zandari +/-

zandari +/-

Član
sto se tice mostarske policije sve 5
nevesinjci isto tako prema meni su normala, mada ko sa strane dodje deru li deru, tako da ako vas put nanese nekad kroz ovo mjesto, cuvajte se ;)
 
Član
Hjoj kod nas ima bagre samo tako.Mene je neki dan pisao 40 ogranicenje ja vozio 61. Ma ne mozes se oprat nema sanse. Zvao havera kaze ne mogu ti nis to su oni zajebani radari kad te uhvati nema izvlacenja. Ja molio, kukao, plakao, onom drotu dopizdi kaze haj ti poslat cemo ti nalog kuci nisu valjda mogli vise da me slusaju :lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
mene su 2x kaznili na magistrali nedaleko od kuce,zna svatko pravac od aerodroma prema Buni kod Mostara,oko 4km cistog pravca,vracam se kuci navecer nekada oko 00:00 i uvijek upalim tempomat na oko 80,ogranicenje 60 ( da je i 100 na toj dionici je normalno) i jednom me kazne na 83,dajem im jos za kavu 20km,nece da prihvate nego pisu,kazu oces da ti sad pisemo vecu kaznu,rekoh necu i napisali za pojas,drugi put me isto tako kazne,isto tako doba bilo na 81km/h i opet pisu,zalosno... kasnije me na istom mjestu zaustavi na 80 tocno ali nije nista jer mi zna starog... ostalo me slabo zaustavljaju osim standarno pa nemam nekog boljeg iskustva:D
 
Što se tiče ovih radara tronožaca nemojte se zavaravati da se ne može izbijeći . On kad hoće on će tebe pustiti,jeste da tamo piše vrijeme slikanja i sve ali kod nas bar znaju to uvalit' nekom drugom par minuta poslije samo ako hoće . Pa ako prođe prođe ..Zato ako vas zaustave prvo dobro pogledajte brzinu koju vam pokazuju i vrijeme jer hoće podvalit' . Mene sinoć zaustavili zbog kacige,još motor bio trajno registovan ( na jedno ) a vozio curu .. Sva sreća komšija mi bio pa me pustio :D
 
Član
Veliki minus - , drotu merimu crncalu iz policijske stanice stari grad..napisao mi kaznu za parkiranje, parkirao sam pored papagajke moglo je proci 3 ljudi po trotuaru, nisam imao gdje da parkiram sve puno bilo..kolega policajac mi kaze da se tu nikad ne pise osim kad smeta ljudima da prodju...da sam ga sreo pljuno bi ga u facu makar u zatvoru zavrsio..sto ne hvata kriminalce naso meni kaznu pisat :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
Sarajlice su jebene ne pustaju ni svoje kolege koji su u jacoj jedinici i sa dosta dosta vecim cinom od njih, jedino ako mu je haver onda ok.....
Juce u Doboju lovac bjeli G5 likovi ostavili u po raskrsnice i nedje otisli, ulica uska radovi sa strane kolona se ufatila bas njih briga, nedo Bog ja da sam onako ostavio ma ne bi vrata otvorio od auta pauk bi vec bio iza ledja.......
Sto se tice tih radara mogu pustit ako hoce, vozio si 85 puste te nafataju nekog posle tebe par minuta vozio 80 nakaleme njemu i to je to....Juce mi komsija prica, klepili ga nekad izmedju Tuzle i Brckog fazon daje liku 20 KM na kafu ka ovaj njemu jarane mene ove kafe sastrugale, ka njemu moj komsija mos za cvaju i cevape pojest :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Na ulazu u Doboj posle mosta na Karusama, stali likovi i sakrili radar iza tezge. Znaci tezga gore natkriveno i oni tu radar postavili ovo je stvarno da se ujedes za guzicu od muke :S
 
Top