Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

u Tuzli veceras Jaguar xf , ne stigoh slikat, al prejako izgleda, pa mozda je neko uspio ulovit neku slikicu
 
Član
RE: BIH Supercars

XF se stalno vrti po gradu (meni licno nije vise zanimljiv), al slikat cu ga iduci put ;)
 
RE: BIH Supercars

kavaz je napisao(la):
u Tuzli veceras Jaguar xf , ne stigoh slikat, al prejako izgleda, pa mozda je neko uspio ulovit neku slikicu

odes na brcansku i slikas ga. il samo budi malo u trznom u bastama ne sjevernoj magistrali, mora proc barem dva puta.
 
Član
RE: BIH Supercars

Danas SLS vidjeo u Živinicama,crveni-blatnjav,i opet ljepši od mnogo drugih ....
 
Član
RE: BIH Supercars

banana auto :lol:

dfkg9y.jpg


pa sta ti bi da nakon 100 000€ osnovne cijene, doplatis 3000€ da ti useru auto za sva vremena
samo treba da napise BH Posta na lijevim vratima....hahahaha

sto jednom olensoner napisa, Ilidza-sta drugo reci.... :D
 
Član
RE: BIH Supercars

ma jebo boju kad je r8 u pitanju :)
svaka valja jest da je trebao crnu ili bijelu ako je vec mogao birati....
auto betonnnn
 
RE: BIH Supercars

Little Dragon je napisao(la):
yosma je napisao(la):
Danas SLS vidjeo u Živinicama,crveni-blatnjav,i opet ljepši od mnogo drugih ....

Evo ga u Sarajevu parkiran veceras bio ispred doma armije :)

Na kojem ga je mjestu parkirao,moglo ga je sto auta ogrebati,udariti...:icon_mad:
Umjesto da stane na autobusku,fino se rasiri,ima sigurno za kazne...:D
Raja samo prilazi slika,igra mecka:cool::cool:
 
RE: BIH Supercars

milanelo je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
yosma je napisao(la):
Danas SLS vidjeo u Živinicama,crveni-blatnjav,i opet ljepši od mnogo drugih ....

Evo ga u Sarajevu parkiran veceras bio ispred doma armije :)

Na kojem ga je mjestu parkirao,moglo ga je sto auta ogrebati,udariti...:icon_mad:
Umjesto da stane na autobusku,fino se rasiri,ima sigurno za kazne...:D
Raja samo prilazi slika,igra mecka:cool::cool:

ne znam zasto al sve oko njega je bilo prazno sto se tice auta , a svako malo je neko stao i slikao , jedan momak stao i govorio joj vidi ga a tamo mu djevojka prevrce ocima i govori hajde bolan , a on stani samo jos malo da ga vidim hahahaha gigant lik
 
Član
RE: BIH Supercars

AnDel je napisao(la):
ma jebo boju kad je r8 u pitanju :)
svaka valja jest da je trebao crnu ili bijelu ako je vec mogao birati....
auto betonnnn

poenta je u tome sto je ovaj audi bio crn, to je Samirov auto ima ga vec u ovoj temi u crnoj boji, ofarbo ga covjek ljudi :)
 
RE: BIH Supercars

Da ovaj nije samo mozda foliju uradio na ovom R8, jer sad je to nova fora vidio sam da rade pogotovo na supercarsima...
 
Član
RE: BIH Supercars

Little Dragon je napisao(la):
milanelo je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
yosma je napisao(la):
Danas SLS vidjeo u Živinicama,crveni-blatnjav,i opet ljepši od mnogo drugih ....

Evo ga u Sarajevu parkiran veceras bio ispred doma armije :)

Na kojem ga je mjestu parkirao,moglo ga je sto auta ogrebati,udariti...:icon_mad:
Umjesto da stane na autobusku,fino se rasiri,ima sigurno za kazne...:D
Raja samo prilazi slika,igra mecka:cool::cool:

ne znam zasto al sve oko njega je bilo prazno sto se tice auta , a svako malo je neko stao i slikao , jedan momak stao i govorio joj vidi ga a tamo mu djevojka prevrce ocima i govori hajde bolan , a on stani samo jos malo da ga vidim hahahaha gigant lik

samo je bitno znat da frajer koji ga je kupio ima jos 6 ili 7 nezz tacno visokobudžetnih auticha tako da sam na njegovom mjestu i ja bih ga po blatu vozao. Čim budem imao priliku slikam sve pojedinosti ;)
 
Top