Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Član
RE: BIH Supercars

Pa nebi ni valjalo da nam se svima sviđa isti auto , o ukusima ne treba ni raspravljati...
 
Član
RE: BIH Supercars

ej zela j*o ga oblak dje nece biti M5 lijep auto...ako cemo biti iskreni...doduse ima izuzetaka:icon_biggrin:

ali ova alfa je vrh kao i mnogi drugi 'jeftiniji' talijani koji su dizajnom bez konkurencije...
kao i fiat copue npr.jako lijep autic;)
 
Član
RE: BIH Supercars

Naravno. M5 je moćan, odiše snagom i takav treba da bude. No meni nije lijep, razumiješ? ;)

Bit mog posta nije bio M5, nego da novci ne moraju imati mnogo veze sa ljepotom auta:icon_biggrin: Mogu navesti 100000 primjera, no mislim da nema potrebe:D
 
Član
RE: BIH Supercars

Fakat ne vidim vezu cijene sa ljepotom auta.

M5 vise postujem zbog performansi, sto se tice izgleda, sad i nije mi nesto ekstra.
 
RE: BIH Supercars

VR6Boki je napisao(la):
Fakat ne vidim vezu cijene sa ljepotom auta.

M5 vise postujem zbog performansi, sto se tice izgleda, sad i nije mi nesto ekstra.

Potpuno se slažem sa ovim, cijena nema veze sa ljepotom ili ružnoćom auta, gledajući "obične" klase, ne postoji BMW koji je ljepši od Peugeota 406 Coupe ili Alfe 156, to su remek djela za široku populaciju.

S druge strane su moć, imidž i performanse M5-ice e39, meni je izgled tog auta moćan i sportski i elegantan, ali tu nema klasične dizajnerske ljepote kao neki navedeni auti... ;)
 
Član
RE: BIH Supercars

sasvim je razumno da cijena nema veze s ljepotom;)

primjer: bugatti vayrone (tako nekako)

peugeoot 406 coupe mi je jedan od najljepsih coupea ikad, ili novi 407 coupe takoder paklen;)
talijane da ne spominjemo njihova auta su umjetnost cista;)
 
Član
RE: BIH Supercars

sve ima svoju cijenu,kako kvalitet tako i ljepota.
ne moze mi nikad nijedna alfa zamijeniti m3 ili m5,da ne spominjem golfa r32 ili ovog R
moze biti ljepse ali zna se,koliko para toliko muzike
ima i škoda sportaka,a ima i bmw audi i mercedes pa i taj pezo,al zna se sta je br.1 2 i 3 :)

al se palite ko dvica na po ključa :D
 
RE: BIH Supercars

lov2xlr8 je napisao(la):
sve ima svoju cijenu,kako kvalitet tako i ljepota.
ne moze mi nikad nijedna alfa zamijeniti m3 ili m5,da ne spominjem golfa r32 ili ovog R
moze biti ljepse ali zna se,koliko para toliko muzike
ima i škoda sportaka,a ima i bmw audi i mercedes pa i taj pezo,al zna se sta je br.1 2 i 3 :)

al se palite ko dvica na po ključa :D

1. Alfa Romeo
2. Škoda
3. Peugeot
....
...
...
...
...
26. Fiat
27. Honda
...
...
...
...
...
...
...
56. Mercedes
57. Audi
58. BMW
59. VW


...................... :D :D :D ........................ :lol:
 
Član
RE: BIH Supercars

jok to od M3 e46 i e92, audi rs5, rs4, c63 amg, sls, r8 itd.... nema iznad njih meni licno ni dizajnom ni performansama...
kad vidis jednu m3 e46 uzivo pored njega pezo 406 c izgleda smijesno, ili fiat coupe i slicno....to je azbaha od auta :)
na stranu alfa, fiat koje ja inace gotivim puno ali postoje granice koje se ne mogu preci ....
skodu da ne komentarisem to je dizajn ko dlake:D

od tih talijana paprenih cijena tzv 'supercarsa' maserati mi je dizajnerski vrhunski, ili gb aston martin;)

kako lover rece koliko kesa toliko turbo folka:D

p.s. porschefan gdje se izgubio porsche:D
i dje si to stavio fiJata jadan nebio dabogda izgorio to je medju to 3 barem :)
 
Član
RE: BIH Supercars

lov2xl: Ti pričaš o svemu samo ne o ljepoti

porshefan: Lijepo si ih posložio, samo ta me ta škoda ubode u oči

Andel: Ti si kako vjetar puhne. U jednoj stranici mjenjač priču 3 puta


A?
:D
 
RE: BIH Supercars

ZELA GTI je napisao(la):
lov2xl: Ti pričaš o svemu samo ne o ljepoti

porshefan: Lijepo si ih posložio, samo ta me ta škoda ubode u oči

Ma posložio sam ih kako ih je nabrajao lov2xlr8 - 1. 2. 3.... :D
 
Član
RE: BIH Supercars

sto ja zakuha iznenada :icon_smile: ok ba, sta vam je, opel astra je najljepse auto :cool:
:icon_exclaim:
 
RE: BIH Supercars

Kada smo već kod ovog M5 e39, vidio sam prije 2-3 dana jednog onako u prolazu, ali ne bi bilo ništa neobično da nije bio u pre.ebenoj Imola Red boji (crvena), stoji mu predobro, ma najbolje od svih koje su bile u ponudi... ;)

nisam ga uspio uslikati ali bio je točno ovakav


02BMWM5003SummerShoot2010-1.jpg
 
RE: BIH Supercars

iskreno ni nesjecam se sta sam piso kad se registrovo na ovaj forum.alpina bentley....dfajte ...koja astra? ja ne vozim astru uopste.. a bmw je donji po ljepoti..nikad nije ni bio ljep. m5 je obicni seadn sa cetri cjevi i drukcijim branikom. i visoko turaznom masinom.
meni je starija alfa ljepsa od bmwa najnovijeg.
 
Član
RE: BIH Supercars

leoncupra je napisao(la):
iskreno ni nesjecam se sta sam piso kad se registrovo na ovaj forum.alpina bentley....dfajte ...koja astra? ja ne vozim astru uopste.. a bmw je donji po ljepoti..nikad nije ni bio ljep. m5 je obicni seadn sa cetri cjevi i drukcijim branikom. i visoko turaznom masinom.
meni je starija alfa ljepsa od bmwa najnovijeg.

Stavit cemo Peglici 6 rora nazad i naprijed drukciji branik sa difuzorom unutra malo KN..ha hu.. i et..mrcina visokoturazna :lol:..

Sta ce se Alfe i BMW poredit s tim,smjesno...:D:D:D
 
Top