Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

raymo je napisao(la):
jel to onaj plavi ima ga i kod nas;)

jest jest, voza se momak vazdan, veceras sam ga sreo na m17, negdje prije Maglaja, skonto sam da je to to auto samo po stopama, nakon sto je protutnjao kraj mene
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ovaj Ferrari je slikan u Zenici i tu se najcesce voza,covjek je iz Zenice...maloprije gledam patrola ga ne smije ni zaustavit,samo gledaju kako mu vadi dusu i pravi buku po ulicama,a on stao da ih pozdravi...nit se smijat nit plakat :icon_confused:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

tvrdoglavi je napisao(la):
ovaj Ferrari je slikan u Zenici i tu se najcesce voza,covjek je iz Zenice...maloprije gledam patrola ga ne smije ni zaustavit,samo gledaju kako mu vadi dusu i pravi buku po ulicama,a on stao da ih pozdravi...nit se smijat nit plakat :icon_confused:

Probaj ti, da vidiš kako smiju zaustaviti.:D
 
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

OggyBoy je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ovaj Ferrari je slikan u Zenici i tu se najcesce voza,covjek je iz Zenice...maloprije gledam patrola ga ne smije ni zaustavit,samo gledaju kako mu vadi dusu i pravi buku po ulicama,a on stao da ih pozdravi...nit se smijat nit plakat :icon_confused:

Probaj ti, da vidiš kako smiju zaustaviti.:D

trebalo mu je samo poslije 10-tak minuta dat Golfa 2,da opet stane pored njih i snimat kako prilaze Ferrariju,a kako Golfu :lol:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

pa bila je jedna Italia na nasim tablama po Hrvatskoj se vozala, tako da mozda i nije
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

sub3r je napisao(la):
pa bila je jedna Italia na nasim tablama po Hrvatskoj se vozala, tako da mozda i nije

Znam koji je auto, ko je gazda, gdje živi, čime se bavi, ko se provozao u njemu,..., uglavnom, nije fake, toliko mogu reći.;)
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

Ja sam vidio ovaj Aston sa 4 vrata,nisam uspio slikati,premoćan je uživo :cool:

Aston-Martin-Rapide-1.JPG
 
Top