ZAMJENA AUTA

ZAMJENA AUTA

Član
ma ne mjenjaj audija ni u snu, auto je odlicno. strpi se jos malo pa uzmi nesto n ovije jbg;)
 
Član
alfica je zvrka imo ja vaku 2 godine , 1.6 88kw auto je letilo , nikakvih vecih kvarova , srkala je ko kamion al je i isla , sto se tice izgleda audi je 3 put ljepsi , vjerovatno i pouzdani sad sve zavisi od stanja , vjerovatno ces serazocarat ako zamijenis , nije nesto specijalno opet ima tu nesto alfa se zavoli neopisivo jbg, sad vozim dosta jace auto ali ona je neprezaljena :cool:
 
BHT Ovisnik
bio je jedan clan,sad je malo neaktivan,iz zenice ja mislim sto bakce oko klima,znam da je momak dobar u tome kako sam skontao s foruma,ako nađem posaljem link
a ni za alfu ni audia ne bih mjenjao,ako kakvo blje auto izleti da,ovako neznam,ova lafa bas i nema finu liniju kao ostale,a mjenjat za skoro istog audia,dok ovog coupea dovedes ured da lici kao tvoj ode brdo love,ovako imas preljepog audia cega i nema mnogo u nas na cesti,samo ti spakuj klimu i uzivaj:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
bio je jedan clan,sad je malo neaktivan,iz zenice ja mislim sto bakce oko klima,znam da je momak dobar u tome kako sam skontao s foruma,ako nađem posaljem link
a ni za alfu ni audia ne bih mjenjao,ako kakvo blje auto izleti da,ovako neznam,ova lafa bas i nema finu liniju kao ostale,a mjenjat za skoro istog audia,dok ovog coupea dovedes ured da lici kao tvoj ode brdo love,ovako imas preljepog audia cega i nema mnogo u nas na cesti,samo ti spakuj klimu i uzivaj:cool:
ajdin_ze http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=272
nazalost rijetko pise na forumu u zadnje vrijeme, kao i vecina ljudi zbog kojih vrijedilo posjecivati onaj forum.
 
Član
-adnan- je napisao(la):
nazalost rijetko pise na forumu u zadnje vrijeme, kao i vecina ljudi zbog kojih vrijedilo posjecivati onaj forum.

zasto posjecujes, vjerujem da ti niko nije uperio pistolj i natjerao te da sad dodjes :icon_rolleyes:

ON Topic: ne mjenjaj niposto... daleko bolji je tvoj od ovih, strpi se malo... potrazi majstora i upakovat ces klimu nekako :cool:
 
Član
kad budem tebi direktno uputio post, tad cu ti i odgovoriti zasto posjecujem forum. do tada, preskoci moje postove, ako ti se ne svidjaju.

a sto se tice ugradnje klime, mislim da je moguce. neznam iz kojeg si grada,al ako si blizu Sarajeva mozes doci u Klimacentar u Butmiru. Nekoliko puta sam se bio tamo kad su ugradjivali klima uredjaj u starija auta. zovni ih i pitaj koliko to kosta.
 
Član
ajdin ti je bas expert za klime, nezz da se iko jos zalio,.. 063/497-573 mu je broj,(barem je bio) nazovi i provjeri ;)
 
Top