Zastita vasih ljubimaca (psa ,macki i sl. )

Zastita vasih ljubimaca (psa ,macki i sl. )

Moguce drug, jbg, sto ljudi sto cudi, znam da su rekli kad ga zivog skidas teze se skida i mogu nozice ili glava sta vec da ostane i zariven u kozu i nista nisi napravio, zato ja njega malo spricnem i skidam odma u roku minut dva, lakse se skine, ne cekam ja da ugine pa da sam spadne.

Ma samo frontline i cesce pregledati, i nema problema, ja imam haskija, i kako nisam kuci slabije se i pusta, stalno u boksu, ali opet nekako se dosmuca do njega.
 
Član
Ja sam proslo ljeto posto nisam znao izvaditi krpelja ,kad vidim koliki je jebo majku ... krenem cupat pa se zapitam sta ak ostane glava i to ?'


Mozete jos probati , malo rakije u maramicu i krenuti cupati krpelja , jakoooooo djeluje, jer fakticki kao da ga napijes sam krene izlaziti


Nisu mi problem krpelji kad cuko dobije onu ljetnu dlaku ,rijetku ... vec sad dok jos ima zimsku ,danas odem do veterinara i ono ne radi , pa cu sutra ici ak bude kupim , ako ne onda cu s RS TURBO-m nest skontat da mi dobaci nekako
 
badboy je napisao(la):
Ja sam proslo ljeto posto nisam znao izvaditi krpelja ,kad vidim koliki je jebo majku ... krenem cupat pa se zapitam sta ak ostane glava i to ?'


Mozete jos probati , malo rakije u maramicu i krenuti cupati krpelja , jakoooooo djeluje, jer fakticki kao da ga napijes sam krene izlaziti


Nisu mi problem krpelji kad cuko dobije onu ljetnu dlaku ,rijetku ... vec sad dok jos ima zimsku ,danas odem do veterinara i ono ne radi , pa cu sutra ici ak bude kupim , ako ne onda cu s RS TURBO-m nest skontat da mi dobaci nekako

Najopasnije je kad ga natopis alkoholom. Onda on izbaci sve iz utrobe i ako je tu bilo neke zarazene krvi onda imas tri puta veci problem ;)

Nedavno sam na faksu bas presao tu temu , profesorica je magistrirala na krpeljima pa vjerovatno zna najbolje :icon_smile:
 
Član
Mirsado je napisao(la):
Ja sam koristio frontlajn i dobar je samo drzi max 3mijeseca , neki dan sam kupio okovratnik protiv buba i krpelja 10km 3 mjeseca

Ta ogrlica moze dovesti i do iritacije po vratu ako mu je kraca dlaka kao kod pit a, a moze isto tako dobiti osip i po usima ako to primjetis da se ne prepadnes samo skidaj ogrlicu ali to nije neko pravilo nekom psu odgovara ta ogrlica nekom ne :icon_rolleyes:
 
Član
c0d14c je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
Ja sam koristio frontlajn i dobar je samo drzi max 3mijeseca , neki dan sam kupio okovratnik protiv buba i krpelja 10km 3 mjeseca

Ta ogrlica moze dovesti i do iritacije po vratu ako mu je kraca dlaka kao kod pit a, a moze isto tako dobiti osip i po usima ako to primjetis da se ne prepadnes samo skidaj ogrlicu ali to nije neko pravilo nekom psu odgovara ta ogrlica nekom ne :icon_rolleyes:

U pravu si tako i pose na upustvu da je mogucnost iritacije ako da da se ogrlica skine, ma kod mene nema krpelja ali ima biha, puna mahala macaka i one buhate :icon_biggrin: ljetos sam jedva pobi koliko su ga napadale i grickale, pokusacu sa ovom ogrlicom da vidim dali ima efekta zasad je nosi spreko mijesec i nije imao nikakvih problema inace je shi cu pasmina ;)
 
Top