Zamolio bih vas da mi nesto pojasnite

Zamolio bih vas da mi nesto pojasnite

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam Golfa 3 1994 godiste prosli vlasnik mi je rekao da je napravljen u 10 mjesecu sad se dvoumim kome vjerovati jer pise da su serijski svi golfovi od 9/1994 pa na dalje dobivali ortomjer a u mene je obicni tacho sa analognim satom.:icon_sad: Motor je 1.4i a imam i papir koje dodje u gepeku do rezervne gume pise boja motor model sedmica dan godina itd.
pise 1 dan 40 sedmica to je 3.10.1994. g:icon_rolleyes:
 
Član
cek,a kakve to ima veze:icon_question:
mozda je pakovan bas u tom prelazu a naljepnica stavljena kad je izlazio iz fabrike il nesto tako:icon_rolleyes:
meni je glupost kad neko kaze proizveden krajem godine,tih par mjeseci ne znaci nista za auto ako je u narednih 15 godina cuvano...
 
edoze je napisao(la):
cek,a kakve to ima veze:icon_question:
mozda je pakovan bas u tom prelazu a naljepnica stavljena kad je izlazio iz fabrike il nesto tako:icon_rolleyes:
meni je glupost kad neko kaze proizveden krajem godine,tih par mjeseci ne znaci nista za auto ako je u narednih 15 godina cuvano...

Ma izgleda da je bas tako na prelazu proizveden.
 
Legend
ima dosta toga.. nedavno sam gledao leona sto su mu sva stakla 2002, a u papirima je 2003, jer je tad izasao iz fabrike, a 2002 je proizvodnja stakala (to su ti prelazni modeli..)

sat mozes zamjenit svakako ;)

ne znam zasto ti je to bitno, ako mislis da je prekucavan ili tako nesto, onda znas gdje vec da gledas..
 
imas naljepnicu u gepektu kod rezervne gume na njoj ti sve pise broj sasije i sve pa upredi slaze li se ako mislis da je prekucan
 
Bez sumnje sve je uredu a ono sto mi je reko prosli vlasnik auta je zapravo bio datum od prve registracije pa mi je rekao da je u oktobru napravljen a zbunilo me sto nema obrtomjer ako je napravljen u oktobru jer od septembra 1994 pa na dalje serijski dolazli na sve modele pa reko da mije neko mijenjao tacho.

Ma stalo mi do tog tachografa sa orbtomjerom a u mene sa analognim satom al necu ga mijenjat jer je uredna kilometraza
 
Član
planirano / ostvareno

npr
oni su planirali 100 000 analognih satova u golf 3 od pocetka 92 - 94/95
i sad je receno da se od 9 mj 94 stavljaju novi satovi, ali im je ostalo jos 10 000 analognih satova, i sta ce sa njima, nece ih valjda baciti
i mislim da si ti u tom visku :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top