Zamjena displeja d900i

Zamjena displeja d900i

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Displej mi je otisao na d900i pa sam mislio kupovati novi mob a ovaj prodati ovakvog kakav jeste ili ga napraviti pa prodati.
Nego, zna li neko cijenu zamjene displeja za D900i samsung i gdje je najpovoljnije u SA to odraditi...???
 
Član
Kod mene sestra nedavno mijenjala displej baš na d900i... Platila je 40 ili 50KM ne znam sad tačno... Ispod 40KM nije sigurno a i nećeš naći jeftinije nigdje... Ona je mijenjala na otoci, nenatkrivena pijaca... Na ulazu u pijacu, lijevo kod kladionice imaš servis mobitela... Mislim da je taj lik jedan od najeftinijih u gradu....
 
Član
Samo da iznesem svoje iskustvo sto se tice SAMSUNG-a...
bio sam vlasnik D600 i D900i, na oba moba po dva puta mi je otisao displej, otad nikad vise u zivotu ja SAMSUNG necu kupiti ma da je ne znam ti koji.

Sto se tice cijene, zadnji put kad mi je otisao displej bilo je na D900i, i ako se dobro sjecam to je bilo prije godinu dana ako ne i vise, cijena je bila 100 KM(zamjena) a cijene se jako dobro sjecam.
Zamjenu odradio neki od onih mob shopova na Skenderiji, ne mogu se sjetit koji...
 
Član
jbga crko mi displej od extremne hladnoce na kojoj sam bio... znaci cikne displej na par linija iznutra...
telefon dobio nov i malo ga koristio pa mi ga steta dzabe dati.. ako je 40-50 opravka pravim ga :)
 
Član
Ako si iz Sarajeva ili te okoline, definitivno se obrati gosp. Nismo (Samir) i bit ce rijeseno! ;)
 
Član
Mogu ti pokloniti D900nov (samo displej otisao:icon_smile:)
Imao E250i (Tenk od telefona zaista i nakon drutalnog unistavanja ode display oppravim i opet radio duuugo i opet displej ali pesnica znaci nije samnungova krivica)
i nakon toga dobijem d900i i 2 sedmice i crkne displej!!!!!GOVNO OD FONA!
A ako se dobro sjecam u doboju zamjena displeja 40kma u mob servisima!
 
Član
Davor_ je napisao(la):
Mogu ti pokloniti D900nov (samo displej otisao:icon_smile:)
Imao E250i (Tenk od telefona zaista i nakon drutalnog unistavanja ode display oppravim i opet radio duuugo i opet displej ali pesnica znaci nije samnungova krivica)
i nakon toga dobijem d900i i 2 sedmice i crkne displej!!!!!GOVNO OD FONA!
A ako se dobro sjecam u doboju zamjena displeja 40kma u mob servisima!

hvala imam i ja jedan da mi je do displeja doci :icon_smile:
 
Član
Jbga zao mi je ali i moj evo na stolu bzze kupi prasinu a nema displeja rasmisljao sam ga popraviti cisto radi furke ali niad stici.
Aj javi koliko je kad popravis
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top