracajnu ? ja sam kontao sad kad mi dodju registracije upisati

Hocu meni je tek na ljeto registracija, ali sam i ja mislio. Ako to obavis uskoro, javi mi obavezno koja je procedura. Jer kad vec imam to, da mi bude skroz legala, da mi se ne ponavlja Marin dvor :)
 

JD.

Član
meni je u martu corsa pa cu tada to uradit pa ti javim kako hoda. koliko znam samo kad ides na tehnicki poneses atest i kazes da ti upisu u saobracajnu i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top