Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Zastava 750 Sport edition - Komentari projekta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

druze moj krades mi snove, ja sam imao u planu ovako nesto uraditi samo bez zadnje klupe koja je usput nesto najljepse sto sam vidio pogotovo u ovakvom autu preljepo, a ja sam planirao samo 2 sportska sjedista i gdje ide zadnje sjediste i motor ubaciti motor neki jeben s turbinom i komplet trap zadnji od nekog veceg auta da ga pravo prosirim ozada ali eto svasta se izdesavalo pa nista od toga za sada...a kad je vec stari u tom fazonu ZASTAVE moze sve sto su ovi rekli za abarth da napravi ZASTAVA jer ipak je to yugoslovenac ne talijan :icon_smile:...svaka cast ti ocu predobro ste ovo napravili i drago mi je sto je ponovo prednji dio ofarbao u crno a trebao bi i one usisnike sa strane u crno komplet da izgledaju sto veci jer je ovako malo bezze iskreno da ti kazemm....sve u svemu samo naprijed svaka cast
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

Cekamo kraj...:cool:
sve do sada je super.. svaka cast...:cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

svaka cast svakim danom sve bolji i bolji ali samo molim te odlijepi tu naljepnicu sa sajbe tako mu ne stoji ;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition... radii se, radi..

superMARIO05 daj nas obavjestavaj, sigurno se napredovalo jos...
 

OmO

Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

Predobar je vec sad :cool: Kakav li ce biti kada se zavrsi :D
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

tata ce da ti bude glavni cooler u gradu :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

fica razbija kako izgleda:cool: zasto ne probas da odradis stopove od pleksiglasa kao sto je jedan clan radio sebi farove,napravio prvo kalup,pa preko njega stavio pleksiglas i onda zagrevao industrijskim fenom i oblikovao po tom kalupu i ispalo je extra,posle mozes npr donji deo stopa da farbas u crveno ili da blago toniras crnom farbom i da bude kombinacija kristalno(providno)-crno ili crveno
 
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

Jel mi se cini ili ovaj stop na spojleru svijetli tako sto se diode pomjeraju lijevo desno :icon_question: Ako je tako, rjesavaj to, bit ce bolje. Moj prijedlog je da ove folije na vratima bolje odradis, primijeti se da ona na vratima ne ide u liniji s onom kraj zadnjih prozora, i mislim da bi mnogo bolje izgledao bez naljepnice na sajbi i onih hromiranih lajsni oko bocnog usisa ;), to je samo moj prijedlog, inace svaka cast na odradjenom poslu, treba imati volje za bilo sta, pa tako i za ovo :cool:
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

Armine - :lol::lol: izgleda :lol:

Srecko - ma to je velik proces, a ove su nove stope

technoGeek - stop svijetli kako i treba, samo sto na slici nije ugao dobar a LED su sijalice...a sto se tice lajsni, moraju bit, jer ima jos nekih krom detalja, a i mora pokriti sastav mrezice i lima..
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

Odlican posao mario, sretno dalje i pozdravi starog-majstora.... svaka cast...;)
 
Član
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

predobro je ovo bogami, bas ce biti mocan
 
RE: Zastava 750 Sport edition.... ponesto se uradilo...

Mogao si staviti onaj spojler sto se pri brzini od 240 km/ dize da imas vise down force-a. :D Odlican projekt, dobro se ste odradili. Becka skola :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top