Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

Zanimljiva auta na BH cestama (Slike)

wkd

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

cupray.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
rs4aa.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/img]
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

u zadnjih 10 dana kamaru nekih auta, bruka sve .. al kako imam sad ovu ciglu od mobitela ne mogu nista slika .. u srebreniku prije 10ak dana plava M3, prelijepo auto. na bulevaru neku noc parkiran S6, dali je pravi il ne ne znam .. onda sivi s8 po tuzli se voza, nase table, zajeban zvuk maximalno .. na OMV sicki neko vece plava s6 ona sto se prodaje na piku, auto je ZLO .. ugl. dijasporaa vecinom :icon_smile:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

U komsiluku mi bijeli Range Rover Evoque...;)
Moracu da uslikam kada budem prolazio:icon_smile:
Uzivo izgleda tako sitan:icon_smile:
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

dijaspora napunila bosnu sve su masine vanserijske, nebi mogao ni poslikati sva auta...od novih mecedesa, audija, bmw pa do porschea itd...ogroman broj auta preko 50-100 k maraka:cool:
jadna ova nasa drzava koliko zaostajemo u svakom smislu ;)
vidjao sam ovog rs4 par puta od podrinja do srebrenika voza se izgleda uzduz i poprijeko :)
nije normalno koliko je brutalan, na slikama ni upola ko uzivo, strasan karavan za pozeliti :cool:
 

rs6

Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

AnDel je napisao(la):
dijaspora napunila bosnu sve su masine vanserijske, nebi mogao ni poslikati sva auta...od novih mecedesa, audija, bmw pa do porschea itd...ogroman broj auta preko 50-100 k maraka:cool:
jadna ova nasa drzava koliko zaostajemo u svakom smislu ;)
vidjao sam ovog rs4 par puta od podrinja do srebrenika voza se izgleda uzduz i poprijeko :)
nije normalno koliko je brutalan, na slikama ni upola ko uzivo, strasan karavan za pozeliti :cool:



plavi RS4 ???
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama

ArminM je napisao(la):
badboy sto ti je cudno sto ljudi nece da ostave kljuc. Radim i ja s autima, tj radim poliranje i lijepljenje folija i ljudi mi dovezu auto u garazu, ja im kazem kako ce parkirat, fino uzmu svoj kljuc i kad zavrsim zovem da dodju po auto, tako osiguram i sam sebe, jer ne do Bog poslije da nesto bude. Dobro po tebe kad nece da ostavi kljuc, ne znas kakve bagre sve ima



Drug znas sto mi je problem , jer mogu samo 1 auto prati od jednom , dnevno imam prosjek 30 auta ... Znaci vecina stranaca ostavi auto , i ode jest u restoran preko puta ,problem je sto nemogu ja za svakog drugog ici po njega ... al et otom potom rijesi se nekako :icon_smile:

.........

Sto se tice auta , ovo je sve sica kakva su auta dovozili slovenci za maj jbt od novih ML -ova , AMG i ostalih .. a vezano za temu htio bi reci :

Danas u SM vidjen novi Camaro , juce sam ga vidio u Kozarcu , po gradu se jos voza E63 AMG ( definitvino najjaci zvuk u odnosu na konkurenciju ) , neke Mazde MPS , danas mi je bila bijela Cupra R ( mozda je ko vidi u SA ovaj koji dan ) , ma ima auta samo je problem sto nemogu slikati .......



PS : Da i htio bih reci voza se neki Cayenne turbo znaci nist extra izgledom s strana ima naljepnicu EDO COMPETITON zvuk mu je extra i jakoooo brzo ubrzava
 
Član
RE: Zanimljiva auta na BH cestama




plavi RS4 ???
[/quote]

da taj plavi , bas ima jos koji :cool:
sad sam vidio i s3 iz svice , usput ;)
 
Top